Hazır makyaj... (ÇOK İLGİNÇ)

kızlaaaaaarrrrrr size bi haberim var ben bu far bantlarını 2 hafta önce sephorada buldummmm... kaydirigubbakcemile2 ama bayanlar çok pahalı yaa 45 lira 5 tane miydi neydi ya da 10 tam hatırlamıyoruma ama büyük ihtimalle 5ti... Çok üzgünüm çoook bütün yorumları okumadım o yüzden bilmiyorum belki daha öncede yazan olmuştur ama parasına kıyıp almak isteyenlere duyurulur... kaydirigubbakcemile3

güzelmiş gerçekten ama tektip makyaja o kadar para verilmez. kıyafete uygun olacağını düşünürseniz ooo onlarda ayrı ayrı bir sürü almak lazımCADIARZU

Merabalar bunu ben Avon da görmüştüm. Güzel bir ürün gerçekten ama bir arkadaşımızın dediği gibi herkezin göz şekli farklı olduğu için nasıl olur bilemem.:jeyyar:

saçma ya bence o alttakı makyajı kendılerı yapmıştır bırebır böle çıkacana ınanmıyorum

Makyajlı olmayı ve yapmayı çok seviyorum fakat bazen zaman yetmiyor detaylı makyaj için.Süper bir şey.Acil durumlar için mutlaka alacağım.:lepi:

Gerçekten ilginç, ama çok tutulacağını sanmıyorum.
Anca makyaj yapamadığını düşünenler tercih edebilir.
Onlarda biraz incelese daha mükemmel makyajlar çıkarabilirler.
Ama eyeliner bandı çıksa kesin alırdım sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…