Hazal Kaya Parfümleri

chiculata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
216
0

En sevdiğiniz parfüm nedir?

Hazal Kaya : O kadar çok var ki! Bir parfümeriye girdiğimde hemen yeni çıkan kokulara yönelirim. Gündüz başka, gece başka tercih ediyorum. D&G Light Blue, Diesel Unlimited Fuel For Life, Dior Midnight Poison ve The Body Shop White Musk bugünlerde kullandıklarımdan sadece birkaçı.

Diesel Fuel For Life Unlimited Bayan Edp

KZM_2247_550.jpg

Diesel feminen, çarpıcı ve inkâr edilemez şehvete sahip kadınlara özel, yeni bir iksir sunuyor.Soğukkanlılığın manifestosu Fuel for Life Unlimited,sıradanlığın dışına çıkmanın baş döndürücü pasaportunu oluşturuyor.Heyecanlı olmayı, aklı başında olmaya; anı yaşamayı yarını düşünmeye ve cüretkârlığı tevazuya tercih eden 1920’li yılların
kadınlarından ilham alan Fuel For Life Unlimited,bir volkan gibi patlayan feminenliği ortaya çıkarıyor.Sınırları zorlamaktan zevk alan asi ruhlar için saklanmış bu yeni iksirde, ışıltılı altınsı meyveli baş notayı limon, mandalina, armut, greyfurt; feminen orta notayı yasemin,aloe vera ve tarçın; ışıltılı odunsu dip notayı ise meyan kökü ve misk oluşturuyor.

D&G
Light Blue Edt 100ml
Light%20Blue%20%20W.jpg

Granny Smith elma,beyaz gül,amber,yasemin ve frezya.. çok hoş bir kadın kokusu..

Dior Midnight Poison Woman Edp
ccm103.jpg

Dior'un yepyeni parfümü MidnightPoison tüm sihri göstermek için...Dior tutkulu bir kahraman, büyülü ve zor yakalanan cazibeli bir dişi haline dönüşen ve bizleri fantezi dünyasına çeken masal kahramanı Kül Kedisini seçti.Saat gece yarısını vurduğunda masalınız başlayacak ve gece...

Body Shop - White Musk
lg_eau_de_parfum.jpg

GERÇEK BİR SANAT ESERİ
Güçlü bir kadın gibi gözardı edilemeyecek bir koku...Her zaman seçkin ve güçlü.

diesel i merak ediyordum şimdi burda okuyunca merakım daha da arttı :)
zevkliymiş doğrusu hoş parfümler kullanıyor

bende dieseli merak ediyorum nişanlıma aldık erkek kokusu çok güzel bayanıda kendime almayı düşünüyorum açıkcası kokusuna bakmam lazım CADIARZU

X