hayvanlara işkence yapanları nereye şikayet edicez

• Konu Sahibi EU3
canım çevre müdürlüğüne şikayet ediyorsun.tam olarak sorun nedir bilmiyorum ama bir dilekçe hazırlayıp vermen lazım. olayı anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım.

• Konu Sahibi EU3
hayvanları koruma derneğinede şikayette buluna bılırsın nette haykod diye aratsan cıkar kısaca kım işkence edıyorsa eğer o hayvan ona aıtse gelıp alırlar elınden yada arkdasındedıgı gıbı cevre müdürlügüne şıkayet edebılırsın dılekce hazırlıyp lütfen arkdaslar çevremızde hayvanlara zarar veren vermeye calısan vkımı görursek hemen bıldırelım yetkılılere

• Konu Sahibi EU3
canım ama biz dilekçe yazıp gönderene kadar işkenc e yapılan hayvana zaten olan olur anında müdahele asla olmuyor..o ana ancak müdahale etme şansı varsa gören kişinin sessizkalmayıp müdahele etmesi lazım.arkadaşlar bi topikte ben açtım ama şu ana kadar pek cevap veren olmamış.o yüzden burayada yazıcam.www.sessizkalmasucaortakolma.com adresinegirerek imza kampanyasına katılınkien azından bazı şeylerde sesimizi duyurmaya çalışalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…