hayvan edinmek isteyenler için bir site(reklam değildir)

Tanıdıklarıma önereceğim bu siteyi.
İnşallah daha fazla hayvan ev bulur bu şekilde.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler Bahara.s

Tanıdıklarıma önereceğim bu siteyi.
İnşallah daha fazla hayvan ev bulur bu şekilde.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler Bahara.s

ben teşekkür ederim ilgilendiğiniz için bu aslındaa cok önemli petshop ta alınan hayvanların aslında buna ihtiyacı yok ama bu hayvanlar suan barınaklarda yani durumlarıda acil cünkü alan olmazsa sokağa tekrar bırakılıyo

Son derece yararlı bir paylaşım olmuş bu.. Linki kopyaladım gitti..
Teşekkürler.. a.s.

cok sağolun hepiniz bu aradaa burdaa ilan verebilirsiniz kaybolan köpek ve kedilerinizin resminii koyup kayıp ilan larıı amaa inanılmaz sağolun yaptığınızz cok sevap

Bakindimda cok seviyeli ve yararli siteymis, tesekkürler paylasim icin yerimseniben

:Saruboceq:bende çok mutlu oldum umarım faydalı olur ve sıcacık yuvalara kavuşurlar

bizde köpek almayı düşünüyorduk çok teşekkürler paylaşım için
özellikle ücretsiz olması çok hoşuma gitti :)

ben eklemeyi unutmuşum yanlız bazı kuralları var sitenin bi keree cok uzağa vermek istemiyolar bazı kişiler hayvanları ikincisi ondan sıkılınca sokağa atmıyıcağınaa onun hep yanında olucağınıza söz veriyosunuz :)

benim istediğim köpek te bu av köpeği amaa benim süs köpeğim olucak burası kastamonu amaa cok uzak ama genede minikpatide hala arıyorum bebek beagle yuvası bile hazır inş verirler buraya :)

bunun için herşeye değer

güzelliğe bakın

[/QUOTE]

Bahar bu ne kadar güzel bir şeymişa.s
İnşallah kavuşursunuz,benim için de yersin o zaman
Şeniz

Bahar bu ne kadar güzel bir şeymişa.s
İnşallah kavuşursunuz,benim için de yersin o zaman
Şeniz

valla öyle :asigim: valla hayalim bu benim insallah tabii bütün yazımı onla gecirmeyi hedefliyorum veee yıllarca ikimizden biri ölene kadar :

Güncel...Ben bu siteden bir çok hayvana sahip buldum, başarılı bir site...

burayı gördüğüm iyi oldu bir kedim var birde köpek alıcaktım zaten hemen bakıyorum siteye çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…