Hayvan Besliyor musunuz? Ben Çok Sevdim Miniğimi...

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
KIZLAR SELAMLARRRRR
EVİNİZDE HAYVAN BESLİYOMUSUNUZ??? BEN DÜN KUŞ ALDIM NORMALDE HAYVANLARDAN ACAYİP KORKARDIM AMA BU BAŞKKAAA ADINI CAN KOYDUK ONU ÇOK SEVİYORUM HEMEN SESİME ALIŞTI CAN DİYORUM HEMEN BANA BAKIYO DAHA YAVRU SESİ ÇIKMIYOOO AMA ÇOK GÜZEL YAAA:dance:

bizim de muhabbet kuşumuz var.
adı gibi tam muhabbetci..
insanın tüm ca sıkıntısını alıyor..
annecik,babacık,öpücük,cicikuş,geh geh geh,pişi pişi pişi,gavvvaaatttt diyorsırnaşık şey

Benim de Bıdık adında bi kuşum var.Bebiş daha.Maviş'im öldükten sonra bir daha kuş almama kararı almıştım,ama doğum günümde kuzenim bana Bıdık'ı almış.Maviş'i konuşturmuştum,umarım Bıdık da konuşur.Bir de İran kedim var,ama o erkek arkadaşımda kalıyor.Annem yapamadı kediyle:KK43:(((

ben de cooooooooookkkkkk ıstıyorummmm..ama uyuzz kocısss ızın vermıyooooo......sınır oldugum tek konu buuuuuuuuuu............

ya çok istiyorum yeniden bi köpeğimin olmasını :a015:
anneme defalarca yalvardım ama yok kadın "bu eve bi kopek yeter 2.ye gerek yok diyo" benneyaptımki
o bi kopek de ben oluyom bu arada :1ninca:

ben de cooooooooookkkkkk ıstıyorummmm..ama uyuzz kocısss ızın vermıyooooo......sınır oldugum tek konu buuuuuuuuuu............:mymeka:

Bekarken evde muhabbet kuşumuz vardı. Tam tv ye çıkmalık bir kuştu.
Kendini papağan sanıyordu bence... Söylemediği bir kelime yoktu...
cicikuş, mercimek, hoşgeldin çorbacı, şampiyon beşiktaş, pis fenerbahçe v.s.v.s...
Daha bir çok kelime...

O ölünce ailede yas oldu resmen. Birdaha da ne alırım ne bakarım.
Çok üzülmüştüm, günlerce ağlamıştım...:a015:

benimde muhabbetim var.her şarkıyı öğrettim ona şuanki favorisi bas gaza aşkım.erkek kendisi yanına dişi aldım ama o çok yabani.benimkinin adı boncuk.gel oğlum dedimmi geliyor.çok geveze ama şu anda sorunumuz var gagasında etimsi bişey çıktı 3yıldır bende hiç bu sorun yoktu çaresini bilen varmı lütfen yardııım uykularım kaçıyor ölür diyeee tecrübesi olanlar yardım m

Bekarken evde muhabbet kuşumuz vardı. Tam tv ye çıkmalık bir kuştu.
Kendini papağan sanıyordu bence... Söylemediği bir kelime yoktu...
cicikuş, mercimek, hoşgeldin çorbacı, şampiyon beşiktaş, pis fenerbahçe v.s.v.s...
Daha bir çok kelime...

O ölünce ailede yas oldu resmen. Birdaha da ne alırım ne bakarım.
Çok üzülmüştüm, günlerce ağlamıştım...:a015:

neden öldükimirmirmirmir

iki köpeğim var ayrıca oğlumun kediside sıksık bize misafir oluyor onlar benim kıymetlilerim onları çok seviyorum onlarla oyalanıyor ve huzur buluyorum herkese hayvan beslemeyi öneririm gerçekten sizi karşılıksız seven tek canlı hayvanlar

1 kedim ve 1 balığım var..Çok iyi dost oldular..Bulunca ikisinin beraber fotoğraflarınıda ekleyeceğim

Şimdiye kadar 2 köpek , sayısını unuttuğum bir sürü kedi, su kaplumbağası, muhabbet kuşu besledim. Şuanda evimde 3 kedicik var eğer bir çare bulmazsam çoğalacaklar 7 ay sonra filan kafamçokkarıştı Ayrıca sokakta annesiz kalmış, yada yaralı kedicik buldukça da sayı artacak. Bahçeli ev lazım bana kesin :a015:

Şimdiye kadar 2 köpek , sayısını unuttuğum bir sürü kedi, su kaplumbağası, muhabbet kuşu besledim. Şuanda evimde 3 kedicik var eğer bir çare bulmazsam çoğalacaklar 7 ay sonra filan kafamçokkarıştı Ayrıca sokakta annesiz kalmış, yada yaralı kedicik buldukça da sayı artacak. Bahçeli ev lazım bana kesin :a015:

kaydirigubbakcemile5kesinlikle canım bahçeli evler lazım bize gün geçtikçe çoğalıyoruz

ben saysam mı acaba :uhm:kaydirigubbakcemile3
20 kedi bir kuçu bir hint bülbülü 1 su kaplumbağsı dışardaki kediş ve kuçular
geçmişteki sayısız sınırda baktığım ve her cins haycan Şenizhihoyyyt

benimde muhabbetim var.her şarkıyı öğrettim ona şuanki favorisi bas gaza aşkım.erkek kendisi yanına dişi aldım ama o çok yabani.benimkinin adı boncuk.gel oğlum dedimmi geliyor.çok geveze ama şu anda sorunumuz var gagasında etimsi bişey çıktı 3yıldır bende hiç bu sorun yoktu çaresini bilen varmı lütfen yardııım uykularım kaçıyor ölür diyeee tecrübesi olanlar yardım m

mantar olmuş olabilir canım.pet shopa sor.mantar ilacı satılıyor bildiğim.geçmiş olsuna.s.

Benim de Bıdık adında bi kuşum var.Bebiş daha.Maviş'im öldükten sonra bir daha kuş almama kararı almıştım,ama doğum günümde kuzenim bana Bıdık'ı almış.Maviş'i konuşturmuştum,umarım Bıdık da konuşur.Bir de İran kedim var,ama o erkek arkadaşımda kalıyor.Annem yapamadı kediyle:KK43:(((

selam canım kedin hiç kuşunla beraber kaldımı evde benimde bi kedişim var ve kuş almak istiyorum ama korkuyorum .kedim hiç olmadık yerlere tırmanıyor kuşu rahat bırakmaz diye düşünüyorum.!!!...kaydirigubbakcemile
attachment.php

Son düzenleme:
benimde delii bir oğluşum (köpeğim) var. malesef diğer güzel olum zeytinimi kaybettik (kedim)... bende köpeğimde çok özledik onu. en kısa zamanda yeni bir arkadaş kedicik edineceğiz. sokakta kedi kovalıyorum:)

X