hayıtla ilgisi varmı bi yorum yapın

D

dila_naz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dila_naz
merhaba arkadaşlar 15 ekimde adet oldum ve 10 gün bayunca hayıt içtim ve bıraktım dün sol kasığıma aa ara ağrı vuruyodu ama ayakta duramıydum eğilince oturunca sanki şiş gigi ağrıyo sancı gibiydi sağlık ocağına gittim dr ilk önce gebelik testi yapcam dedi dedm mümkün olamaz çünkü 15 gün önce adet oldum olsun bi bakalım dedi baktı ilk nce bişey gördü gibi sonra kayboldu yani bişey çıkadı idrarında kan var kum döküyo olablirsin dedi bu aralar yumurtlama gnüm oabilirmi ondan ağrıyor aolablirmi sadece sol kasığım azartesi gene gel dedi dr tekra bakcak sizce

• Konu Sahibi dila_naz
Dila_NAZ ÖNCELİKLE SELAM;sen 15 ekimde adet gördüğüne göre bugün 16. yada 17.günündesin yani senin yumurtan da çatlamış olabilir BAZI KADINLARIN 11. GÜNDE ÇATLAYABİLİYO BAZILARINKİDE GEÇ OLUYO seninde büyük ihtimal YUMURTALIĞIN verimli bi konuma gelmiştir ve çatlamıştır.tek yumutralığın ağırabilir genelde biri çatlar.doktorunda gördüğü büyük ihtimal gelişmiş yumurtalığındır..eğer korunmuyosan ve bebek istiyosan bence bu günler iyi değerlendirmelisin:)HA İDRARINDA KAN OLMASI DOKTORUNDA DEDİĞİ GİBİ BELKİDE KUM DÖKÜYODA OLABİLİRSİN İDRARINI YAPARKEN TAKİP ET..BELKİDE O İÇTİĞİN BÖBREKLERİNE YARARI DOKUNMUŞTUR ..SEN YİNEDE DİKKAT ET DOKTOR KÖNTROLÜNE GİT..GEÇMİŞ OLSUN

• Konu Sahibi dila_naz
canım merhaba ben dün doktoruma gittim ve bana hayıt tohumu yemem gerektiğini söyledi... bir hastası hergün hayıt tohumu ve balı karıştırıp yemiş ve çocuğun olmaz dedikleri halde hamile kalmış... geçen ayda doğum yapmış... yani hayıtın yumurta ve yumurtlamaya çok faydası varmış... bence sen şu günleri değerlendir... hayırlısı olsun...

• Konu Sahibi dila_naz
sağolun kızlar ilginize teşkkür ederim

• Konu Sahibi dila_naz
evet bende hayıtın faydasını gördüm
adetim düzene girdi
adaçayıda yumurtaları iyi geliştiriyo
ben bu ayki aşılama tedavimde iğnelerle birlikte hergün akşam adaçayı içtim 4 gün sonra gittiğim kontrolde yumurtalar baya iyi gelişmiş dedi doktor bende korktum eğer aşırı büyürlerse tedavi yarım bırakılıyo biliyoum o yüzden adaçayını 4 günden sonra içmedim ama 1. aşılamam iğneler başladıktan 11 gün sonra olmşken 2. aşılamam 9.gün oldu yumurtalar hızlı gelişti 6 kasımda belli olca
hayırlısı diyorum

• Konu Sahibi dila_naz
canım merhaba ben dün doktoruma gittim ve bana hayıt tohumu yemem gerektiğini söyledi... bir hastası hergün hayıt tohumu ve balı karıştırıp yemiş ve çocuğun olmaz dedikleri halde hamile kalmış... geçen ayda doğum yapmış... yani hayıtın yumurta ve yumurtlamaya çok faydası varmış... bence sen şu günleri değerlendir... hayırlısı olsun...

canim hayit tohumun kendisini ezip balla yemek mi yoksa demleyip cayini mi icmeliyiz,bazi yerlerde demleyip caynida icebilrisiz yaziyo..bilgin varsa yazrmisin..denemeyi düsünüyorumda

• Konu Sahibi dila_naz
merhaba arkadaşlar.hayıt tohumu nedir acaba ilk kez duydumda?

• Konu Sahibi dila_naz
canım hormonları dengeleyen bir bitki, yüksek ve alçak olanları kendi dengelerinde düzenliyor. yanı bizim bildiğimiz bu dur. artık ucan kustan umut bekler olduk. bendede prolaktin fazlalığı vardı dostinex kullandım düştü. şimdi ilacı bırakınca tekrar çıkacak diye tedirgin oldum ve hayıt alıp içmeyi düşünüyorum ama hazır sularıda satılıyormuş. şimdi hayıt suyumu alsam yoksa hayıt otumu alsam şaşırdım kaldım. ama hayıt hayıttır dimi kızlar.

bende 15 gündür hayıt tohumunu kullanıyorum prolaktinim 87.70 ti geçen ay dostinex kullandım 7.10 olmuş bende ilacı bırakıp hayıt suyuna başladım. hayıtı çok araştırdım biz kadılar için bire bir herşeye iyi geliyor bakalım bu ay ne olacak 21 kasımı bekliyorum

kızlar ben hayıtı demleyerek günde 3kez içiyorum geçen ay adetimi söktü ama bu ay daha tık yok

X