Gebeliğe Hazırlık Hayıt tohumu ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Meryem Ana otu aktarlarda bulabilir miyim çatlama olana kadar kullandınız daha sonrasında birsey kullandınız mı adet olana kadar

Ben de tedavi oldum olmadı hocaya gittim o da muska verdi onu taşıyorum bir de şimdi tüp bebek yaptırdım test yaptım negatif belki bir sonraki ay da bunu denerim

Meryem Ana otu aktarlarda bulabilir miyim çatlama olana kadar kullandınız daha sonrasında birsey kullandınız mı adet olana kadar
Evet aktarlarda var cnm yumru gibi bir bitki suya konulunca açılıyo yok cnm sonrasında birsey kullanmadim bismillahirrahmanirrahim yazdigim kağıtla meryem ana otunun parçasını hiç çıkarmadım üstümden halada ustumde birde ben eşime keçiboynuzu özü iciriyorum sabahları ac karnına

Ben de tedavi oldum olmadı hocaya gittim o da muska verdi onu taşıyorum bir de şimdi tüp bebek yaptırdım test yaptım negatif belki bir sonraki ay da bunu denerim
InsAllah cnm benim Rabbim gönlüne göre versin inşallah tez vakitte hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bunu kk da bir bayan paylaşmış önceden ben araştırırken buldum oda yaptığı ay hamile kalmis

Suyu normal icme suyumu koydunuz sıcak su falan mi 4 bardak

Suyu normal icme suyumu koydunuz sıcak su falan mi 4 bardak
Normal içme suyu cnm çam sürahiye koy bir tane ottan üstüne 4 bardak su ekle sabah akşam senle esin için hergun taze ýap yumurtlama başladığı zamandan çatlama olana kadar

Çok üzüldüm cnm kaybın için ve süreç gerçekten zor Allah yâr ve yardımcın olsun cnm ama umudunu kaybetme Allah büyüktür elbet bir gün yüzün gülecek tahmin ediyorum neler yaşadığını

Eğer tsh probleminiz varsa kullanmayin.burada yazmislardi ben aman ne olacak bitkisel diyip içmiştim. tsh için ilac kullanıyorum duzenli, hayit kullandigim ay ilaca ragmen tsh degerim cok yüksekti sonra ilacın dozunu yukseltti doktor tabi tsh i dusurmek için

heves kırmak gibi olmasın ama bunların hepsi hurafe batıl inanç oldugunu düşünüyorum tıp çok gelişti lütfen doktora gidin

Valla bilmiyorum ki varmı yok mu

Ben denemedim hiç 8ay dir uğraşıyoruz faydasını gören varsa denemek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…