Hayit otu aldim acaba guzel seylerin habercisi mi kasik agrilari sizce neden kasik agrisi olmus olabilir

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
512
-26
28
Hayit otu aldim dün kaynatıp içtim 1 bardak sadece sonra bugun kasiklarda hafif bir ağrı oldu neden olabilir sizce bu arada hayit otunu bilen varmidir çocukta istiyoruz korunmuyoruz adete 1 hafta var

Hayit otu aldim dün kaynatıp içtim 1 bardak sadece sonra bugun kasiklarda hafif bir ağrı oldu neden olabilir sizce bu arada hayit otunu bilen varmidir çocukta istiyoruz korunmuyoruz adete 1 hafta var
Canım içme adetine de 1 hafta kalmış hayıt otu adet söktürmek içinde kullanılıyor Allah korusun hamilelik ihtimali varsa düşüğe neden olabilir

Peki nasıl kullanmalıyım acaba çocuğu olmayanların bu sayede çocuğu olmus
Bende kullandım 15 gün boyunca sabah akşam olmak üzere birer bardak içtim ama bende hamilelik oluşturmadi kistim bardı omu atmaya yardımcı olmuştu
Adetimin son günü başladım 1 bardaklık kaynar suya 1 tatlı kaşığı hayit tohumunu atıp 5 dakıka kaynattım 5-6 dakikada demlendirip içmiştim

Bende kullandım 15 gün boyunca sabah akşam olmak üzere birer bardak içtim ama bende hamilelik oluşturmadi kistim bardı omu atmaya yardımcı olmuştu
Adetimin son günü başladım 1 bardaklık kaynar suya 1 tatlı kaşığı hayit tohumunu atıp 5 dakıka kaynattım 5-6 dakikada demlendirip içmiştim
Acaba bende de kist varmidir ondan mı batma oluyodur hiç adete 1 hafta kala sağ ve sol kasigimda batma olmaz di şimdi sanki iğne batiyo

Acaba bende de kist varmidir ondan mı batma oluyodur hiç adete 1 hafta kala sağ ve sol kasigimda batma olmaz di şimdi sanki iğne batiyo
Korunmuyormuşsunuz kasıtta batma hissi hamilelik belirtisi diyorlar adet günü adet olmazsanız test yapin belki içtiğiniz çayda kasık ağrısı yapmış olabilir

Korunmuyormuşsunuz kasıtta batma hissi hamilelik belirtisi diyorlar adet günü adet olmazsanız test yapin belki içtiğiniz çayda kasık ağrısı yapmış olabilir
3 gün önce test yaptım yani adete 10 gün kala test yaptım negatif çıktı bugünle beraber adetime 7 gün var acaba hamilelik olabilir mi

Kizlar bu hayıt otunu ve testere disliyi kullanıp lekelenmesi olan oldumu.dun yumurtlama gunumdu dün ve bugün lekelenmem var benim ufak ufak

15 gün boyunca içilmesi gerekiyor ovulasyon testi kullaniyorsaniz yumurtlama zamanı birakin sonrasinda devam edersiniz yanlış yönlendirmek de istemem

Bende hayıt tohumu 4 gün kullandım erken âdet oldum.Benim adet sorunum yoktu düzenli olurum her ay ama bu ay 24 gunde olmam lazimken 18. gün adet oldum bıraktım içmeyi ben gebelik için almıştım.

X