hayıt mucizesi gerçek oldu

gonkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
47
1
arkadaslar belkı sıze faydam olur dıye bıraz uzun anlatacagım gecen ay ıs yerınden bı arkadasımın hayıt tohumu ıle hamıle kaldıgını ogrendım kendısınden nasıl kullandıgını ogrenıp hemen bende aldım ve kullanmaya basladım ılk 3 hafta duzenlı kullandım sonra sehır dısına cıkmam gerektı cok ıyı kullanamadım elımden geldıgınce ıctım sabah aksam benım hıcbır sorunum ypoktu doktorlara gore herkes bekle dıyordu hatta bu hayıt tohumuda ıse yaramazsa rahım fılmı cektırmeyı dusunuyorduk cok sukur gerek kalmadı ve korunmayı bırakmamın 8. ayında Rabbım mutlu haberı almamızı sagladı cok sukur hamıleyım ben hayıt tohumuna cok ınanarak ıctım ve kullanan arkadasım gıbı ılk ay hamıle kaldım darısı ısteyen tum arkadasların basına....belırtılere gelınce 8 aydır her ay turlu belırtıler yasayıp yok yumurtlama tarıhı yok ates olçme ama bu ay hıcbırsey takıp etmedım hatta adetın 17.gunu sehırdısına cıkmak zorunda kaldım ve calısmalarımız yarım kalmıstı (demekkı adetın hemen bıtımınde hamıle kalmısım)ama ben yınede umıdımı yıtırmedım ve bugun mutlu haberı aldım hıc bır belırtı yasamadım sadece 10 gundur her gece tuvalete kalkıyorum normalde uykuma hıc ara vermeden uyurdum bırde 3-4 gundur sol kasıgıma sankı yumurtlama donemındeymısım gıbı hafıf kramplar gırıyo ama bunları bıle hamıle oldugumu ogrenınce fark ettım yoksa gercekten hıcbır belırtı hıssetmedım....Rabbim isteyen herkese hayırlı saglıklı sıhhatlı bebişler nasip etsin inşallah

hangi vakit içtin ne zaman başladın canım günde kaç kere içilecek biraz daha açıklarmısın buarada tebrik ederim

gonkaya hayırlı olsun canım coook sevındım senın adına...saglıkla kucagınıza alırsınız ınşallah !!!!!!!!!!

hangi vakit içtin ne zaman başladın canım günde kaç kere içilecek biraz daha açıklarmısın buarada tebrik ederim

cok sagol canım ben gunde ıkı kere kahvaltıdan sonra ve aksam yatmadan once ıctım aktardan hayıt tohumu aldım kımılerı ezerek ıcıyormus ben hıc ezmedım bır fıncan kaynamıs suya bır tatlı kasıgı hayıt tohumu koydum kaynatmadım sadece demlendırdım demlendırdıgım fıncanın agzınıda kucuk bı tabakla kapattım tadı cok kotu oldugu ıcın ben baya ılıyınca tek seferde burnumu kapatıp ıctım adetın 4-5 gunu basladım aldıgım aktarda cok tavsıye etmıstı bana cunku hayıt bayanlarda yumurtanın kalıtesını arttırıyormus umarım sanada sıfa olur canım

saol canım ALLAH hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin işallah isteyen herkese içlerinde banada nasip eder.......

saol canım ALLAH hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin işallah isteyen herkese içlerinde banada nasip eder.......

ınsallah canım herkes ıcın dua edıyorum Rabbım herkese ama ısteyen herkese nasıp etsın sanada tez zamanda nasıp etsın ınsallah

canım tebrik ederim...
bende bu hayıtın mucizesine inanıyorum
geçen ay adetin son günlerinde başlamıştım 10-15 gün içtim...
o ay hamile kaldım ama benim bebeğim düştü...
kullanan herkese şifa olmasını dilerim....

ayyy canım çok üzüldüm ALLAH sabır versin tez zamanda ALLAH gönlünüze göre bi evlat nasip etsin.......

internetten araştırda hayıt tohumunu baya herşeye faydalı tüylenmeyede iyi geliyomuş benimde bugün başladı yarın aktara çıkar alırım diyet yapıyorum hamile kalmak için ayyyy bide bagırsaklarıda çalıştırıyomuş diyete yardımcı olur iştee .........

Arkadaslar bi sorum olacakti benim eger Hamilelikle bilgisi olan bana yrdimci olabilirmi acaba????

- Gecen ay 20.11 duzenli adet oldum fakat bu ayda bekliyordum 20.12 inde adet olmadim oldm zanediyordum brde baktimki
BEYAZ BIR AKINTI:S bu akinti sonradan sari bir lekye dönüstü ve birde BEL AGRILARIM Cogldi
tam 6 gun oluyor suanda adetim gecikti!!!!!!!! VE BIR TEST ypmadim dah öncesi yamisdim ama cok erkendi ozaanlar negativ cikmisdi:SS sanirim biraz korku ve heycan var ayin birinde yapcam ins.(banaa dua edin arkadaslar) Ins birseyler vardir =)

-bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz arkadaslar

bende hayıt kullanıyoum ilk ayım daha umarım işe yarar ama adeti düzene soktuğunu biliyorum
dierim hamişsindir

canım idrar testinde çıkmaya bilir kan tahlili yaptır bir günlük bile olsa belli oluyomuş donuç belli olmadan umutlanmamaya çalış sonra insan çok üzülüyo işallah hamilesindir....

canım idrar testinde çıkmaya bilir kan tahlili yaptır bir günlük bile olsa belli oluyomuş donuç belli olmadan umutlanmamaya çalış sonra insan çok üzülüyo işallah hamilesindir....

INS CNM evet öyle oluyor malesef insan cok üzülüyor cokta korkuyorum aslida ins hamisimdr
bakalim cnm öbür ay 1 inde yapcam TESTI Hakkimizda hayirlisi olsun :emikr_bebek:

ayyy canım çok üzüldüm ALLAH sabır versin tez zamanda ALLAH gönlünüze göre bi evlat nasip etsin.......
sağol canım AMİNNN.....
İNŞALLAH herkese hayırlı evlatlar versin...

INS CNM evet öyle oluyor malesef insan cok üzülüyor cokta korkuyorum aslida ins hamisimdr
bakalim cnm öbür ay 1 inde yapcam TESTI Hakkimizda hayirlisi olsun :emikr_bebek:

canım adetin 6 gün geciktiyse idrarda kesin çıkması lazım...
test yaptın mı yakın zamanda ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…