Hayırlı ve Sağlıklı Bebeğinin Olması İçin

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.791
13.670
Merhabalar aslında başlığı bir arkadaşım için açıyorum ama her hafta kişileri değiştirerek başka arkadaşlarla liste döndürebiliriz de bana uyar :)

• 1001 Adet - "İnna mekkanna lehü fil ardı ve ateynahu min külli şey in sebeba" (Gerçekten biz onu yeryüzünde iktidar sahibi yaptık ve ona ulşamak istediği herşeyi elde etmesinin bir yolunu verdik). (Kehf /84. Ayet)
Bu ayeti okuyalım diyorum ama nasıl liste hazırlamak iyi olur kestiremedim yardımcı olur musunuz?:) Nego Nego

Arkadaşımın adı "Münevver"

iki arkadaşım gönüllü okumaya:
eilenn eilenn ...1001
Nego Nego ....1001
AkarGider AkarGider ...1001
AkarGider AkarGider ...1001
@Ecrin ensar bebek_elif ......1001

Son düzenleme:
Merhabalar aslında başlığı bir arkadaşım için açıyorum ama her hafta kişileri değiştirerek başka arkadaşlarla liste döndürebiliriz de bana uyar :)

• 1001 Adet - "İnna mekkanna lehü fil ardı ve ateyna min külli şey in sebeba" (Gerçekten biz onu yeryüzünde iktidar sahibi yaptık ve ona ulşamak istediği herşeyi elde etmesinin bir yolunu verdik). (Kehf /84. Ayet)
Bu ayeti okuyalım diyorum ama nasıl liste hazırlamak iyi olur kestiremedim yardımcı olur musunuz?:) Nego Nego

arkadaşının ismini yazabilirmisin canım ismen dua edelim inşallah
bende arkadaşın için 1001 adet okurum
tez vakitte hayırlı evlatları olsun inşallah

bide arkadaşınıza söyleyin aşağıdakileri yeni öğrendim bunları yapsın inşallah bende yapacağım ablamada uygulatacağım inşallah tez vakitte hayırlı evlatlar nasip olur hepimize..

“Günlük 818 defa ‘Estağfirullah’ demeye devam etmelerini tavsiye buyurmuştur. Karı kocanın ikisi de istiğfara devam ederse, sonuç daha çabuk hasıl olur. Bu âyet-i kerîmeleri okuyunca, ‘Falanca ve filanca benden daha fazla günah işliyorlar ama çocukları da var, malları da var’ diye düşünenler olabilir.

Evlâdı olmayanlar, dört Cuma üst üste (her birinde bin defa) ‘Ya Evvel (Celle Celalühü) ismini okuyarak, dua ederlerse, Allah’ın izniyle isteklerine kavuşurlar.

Ya Halık Ya Bari Ya Musavvir esmaül hüsnalarını 168 yada 336 şar defa hergün okumaya devam etsin

bide arkadaşınıza söyleyin aşağıdakileri yeni öğrendim bunları yapsın inşallah bende yapacağım ablamada uygulatacağım inşallah tez vakitte hayırlı evlatlar nasip olur hepimize..

“Günlük 818 defa ‘Estağfirullah’ demeye devam etmelerini tavsiye buyurmuştur. Karı kocanın ikisi de istiğfara devam ederse, sonuç daha çabuk hasıl olur. Bu âyet-i kerîmeleri okuyunca, ‘Falanca ve filanca benden daha fazla günah işliyorlar ama çocukları da var, malları da var’ diye düşünenler olabilir.

Evlâdı olmayanlar, dört Cuma üst üste (her birinde bin defa) ‘Ya Evvel (Celle Celalühü) ismini okuyarak, dua ederlerse, Allah’ın izniyle isteklerine kavuşurlar.

Ya Halık Ya Bari Ya Musavvir esmaül hüsnalarını 168 yada 336 şar defa hergün okumaya devam etsin
Canım tez vakitte size de nasip olsun , bu yazdıklarını da gördüm de eklemedim yanlış anlaşılır diye

yazıyorum şimdi adın çok teşekkürler:)

başka okumak isteyen var mı?? güncel tutalım arkadaşım hala bebeği için umutla bekliyor okuyalım olmaz mı:)

X