Hayirli talibin karsimiza cikmasi icin!

rosalinda23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
126
97
38
Arkadaslar 29 yasinda bir bayanim.Ingilizce hocasiyim.Bu siteyi caresiz ve umutsuz bir animda bulup hemen uye oldum.Arkadaslar artik benim de hayirlisiyla ceyizimi serip kendi ellerimle duzene koyacagim bir yuvam,hayirli bir sevgiyle baglanacagim esim,hayirli evladim olsun istiyorum.Yuzune bakilmaz biri degilim bugune kadar her karsima cikana ciddi gozle baktim.Cok dua ettim.Yasim geciyo ve ben de artik sevenim olsun istiyorum.Nolur yardim edin.Onereceginiz dualar var mi varsa nolur soyleyin.Evlilik icin biriyle tanisip gonlumun isinmasi icin bir dua varmi nolur artik ben de anne olayim istiyorum

Sizlerden tek istegim benle ayni durumda olup cok umutsuzken Rabbimin dualari sayesinde karsisina ansizin kaderindeki kisiyi bulan var mi? Ben bu kadar umutlarimi tuketmisken bir yerde bekleyenim var mi varsa artik cikmasi icin nasil dua edeyim ne okuyayim arkadaslar.En cok zoruma giden hep gonul verdiklerim arkasina bakmadan gitti biri de benim icin artik Rabbime dualar edip beni dilesin istiyorum nolur dua ismi onerin ne yapayim:KK43:

Sizlerden tek istegim benle ayni durumda olup cok umutsuzken Rabbimin dualari sayesinde karsisina ansizin kaderindeki kisiyi bulan var mi? Ben bu kadar umutlarimi tuketmisken bir yerde bekleyenim var mi varsa artik cikmasi icin nasil dua edeyim ne okuyayim arkadaslar.En cok zoruma giden hep gonul verdiklerim arkasina bakmadan gitti biri de benim icin artik Rabbime dualar edip beni dilesin istiyorum nolur dua ismi onerin ne yapayim:KK43:
Hayırlı eş için dua ettiğimiz başlığımız var inşallah yarından itibaren başlıyoruz.İstersen ona katıl.Endişelenme tek değilsin :KK66:Ben yaklaşık iki haftadur hayırlı eş için 489 tane Ya Fettah okuyorum.

Rabbim, Mübarek Ramazan-ı Şerif hürmetine karşınıza tez günde hayatınızda ve hakkınızda hayırlara vesile olacak birini çıkarsın,

Allah, tercihi Kendisine bırakanlara en iyisini verir.

benim hayatımda bu böyle oldu çok şükür inşaallah ölene kadar da böyle sürer, dilerim sizin içinde böyle olur bol bol hayırlısını isteyin derim.

X