Hayırlı Ramazanlar Canlarım

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.266
27
ARKADAŞLAR HAYIRLI RAMAZANLAR BU MÜBAREK RAMAZAN AYINI LAYIKIYLA DEĞERLENDİRMEĞİ RABBİMİZ HEPİMİZE NASİP ETSİN....a.s.a.s.a.s.

teşekkürler cnm mübarek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ederimm....

Teşekkürler canım. Herkese Hayırlı Ramazanlar. a.s. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Tuttuğunuz oruçlar , ettiğiniz dualar kabul olur inşallah. Amin. :Saruboceq:

evrimyalani_ramazan10027lm8.jpg

Ey mübarek, mukaddes, en temiz ve herşey kendinde gizli Allahım! Sahibimiz ve kudret sahibi! Yüceliklerinde yazılı olan isminlerin hürmetine Sen' den niyaz ediyorum, Allah' ım. Ey bütün övgülerin kendisine layık olduğu, kainatı aydınlatan, herşeyi ihsanıyla kuşatmış, esirgeyip bağışlayan Rabbim. görünen ve görümeyen alemleri bilen, semaları ve yerleri yaradan, onları nurlandıran, ayakta durmasını sağlayan, azamet ve ikram sahibi! Hannnan, Mennan, Cabbar, Nur, Daim, herşeyden arınmış, ölmeyen diri Rabbim! Sana yalvarıyorum bizim hatalarımızı kusurlarımızı günahlarımızı affet, bizler gibi tüm evlat hasreti yaşayanların kucaklarını hayırlı sağlıklı çocuklarla doldur. Amin.

Son düzenleme:
ben de herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. dualarımız ve oruçlarımız Allah katında kabul olur inşallah. ramazanın hayırlara vesile olmasını diliyorum.

amin arkadaşlar inşallah ramazanda allahım herkezin kalbine göre veriri dualarımızzı kabul eder bebeişlerimize en kısa zamanda kavuşurur hepberaber.... :teytey:

amin canım işallah.bu mübarek günlerin hürmetine ben ve benim gibi bebek hasreti çekenlere hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin işallahhhhhhhhhhhh.

Arkadaşlar tüm iseyenlere içindede bizlere allah sağ salim hayirli evlatlar nasip etsin şu mübarek günlerin vesilesiyle duasi geri çevrilmeyenlerin yüzü suyu hürmetine rabbim dualarimizi kabul etsin .aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.......

Herkese hayirli ramazanlar. Orucunuz namaziniz kabul olsun. Allahim evlad arzusunda olan herkese bu ramazan ayinda anne olma sevincini yasatsin .umtsuzlara umut versin. Hamileleri hayirlisiyla kurtarsin .bugun allahim benide bebisimide kurtardi az kala arabanin altinda kaliyordum çbana birsey olmazdi ama bebisime..... Allah kurtardi. Allahim herkesi herbeladan hifs etsin .nece guzel ramazanlara .

aminn arkadaslar
hepimize hayirli ramazanlar
rabbim gonlumuzden gecen guzellikleri yasatsin bize
mubarek ramazan ayinda dualarimizi kabul eder rabbim insallah
bizler icin dua eden arkadaslardanda allah razi olsun

X