Hayırlı evlilik için dua ne kadar önemli ?

Flower__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
2.169
2.022
Merhaba. Aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum. Ben 23 yaşında kendi halinde yasayan biriyim. Şu an online şekilde çalıştığım için yakın arkadaşlarım dışında pek sosyal ortamım yok gibi. Hayırlı ve mutlu bir yuva kurmak istiyorum zamanı gelince ama arkadaşlarım genel olarak "düzgün erkek kalmadı doğru kişiyi bulmak zor" filan diyor. Ben öyle düşünmüyorum ama bazen de kafamı karıştırıyor. Yani hayırlı birini bulabilmek bu kadar zor mu? Bu yollardan geçmiş kişilerden tavsiye bekliyorum bir de hayırlı insanlarla karşılaşmak için tavsiye edebileceğini dua ve zikirler varsa paylaşır mısınız

Hayırlısı çıkarsa zaten olur hiiççç bence düşünme.. evlenmek ayrı zor anlaşmak ayrı zor bence hayatını yaşa.. daha gençsin

Taha suresini okumayı tavsiye ediyorlar 21 gün
Ben başladım ama araya regl falan girdi bu aralar yine okumaya çalısıyorum ama bazen bitiremiyorum.
Beraber başlayalım mı sonucunu paylaşırız

Taha suresini okumayı tavsiye ediyorlar 21 gün
Ben başladım ama araya regl falan girdi bu aralar yine okumaya çalısıyorum ama bazen bitiremiyorum.
Beraber başlayalım mı sonucunu paylaşırız
Olur okuyalım. Sonucunu hemen beklemeyip akışa bırakmak gerek.Niyetimizi ettikten sonra hemen olmasını beklersek sabırsızlık duyarsak olmuyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…