hayırlı bir kismet için dua

golge1004

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
129
0
34
Kizlar hayirli bir evlilik için yaptığım bütün teşebbüsler sonuçsuz kaldi simdiye kadar artık yaş da geçiyor çevremde bekar arkadaşım da kalmiyor bu yüzden ben de okuyabildigim kadar fatiha okuyacagim siz de bana okumam da yardimci olur musunuz

fatiha oku tabi ama kendi davranışlarını da gözden geçidin mi niye teşebbüslerin boşa çıkıyor hiç düşündünmü

Kizlar hayirli bir evlilik için yaptığım bütün teşebbüsler sonuçsuz kaldi simdiye kadar artık yaş da geçiyor çevremde bekar arkadaşım da kalmiyor bu yüzden ben de okuyabildigim kadar fatiha okuyacagim siz de bana okumam da yardimci olur musunuz

canım Allah dualarını kabul etsin...
bende bekarım zaman zaman senin gibi düşünüyorum...
ama önemli olan hayırlısını istemek...
kaç yaşındasın bu arada...

26 yaşındayım iki sevgilim oldu simdiye kadar birçok da görücü geldi en son sevgilimle aramizda kürt turk ayrımı oldu ailesi istemedi ve ben benimle görüşürken eski sevgilisiyle görüştüğünü de öğrendim neyse artik ben yoluma devam etmek ve hayırlı bir yuva kurmak istiyorum bunun icin dualarinuzi bekliyirum

26 yaşındayım iki sevgilim oldu simdiye kadar birçok da görücü geldi en son sevgilimle aramizda kürt turk ayrımı oldu ailesi istemedi ve ben benimle görüşürken eski sevgilisiyle görüştüğünü de öğrendim neyse artik ben yoluma devam etmek ve hayırlı bir yuva kurmak istiyorum bunun icin dualarinuzi bekliyirum

canım daha 26 yaşındasın...
elbette hayat sana uygun olan insanı karşına çıkartacaktır...
ümidini kaybetme...
öncekiler senin için hayırlı değildi belliki...yollarınız ayrıldı...
Allah dualarını kabul etsin...duamdasın...

canım daha 26 yaşındasın...
elbette hayat sana uygun olan insanı karşına çıkartacaktır...
ümidini kaybetme...
öncekiler senin için hayırlı değildi belliki...yollarınız ayrıldı...
Allah dualarını kabul etsin...duamdasın...

Sağol canim Allah razi olsun Rabbim senin benim ve hepimizin dualarini bugün ARafatta hacı ları n kab7l ettiği dualari arasina alarak kabul etsin insaallah

Sağol canim Allah razi olsun Rabbim senin benim ve hepimizin dualarini bugün ARafatta hacı ları n kab7l ettiği dualari arasina alarak kabul etsin insaallah

amin canımsın...
benimde çok derdim var ama inadına güçlü olmaya çalışıyorum...
keşke tek derdim evlilik olsa...
ama o yaş ilerleyince dert oluyor değilmi...
bende 28 yaşındayım...
Allahım herşeyin hayırlısını versin herkese...
Amin...

amin canımsın...
benimde çok derdim var ama inadına güçlü olmaya çalışıyorum...
keşke tek derdim evlilik olsa...
ama o yaş ilerleyince dert oluyor değilmi...
bende 28 yaşındayım...
Allahım herşeyin hayırlısını versin herkese...
Amin...

Evet eskiden hiç umursamazdim ama belli bir yaştan sonra sorun oluyor Rabbim hepimizin dualarini kabul etsin inş amin

Evet eskiden hiç umursamazdim ama belli bir yaştan sonra sorun oluyor Rabbim hepimizin dualarini kabul etsin inş amin

Ben de umursamazdim ve gercekten belli bir yastan sonra sorun. Bir de gercekten mutlu olacagina inandigin insan yaninda yoksa. 27 yasindayim ben de ve Allah icimi biliyor. Aldigim bu yaradan sonra nasil kendime gelirim bilmiyorum. Bugun arefe gunu. 1000 ihlas okumak iyi olur Allah kabul ederse...

Ben de umursamazdim ve gercekten belli bir yastan sonra sorun. Bir de gercekten mutlu olacagina inandigin insan yaninda yoksa. 27 yasindayim ben de ve Allah icimi biliyor. Aldigim bu yaradan sonra nasil kendime gelirim bilmiyorum. Bugun arefe gunu. 1000 ihlas okumak iyi olur Allah kabul ederse...

Bahsettigin gönül yarasiysa canım ben de çok zor bir süreçten geçiyorum öyle bir darbe aldim ki kolay kolay geçeceğe benzemiyor tek çaresi hayırlı biriyle karşılaşmak galiba ben de okudum 1000 İhlas RAbbim ins.kabul eder dualarimizi

X