hayırlı bir iş için dua?

Canim insallah en kisa zamanda istedigine kavusursu

ay işsizlik atanamamak ne kadar kötü bilirim canım ben de 31 yaşındayım milletin lafı sözü inancının olmaması sen yapamazsın başaramazsın demesi demese de bakışlarıyla bunu söylemesi yetiyor...
ama bol bol dua et Mülk suresini oku canım inş bizim de kapılarımız açılır hayırlı iş kapıları devlet kapıları inş amin

Allahim en guzel kapilari acsin insallah is isteyen herkese. Sana Vakı'a suresini oneriyorum. Ben gecenlerde okudum cok dua ettim ve hemen arkasindan bi teklif geldi. Allah buyuktur bize yardim eder. Yeter ki hayirlisini isteyelim insallah..

Allahim en guzel kapilari acsin insallah is isteyen herkese. Sana Vakı'a suresini oneriyorum. Ben gecenlerde okudum cok dua ettim ve hemen arkasindan bi teklif geldi. Allah buyuktur bize yardim eder. Yeter ki hayirlisini isteyelim insallah..
ay canım ben de okuyayım o zaman kendime

Oku tabiki. Vakia zenginlik suresi diye de gecer. Ben hep okurdum bekarken hala da okurum. Bol dua tabi. Rabbim sana da hayirli bi kapi acsin insallah. .
ay canım haftaya kpss var bu sene sağlık sorunu çok yaşadık annem kaynatam zaman da geçti aha geldi çattı benim de tüm çalışma planlarım alt üst oldu..
iş çıksa tabii kafama göre huzurlu çalışabileceğim okuduğuma da uygun bir yer istemez miyim borçlarımız da var kaynatam biz seni çalışalım diye aldık yoksa neden alacaktık dedi bana kaynımın eltimin içinde eşim kızdı ama babasının kalbini de kırmak istemedi ama ağlayan ben oldum hep
kaynım da dişini sıkıp bir çalışacaksın dedi bir iş bulup borcunuz var diyip duruyor ben okuyayım canım ya memur olabilirsin diyen yok kaynım eşime diyormuş ki geçen akşam çaya geldiler de artık eşin kpss ye de girmez bak olmuyor burakır bu işleri demiş :KK43: üzüldüm ya

ay canım haftaya kpss var bu sene sağlık sorunu çok yaşadık annem kaynatam zaman da geçti aha geldi çattı benim de tüm çalışma planlarım alt üst oldu..
iş çıksa tabii kafama göre huzurlu çalışabileceğim okuduğuma da uygun bir yer istemez miyim borçlarımız da var kaynatam biz seni çalışalım diye aldık yoksa neden alacaktık dedi bana kaynımın eltimin içinde eşim kızdı ama babasının kalbini de kırmak istemedi ama ağlayan ben oldum hep
kaynım da dişini sıkıp bir çalışacaksın dedi bir iş bulup borcunuz var diyip duruyor ben okuyayım canım ya memur olabilirsin diyen yok kaynım eşime diyormuş ki geçen akşam çaya geldiler de artık eşin kpss ye de girmez bak olmuyor burakır bu işleri demiş :KK43: üzüldüm ya
Tovbe yaaa cok gicik oldum senin kayin aileye.
Alinti yaptim ama kusuruma bakma.

üzülme lütfen düzelecek her şey Allah'ın izniyle..

Tovbe yaaa cok gicik oldum senin kayin aileye.
Alinti yaptim ama kusuruma bakma.
yok canım ne kusuru ahh ahh..
kaynanam memur gelin alanlara içi gider kahvaltı sofrasında benim karşımda bu millet nereden buluyor bu memurları öğretmenleri der..
bana her telefonda sınavı sorar bazen şu sınavın geçecek olacağına seviniyorum ama bazen de kazanamayınca dırdırlarını düşündükçe geriliyorum

üzülme lütfen düzelecek her şey Allah'ın izniyle..
hayırlısıyla inş canım sabredeceğim daha sınava girmez demesine çok sinir oldum kaynımın daha başaracağıma inanmıyorlar böylesi daha iyi aslında inanmasınlar bu sefer sınavı konuşmadan çalışacağım gözlerine sokmamam lazım

hayırlısıyla inş canım sabredeceğim daha sınava girmez demesine çok sinir oldum kaynımın daha başaracağıma inanmıyorlar böylesi daha iyi aslında inanmasınlar bu sefer sınavı konuşmadan çalışacağım gözlerine sokmamam lazım
aynen ...seni üzmelerine izin verme ..

aynen ...seni üzmelerine izin verme ..
izin vermeyeceğim de çeneleri durmuyor canım..
dişini sıkıp bir işte çalışman lazım diyor kaynım bizim derdimize düştü eşim de ne isterse onu yapar demiş ben karışmam ister çalışır ister sınava diyince susmuş

yok canım ne kusuru ahh ahh..
kaynanam memur gelin alanlara içi gider kahvaltı sofrasında benim karşımda bu millet nereden buluyor bu memurları öğretmenleri der..
bana her telefonda sınavı sorar bazen şu sınavın geçecek olacağına seviniyorum ama bazen de kazanamayınca dırdırlarını düşündükçe geriliyorum
Allah sabir versin canim Allah yardimcin olsun insallah.
Kayninin dayatmali cumlelerine hele cok gicik oldum.
Esin sanirim pasif kaliyor, boyle olmaz.
Negatif enerjiyle dolduruluyorsun resmen.

Allah sabir versin canim Allah yardimcin olsun insallah.
Kayninin dayatmali cumlelerine hele cok gicik oldum.
Esin sanirim pasif kaliyor, boyle olmaz.
Negatif enerjiyle dolduruluyorsun resmen.
bunlar en ufak tefekleri canım 2.5 senelik evliyim eşim aslında otoriter mama büyüklerinin kalbini kırmak asla istemez..
iş anne baba abi olunca ne dese bilemiyor bazen ama düzgünce cevap veriyor o diyince susuyorlar ama olumsuzluk abidesi hepsi..
kaynatam hem çalışmamı ister hem de ooo sen sınava girecek de sana sıra gelene kadar der tüm şevkimi kırar her sene geldiler 3 kez geldiler ilk sene 1.5 aylıkken 4 ay kaldılar geçen sene 2 ay bu sene 1.5 ay bunların hepsinde 15 gün eltimde en sonunda sadece bir hafta eltimde gerisi hep bende ..
bu sene de hastaydı geldi ama çenesi hiç durmadı ikisinin de şimdi diyalize bağlandı biraz daha memlekete bağlı gibi oldu ama bakalım bu sene gelmezlerse ben de derslerime bakacağım daha çok sınavdan sonra da yeni girecekmişim gibi ders çalışacağım

bunlar en ufak tefekleri canım 2.5 senelik evliyim eşim aslında otoriter mama büyüklerinin kalbini kırmak asla istemez..
iş anne baba abi olunca ne dese bilemiyor bazen ama düzgünce cevap veriyor o diyince susuyorlar ama olumsuzluk abidesi hepsi..
kaynatam hem çalışmamı ister hem de ooo sen sınava girecek de sana sıra gelene kadar der tüm şevkimi kırar her sene geldiler 3 kez geldiler ilk sene 1.5 aylıkken 4 ay kaldılar geçen sene 2 ay bu sene 1.5 ay bunların hepsinde 15 gün eltimde en sonunda sadece bir hafta eltimde gerisi hep bende ..
bu sene de hastaydı geldi ama çenesi hiç durmadı ikisinin de şimdi diyalize bağlandı biraz daha memlekete bağlı gibi oldu ama bakalım bu sene gelmezlerse ben de derslerime bakacağım daha çok sınavdan sonra da yeni girecekmişim gibi ders çalışacağım
Gecmis olsun canim Allah sifalar kolayliklar versin kayinpederine.
Esin susturuyorsa problem yok, zor ama duymayacaksin.
Esim problem yapmiyor biz iyiyiz boyle der gecersin.
Rabbim kolayliklar versin sana da, arkadasin dedigi gibi kendini uzmeyeceksin.

Gecmis olsun canim Allah sifalar kolayliklar versin kayinpederine.
Esin susturuyorsa problem yok, zor ama duymayacaksin.
Esim problem yapmiyor biz iyiyiz boyle der gecersin.
Rabbim kolayliklar versin sana da, arkadasin dedigi gibi kendini uzmeyeceksin.
ya eşim anne babası konusunda sustuğu takma onlar yaşlı dediği çok oluyor ama işte yapacak bir şey yok kaynatam hem cahil hem de dünyada bir kendini beğenen başkasını beğenmeyen biri..
ben hep kendimi üzdüğümden bebeğimin olmamasına bile neden oluyor stresten kendimi uzak tutmalıyım ama işte bunların çenesini kapatmam lazım..

X