Rüya Yorumları hayır olsun inş çok enteresandı..

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
merhaba kızlar sabaha karşı rüyamda eşimle beraber böyle orman gibi bi yerdeyiz ben karşımıza bi aslan falan çıkıcağını düşünürken o ürpertiyle geziyorum karşımıza uzaktan 4 nala gelen siyahlı kırmızılı sarılı bi at çıkıyor atın rengi siyah ama göz kısımları sarı kuyruk ve ayak kısımları ise kırmızı neyse bize doğru geliyor eşime diyorumki binelim bunun üstüne eşimde olmaz o yabani bi at kaçalım yoksa bizi parçalayacak diyor başlıyoruz koşmaya birden şehir merkezine geliyoruz ohh diyorum 5 dklık uzaklıktaymışız eşime bi inşaat gösteriyorum gel buraya girelim diyorum yok olmaz diyor ve bi dükkana giriyoruz atta bizimle o dükkana giriyor görünmemek için elimizden geleni yapıyoruz ama ne yazıkki bizi görüyor eşim beni dükkanın kapısından itiyor ve koş diyor tam kendiside çıkacakken at ona zarar veriyor sanırım sırtına darbe alıyor eşim sonra ben eve geliyorum üstümü değiştiriyorum üstüme yeşil mini bi elbise giyiyorum ve dışarı çıkıyorum herkes bana bakıyor hava soğuk ama ben öyle yaz günüymüş gibi giyinmiş dolaşıyorum biri bana eşin o durumdayken utanmıyormusun böyle gezmeye diyor bende eve gidip okul kıyafetlerimi giyiyorum sözde liseye gidiyormuşum sonra elime bi erkek alyans veriyor tanıdığım bi erkek bu bende parmağımdaki alyansıma bakıyorum aynısı ama bunun rengi daha koyu diyorum 2 yüzüklede oynuyorum birini sağ yüzük parmağıma diğerinide sol yüzük parmağıma takıyorum kendi yüzüğümü sola arkadaşımın verdiğini sağa.
acaba anlamı ne olabilir bilen varmı?

cesaretli atılgan bir düşmanı var eşinin muhtemelen o da bir erkek sen bu düşmanın farkında değil gibi gözüküyorsun eşin kendine işlerine filan dikkat etsin bu düşmanın sana bir zararı dokunmacak aksine senin önünde hem karlı hem de isteklerine kavuşacağın bir devre var yalnız sağda solda insanların dediklerine bakma fırsatları kaçırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…