Hayir dan sonra surat asmalar

meltemgul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2015
457
120
44
Merhaba herkeze.Esinizin iliski isteğine karşın o anda kendinizi iyi hissetmediğinizi belli eden bir durumda surat aşıp dönüp sırtını uyumasina ne denir ...
Gelin herkez bu salakça davranışa karşı doksun içini buraya

Eşiniz sizi reddetse siz nasıl hissedersiniz ve nasıl davranırsınız,kendinizi onun yerine koyarak düşünmeye çalışın

Kızlar burda bana bisey sormayın.herke içinden geleni yassin.biraz makara biraz gerçek gulelim dedim

Merhaba herkeze.Esinizin iliski isteğine karşın o anda kendinizi iyi hissetmediğinizi belli eden bir durumda surat aşıp dönüp sırtını uyumasina ne denir ...
Gelin herkez bu salakça davranışa karşı doksun içini buraya

bu birazda neden yok demenize bağlı mesela ben ne zaman yok desem adam o zaman daha iştahlı davranıyor kaçış yokk :KK4::KK60::KK31:

ben eşime istemediğim zamanlarda üstüme gelince tecavüze uğruyormuşum gibi hissediyorum dedim bir seferinde ondan sonra üstüme gelmedi bir daha...

Nasıl istemezsin sen beni der atlarım üzerinee :21::21:
Şaka bir yana istemiyorsa vardır bi sebebi.
Ya yorgundur, ya canı o an istemiyordur, ya duşa girmesi zor geliyordur, ya kıvamında değildir falan filan uzar gider.
Aynı durumda sende olabilirsin.
Başın ağrır, kirpik diplerin ağrır, sürekli duş alıp saçlarının yıpranmasından bıkmış olabilirsin :rolleyes:

Yani adam bi vermedi sırtını döndü diye küsülmez ama baktın 2 3 4 .. gün olmaya başladı patlat bitane aklı yerine gelsin :KK70:

Benimki surat asmaz ama şakayla karışık laf sokar veya bende aynısını yaparım herkes her daim o işi düşünmüyor zaten :KK66:

X