Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

11 yaşında 5 yaşına korumayı bıraktım
Senin tüpten sonra normal oldu demi?
Bana da daha bekleme git diyorlar lakin durumlar az çok bildiğin gibi.. kafam karışık olursa başımızın üstüne modunda dolanıyorum.. artık kırmızı alarmdasın dediler iyice tırstım geç mi kalırım gittiğimde tüp bile olmaz mı acaba diye..

Benim en büyük korkum kyb vefatı sonrası bende kyvdenin kalici olması zor arkadaşım hasta olsalar elbet bakılır ama elleri ayakları tutarken bilemiyorum bende iki erkek annesiyim ben nasıl kyvde olacağım
aalh yrdımcımız olsun kuzum
valla dursun kalsın başımın üstünde yeri var
çok müdahale ediyo herşeye
şehir dışından ev alıp kacasım var

aalh yrdımcımız olsun kuzum
valla dursun kalsın başımın üstünde yeri var
çok müdahale ediyo herşeye
şehir dışından ev alıp kacasım var
Benimkide herşey için meraklı sorar üstüne vazife olmazsa da karışma huyu yıllara göre azaldi ama hala kendisibe engel olamıyor

İki yıl izin miii ? Süperr valla 6 ayı zor veriyorlar bize. :/
Devlet memurunun iki yıl ücretsiz izin hakkı var canım bende yeni öğrendim sskli olanlar için 6 ay içinmiş çok az niye haksızlık yapıyor devlet oda anne oda anne

SSK lida sanırım yarım gün çalışma hakkı var bizde o ikinci çocukta 4 Ayla sınırlı

A anneveoglusu valla dinlen canım çocugunu büyüt öle başla ben daha 5 ay oldu başlayalı 1,5 yaşına girdi miray ada öle başladım.biliyorsun büyük kızımdada 2,5 yaşında başlamıştım.rabbim yardım etsin

Bizde de var yarım gün çalışma hakkı. Ben kullandım onu şimdi kaldırmış mi bilmiyorum 2017 de kullandım ardından 6 ay ücretsiz izine ayrildim

çalışan anne olmak bu kadar zor olabilir mi?
sinavlarr ev işlerr yemeklerrr çocuk koca bide iş...
herşeyin yükünü kalkıyorum. sirtımda agirlik var.
neden ben?
bilemiyorum çok donanimli bir kadin olduğumu düşünmeye başlıyorum.
çok şükür 10 parmagimda 10 marifetim var.
bide konfeksiyon okudum dikiş konusunda iyiym.:)
kıza nevresim diktim. dahada dikecegim.
kendimize çarşaf nevresim dikecegim.
bide camlari silecegim kaç aydir üşendim bi aksilik çikiyor.
başımda çocuk var. babaaneye gönderiyorum onu bazen işimi yapmak için
altlı üstlü olmak benim için büyük avantaj da var.
köşede oturup telefonda youtubeyi izlemek istiyorum. ( dikiş videolara)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…