Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

benim annemde aşırı alıngan ve eleştiriye gelemez

uzakta benim ailem senede bir gelirler

eşim annemi bir kere anlattığı bi olayda haksız gördü ve söyledi annem 2 gün yüzüne bakmadı eşimin

eşimde dedi daha anneme asla yorum yapmam diye şimdi olduğunca dikkat eder o topa girmez gireceksede ben hemen eşimi frenlerim
benim iş durumları sıkıntılı heran iş yeri kapanabilir

hamilelik olursada çıkartırlar diye düşünüyorum

öyle mi.. cok üzüldüm canm ya cok zor gerçekten kolay değil boşanmak ve hiç kolay değil evladını tek büyütmek hakkında hayırlısı insallah hayat size bundan sonra güler.. işte herkezn bir hikayesi yaşadıgı var kendine göre derdi sıkıntısı
peki tekrar bir yuva kurmayı düşünyormsn

iyi bari düzeninizi oturtmuşsunuz çok şükür

huzur başka bişey bir evde

herkes herkese saygılı olmak zorunda

yaşadıklarını sende artık düşünme evinin yuvanın huzurunu yaşamaya yaşatmaya bak

benm annemde öyle tek bir laf edemessn ettrmez hemen alınır lafının üstüne laf syleyemesnn ona göre herşeyn dogrusunu o bilir.. bizde aynıyız annemn durumna göre davranyrz ve mecbur idare ediyoruz canm idare etmesen napacan cocugumuza bakıor sonuçta bizde insallah seneye ev almayı düşünüyoruz su an borçlarımızı kapatık birikim yapmak istiyoruz eşim zaten öyle cok yüksek bir miktara çalışmıyor 1 800 lira alıyor bende asgari ücretle çalışıyorm allahtan bulundumz şehir ucuz ama işe girmeden önce geçinemyordk yetmiyordu o ayrı .
eğer iş yern felan kapanırsa eşinin maaşı yeter mi ?

o zaman hatırlamaaa o günleriiiii çünkü hatırladıkça bugunu adapte olamassın
bunlar sana ufak ufak ders olmuş hayattaaaaaa

zamanla hepsi gecek ve affedeceksin eğer affetmesen içinde hep yara olur canımmm
sadece herkesi allaha havale et geçsinnn inan daha huzurluı olursun hepimiz geçtik bu yollardannn
artık büyüdüm yaşımı söylüyorum

o günlerin hepsi geldi geçti tatlım hatırlamaaaaaa insan biran oluyor öle şeyler sen çocuğunla kocanla mutlu olmaya bak birdahamı gelecez dunyayaaaaaaa
cok hksln vla.. bende öyle yprm artk canm kimse içinde huzurumu bozmuyorm evladm bna yeter o bna bir gülüyor ya zaten herşeyimi unutuyorum.. şükür işede girdm maddi sıkıntımz vardı o da kalmadı..

cok hksln zamanla insallah bende unutmayı cok istiyorum.. hepimiz geçtik dedin gibi herkez birşeyler yaşamaştr illaki önüne bakmak en iyisi. siz birdaha düşünüyormsnz peki cocuk

ben bu yazdıgını yeni gördümm
sendemi ayrısn canm
ohh en iyisini ypıyorsn vla..
peki siz neden ayrıldnz eger cok özel değilse

Kısmetse düşünüyorum 4 senedir var görüştüğüm biri.

o yüzden idare ediliyor işte bi şekilde ne yapacaksın gözün arkada değil hiç değilse

bizde ev aldık 4 sene önce 1 yıllık kredi borcumuz kaldı onu bitirdimi rahatlarız

eşimin maaşı ile geçiniriz ama işi ağır çokda memnun değil işinden

ailemde destek bana sağolsunlar maddi anlamda

çocukları büyüttümü ben kendime meşgale ararım evde oturmak bana göre değil gibi geliyor belki bi dükkan felan açarım diyorum

valla hayat şartları zor şuda bi gerçek ne kadar gelirin varsa o kadar giderin oluyor

bizde seneye cekeceğiz inşallah kredi
baya dügünden kalan altn akce var birikmiş felan üzerine eklemeyi düşünüyoruz..
su bi gerçekki evde oturmak boş bol cok skıcı
ben çalışmadan önce ev hayatında cok sklyrdm bütün gün cocuk cok yoruyordu birde üstüne evn işi gücü çamaşır yemek hiç btmiyordu.. bunalmıştmm gerçekten calışmak cok güzel canm işin iyi olduktan sonra.
şöylede birşey var birikim yapmakta evi cekip cevirmekte kadının elinden para nasıl birikir dişinden tırnagından artırırsan birikir.
orada mesela evler pahalıdır
burda 150 bine istediğin sıfır daireyi cok rahat alırsın

ben 4 sene önce o fiyata aldım evi içide boştu yani mutfak dolaplar banyo dolabı v.s

şuan ev 300 bin lira

geçinmek karşılıklı bence

bi tarafın tutmasıylada olmaz kesinlikle

biz eşimle parasal yönden hiç bi sıkıntımız olmadı ikimizin kazancıda evimizde ortaktır giderlerimizi beraber hesaplarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…