Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Burdaki herkes öyle, bende dahil

Kendini tanıtabilirsin kısaca...
tanıtıym
23 yaşındaym 2 yıllık evliyim 9 aylık bir oglumm var yavruma annem bakıyor bunun aslında avantajlarıda var dezavantajlarıda..
oglumu bırakıp çalışmak hiç istemezdm ama hayat şartları onun geleceği için çalışıyorm 2 aydır canm
işimden cok şükür memnunum hep bilgisayarla işim genelde yorucu değl hatta cogu zaman sklyrm bile kimse gelmedi için. yapacak birşey bulamadm için sabah 9 akşam 4 ogle aram var ögle aramda evime gidiyorum yakın oldu için oglumu emziryrm
c tesi pazar hep onunla vakit geçiriyoruz
pazar babamızada tatil birlikte birşeyler yaparız..
ama hayat anne olduktan sonra cok cok zorlaştı benm içn. konyalıyız
siz tanıtın hele bide
senn bebiş ne kadarlık

Bebiş mi :) Benim oğlan 8 yaşında ilkokul 2.sınıfta.
Ben 28 yaşındayım. Bekarım, ailemle yaşıyorum oğlumla.
Çalışıyorum aynı senin gibi masa başı.
Haftasonumda tatil.
Ve sizin ewinizin yakın olması, öğle aralarında oğlunuzu görmeniz çok güzel.

evet daha kücücük ablası tam böyle bıcır bıcır oldu ama annesi işe başladı
aynen o yönden cok sanslym en azndanoglen oglumu göreblyrm onunla 1 saat hasret giderebilyrm çok şükür daha tam alışamadm onu bıraktıgım için vicdan azabı cekiyorum ama alışrm diye düşnüyorum elimden geldnce gittm zaman ilgileniyorum oglumla
yalnız cok yaramaz annesine hiç bir iş yaptırmıyor ve tbiki hiç birşeye yetişemiyorum
eşim sagolsn yardm eder yoksa imkanı yok ya
maşallah allah bagıslasn kocaman olmuş artk
eşinden ayrılalı ne kadar oldu
nerede yaşıyorsn canm

Vicdan yapma neden yapıyosun, sonuçta eğlenmeye gitmiyorsun.
İlk önce kendin için, sonra da oğlun için ve yuvan için çalışıyorsun.
Ve üstelik öğle arası gidip görebiliyorsun. Senin yerinde olmak çok isteyen vardır bu anlamda.
Erkek cocukları hareketli olur canım oyuzden iş yaptırmaması normal ..
Eşin sana destekse ev işlerini sorun etme. Olduğu kadar.
4,5 sene oldu cnm. İstanbul'dayım.

merhaba canım hoşgeldinnnn çok gençsin maşallah ben senin yaşında anne oldum

37 yaşındayımm
15 yaşında bir oğlum var
özel bir şirkette masa başı çalışanlardanımm ctesi pazar bende çalışmıyorum ama vefa84 çalışıyorrrr

cok destekci sagolsn evi birlikte temizliyorz akşamdan ben oglumun corbasını yaparm oda bizm yemekleri birinin yardımı olmadan zaten cok zor gerçekten ck zorluklar yaşadım bebegimi büyütürken ama yavas yavas düzeliyor sanki..
anne olmak hem cok güzel hemde cok zormuş. evliligm tam oturmamışken bebegimi aldm kucagıma
zorluk olmadan olmuyor işte bu hayatta dur bklm daha neler görecez
evet işim de yorucu değil allahtan yoksa dayanamazdm sanrm
başka neler yapıyorsn canm hayat nasıl gidiyor.

selam hoşgeldin çalışan anne olarak sende grubumuza

Allah bağışlasın oğlunu zorluklarını biliriz ama herşey onların rahat bir geleceği için

bende masa başında özel bir şirkette çalışıyorum 7 yaşında bir oğlum var 1.sınıfta okuyor

3,5 aylıkken bıraktım k.validem bakıyor 8 ay işsiz kaldım sonra tam gaz devam

ahh ah c tesi çalışmakta zor vla nese biz çaktrmlym
hoşbldm canmm evet sende benm yaşmda anne olmsn
beni iyi anlarsn o yüzden
hem yaş küçüklüğü hem hayat zorlugu hem acemilik hem evliliğinin oturmaması herşey üst üste oldu bana anlcan bebegim 9 aylık ama ben daha kendime gelemedm psikolojik olarak inanırmsn
psikolojm cok bbozuldu
bebek gerçekten insann hayatndaki dönüm noktası oluyormuş meger ..
o oldktan snra asla hç birşey eskisi gibi olmuyor.
maşallah allah bagıslasn nrede yaşıyorsun
işlerinz yogun oluo mu ya ben cogu zaman sklyrm diyorum keske gelen olsada vakit geçse

1 senen dolmadan mı hamile kaldın ?
Süpriz mi oldu yani :)

Ben ev iş arası işte git gel.
Haftasonları oğlum ailem ve arkadaşlarımla takılırım.
Kendime zaman ayırmamazlık yapmam.

hoşbuldmm canm cok tşk ederm iyiki buldm burayı iş yerinde çok sklyrm yoksa yapacak cok birşey yok burada.
bende resmi biryerde çalışıyorum işim rahat şükür vakit geçmiyor hatta gelen giden de fazla olmaynca şartlarmda iyi.. çalışıyorz bklm
kayınvalidenin ogluna bakmasından memnunmsn canm dezavantajlarını yşaıyormsn ya ben yaşıyorum zaman zaman bu hayatta daha neler görecm bklm
bu arada yaşın kaç
1 tane ile mi kalacan devamı olmcak mı
ayy co soru sordm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…