haydi hanımlar kegel egzersize

gulnagme

hokus pokus :)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
391
8
2 çocugu da normal doğurduktan sonra farkettim ki hiçbişy eskisi gibi değil bazen eşimin pensi sanki yok gibi ne ilaç ne hap kullanmaktan yana değilim nede ameliyatı istemiyorum
sizde istemeyin herşeyi tam tekmil yaratan rabbim çareyi sunmuş pc kaslarımızı güçlendirerek
vajeni daraltıcaz
ben başladım düzenli olarak 5 gündür yapıyorm zaten doktorum tavsiye etti
akıntı sorunum için gittiğimde ve rahmim aşağı düşmüş kilolu cocuk dogurmaktan
bu egzersiz rahmide yukarı çekiyor
1 ay sonra etkili olmaya başlıcak ama tam 6 ay devam varmısınız sizde
hissettiklerimizi yazalım kegel egzersizi forumdada anlatmş nette var ben açıklama yapmıyorum şimdilik
genede yardımcı olurum:KK36::KK36::KK3:bekliyorum yorumları

Son düzenleme:
tabiki rahim aşağıya düşünce serviks yara oluyor yani rahim ağzı yarasıda kaçınılmaz

açıkcası bende katılmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum :KK25: doğum falan yapmadım ilişkimizde daha yeni sayılır yani daha doğrusu uzakta olduğu için 6-7 ayda bir anca birlikte olabiliyoruz yani yılda toplasanız en fazla 2 defa falan oluyor. yani genişleme gibi bir durumu olmamalı diye düşünüyorum tabi yanılıyorda olabilirim :105: bana yardımcı olur musunuz :105:

bunun için aletler var mesela kegel balls yani toplar var vajene konup sıkma yapılıor oda kullanılabilir ama bence dogru kullanmak gerekir

açıkcası bende katılmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum :KK25: doğum falan yapmadım ilişkimizde daha yeni sayılır yani daha doğrusu uzakta olduğu için 6-7 ayda bir anca birlikte olabiliyoruz yani yılda toplasanız en fazla 2 defa falan oluyor. yani genişleme gibi bir durumu olmamalı diye düşünüyorum tabi yanılıyorda olabilirim :105: bana yardımcı olur musunuz :105:

zannetmiyorum canım daha yenisin o kadar bişey olmaz zatan 7 ay da tekrar toparlanır düşün yani haftayı full geçioruz biz kocamla sagolsn :KK17:

doktorumun bana dediği yabancı kadınlar hep normal dogumda direniyor ve sonrasında kegel egzersiz yaparak sürekli toparlanıyorlar cok eski zamanlardan beri yapılıyormuş geyikleri araştırmışlar uzun ömürlü olmalarının sırrı bu harekete benzer esneme hareketleriymiş
artıları daha kolay orgazm olma uzun ve güzel orgazm
vücudunu kontrol edebilme sağlıyor aynı egzersizler erkekler içinde var
aynı idrar tut bırak i,şlemi oda erkeklerde erken boşalmayı önlüyor istediği an boşalamabilmeyi yani orgazm olmayı saglıyormş
yok ben dogum yapmadım yapmıyımla alakası yok ama
bu hareketlerden sonra benim canım istiyor mesela orasıda var

zannetmiyorum canım daha yenisin o kadar bişey olmaz zatan 7 ay da tekrar toparlanır düşün yani haftayı full geçioruz biz kocamla sagolsn :KK17:

Maaşallınız varmış canım haftayı full geçiren nadir çiftlerden birisinizdir herhalde, bu işin sırrını bize de söyle de bizde bilelim :KK1:

Ben kegel egzersizini beceremedim gitti, devamlılık olmadı açıkçası, ondan sonrada forum sayesinde tongkat madura ile tanıştım ve şimdi çok rahatım bunun sayesinde. İlişkiden 15-20 dakika önce yaklaşık bir buçuk iki dakika kadar içimde tutuyorum, tam istediğim gibi oluyor ondan sonrada vur patlasın çal oynasın :KK52::KK52:

ya onu bende baya okudum ama sanki bana vajenin kurutuyor ve sıkılık hissi saglıyor gibi parası da cok korktum bilmediğm bişey

işte haftaya full geçirmenin sırrı benim kegel egzersiz yapmam kocam içinde hergün 1 yk harnup pekmezi

Maaşallınız varmış canım haftayı full geçiren nadir çiftlerden birisinizdir herhalde, bu işin sırrını bize de söyle de bizde bilelim :KK1:

Ben kegel egzersizini beceremedim gitti, devamlılık olmadı açıkçası, ondan sonrada forum sayesinde tongkat madura ile tanıştım ve şimdi çok rahatım bunun sayesinde. İlişkiden 15-20 dakika önce yaklaşık bir buçuk iki dakika kadar içimde tutuyorum, tam istediğim gibi oluyor ondan sonrada vur patlasın çal oynasın :KK52::KK52:

http://tongkatmadura.com.tr 'DAN BU PİSLİĞİ ALDIM.. COK IHTIYACIM OLMADIGI HALDE ,YILDONUMUMUZDE ,SIRF SEVGILIME İLK GECEMİZ GİBİ SIKI OLAYIM DIYE !!
RESMEN PARA TUZAĞI... İNANIP GÜVENİP ALDIĞIM İÇİN ÇOK PİŞMANIM ...HİÇ BİR YARARINI GORMEMEKLE BERABER, BİR DE MİKROP KAPTIM... ÇEKTİĞİM ACININ HADDI HESABI YOK.. 80 TL LİK ŞEYİN ORJİNALİ 7$ ...HARAM ZIKKIM OLSUN.. SAKIN ALIP MADDI -FIZIKSEL MAĞDUR OLMAYIN HANIMLAR .. :KK14::KK14::KK14:

Bu tam olarak ordaki hangi bölgeyi sıkılaştırıyor? Bide nasıl yapılıyor. Yani ben bi iki kez denemeye çalıştım. Ama anlamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

MERhaba bende doğum sonrası lis operasyonu oldum acil tıvalet ihtiyacım olmaya başlayıncaya doktora gittim bana ab Kegel önerdi makat bölgesi için . Bu gün başladım umarım işe yarar

Tonlar maduranın bir zararı olmuyorum?

Kegel egzersizleri işe yarıyor gerçekten. Ben depresyona giriyordum, resmen ilişkiden kaçınıyordum moralim bozuluyordu bollaştı diye. 3aydır yapıyorum egzersizleri, ilk üç haftadan sonra faydasını görmeye başladım, ancak benim deneyimime göre sürekli ve düzenli yapmak lazım, yoksa ihmal edince çabuk salıyor kendini.
Ben doğum yapmadığım için ameliyat olmak istemedim, doktor da önermedi zaten. Benimki premenapoza girdikten sonra, çok sık ilişkiye girmekten, kilo almak ve genel hareketsizlikten dolayı genişledi. Lazer olmak istemedim çünkü işlemden tırstım, kalıcı olmuyormuş ve ilişki yasağı ameliyat kadar olmasa da bir ay falan. Bir de lazer normal vajinayı darlaştırmıyormuş,, genişleyen vajinayı normal boyutuna getiriyormuş, bana da doktorum seninki normal diyordu, eşim de normal diyordu ama ben genişlediğini hissediyordum, ilk başlardaki gibi değildi, bu da canımı sıkıyordu. Kegel ile evliliğimin ilk başlarındaki haline döner gibi oldu ama arada ihmal ettiğim oldu tabi. Kegellerden ümitliyim. Daraltıcı krem kullandım, bu kremler benim kanaatimce dokularda geçici ödem sağlayarak darlık hissi veriyor, Tongat Madura denemedim ama bence o da kurutuyor. En iyisi kegel egzersizleri, zararı yok bir sürü faydası var.

X