Haydi günlük oluşturmaya...

tullymakker

rüzgarınannesi
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
157
8
Merhaba kızlar,çift çizgiyi iple çektiğim şu günlerde,bebeğim büyüdüğü kocaman bir kız ya da erkek olduğu zaman,hayallerimi,planlarımı,onu karnımda taşırken neler hissettiğimi,henüz o dünyada yokken dünyanın nasıl bir yer olduğnu bilsin ve ona güzel bir yaş günü armağanı olsun diye -belki onsekiz yaşında okuturum - bir günlük hazırlamaya başladım.Basit bir blog sayfası.En güvenilir olanı oydu çünkü.Evde bir günlüğün okunma olasılığı çok yüksektir ama şifrenizi kimseyle paylaşmadığınız müddetçe o sadece size özel kalacak.Ancak olur ya ölüm hepimiz için olur da ölürsek diye en güvendiğiniz arkadaşınıza şifrenizi verebilirsiniz.Herneyse neleri düşünüyorum.Tüm bunlar hormonlardan oluyor sanırım.Regl olmama 9 koca gün var.Heyecanla fasulyemi bekliyorum :)

Eğer sizler de bir günlük oluşturursanız,oradan birbirimizi okuruz diye düşündüm.

Site kurallarına aykırı mı burada link paylaşmak bilmiyorum ama ben günlüğümü yazmaya başladım bile belki okumak istersiniz.

http://birhamilegunlugu.blogspot.com/

Allah isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin.

Son düzenleme:
hayırlısı olur inş...aynı durumdayızzz..benimde 9 gün var adetime...sadece sağ kasığımda batma varrr okadarrr sendeki belirtilr ne acaba?

Benim normalde hiç sivilcem çıkmaz acayip sivilcelendim,sağ yumurtalığımda sancı oluyor,çok nadir kokulardan tiksiniyorum,bulantı oluyor kusma yok,biraz da baş dönmesi ama hepsi psikolojik de olabilir :)

benimde 10 gün var adetime.2 gündür göğüslerim acaip şişti ve acıyor.dayanamıyorum yürürken bile acıyor.bakalım.benim normalde bir hafta kala falan şişer ama belli de olmaz.ümütlenmiyorum.artık en ufak belirtiyi gebeliğe yormuyorum.lıştım.işllh bu ay hepimize uğurlu geir.göbüşlerde bbeişler olur:KK49:

İnşALLAH canım yaa.Allah dileyen isteyen herkese nasip etsin.Benim 1 hafta kaldı,haftaya bugün oldum oldum,olmadım yaşasın hamişlik :))

merhaba...
kızım şu an 7 aylık olmak üzere...benim adetim 6 gün gecikti.2.yavruma hamile miyim henüz bilmiyorum ama ben de kısmet olursa 2. bebeğimde mutlaka günlük tutucam ilkinde tutmadığıma çok çok pişmanım

X