haydi birlikten beraberlik doğar kilo vermeye davet

00ecmel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
77
0
slm kızlar ben bütün yöntemleri bir sayfada toplamak istiyorum inanın her sayfayı okumaktan yoruldum bişeye karar verdim yediklerimizin hesabını verelim birbirimize gün boyunca ne yediysek akşam not düşelim buraya hani olurya belki psikolojik olarak bize iyi gelir bu paylaşım yediklerimize dikkat etmemizi sağlar önce kilolarımızı yazalım 1 haftada ne kadar verdiğimizi yada inş olmaz veremediğimizi yazalım kullandığımız yöntemleride ekleyelim ben bu işe 68 kiloyla başlıyorum hedefim 58 ya sizler

Iyi fikir ecmel yazmak iyi olur .Hep yazayim diyorum unutuyorum yada useniyorum.Kendimizi kontrol edip hatalarimizi gormek icin cok iyi olacak.
Ben 68.400 kiloydum gecen cuma.2 gun sonra tarti gunum.gorucez ne kadar vermisim.Bu hafta sporuma dikkat ettim yaklasik birbucuk saat suruyor.
yediklerime gelince :1rolleyes:

Sabah iki bardak su ictim,2 cok pismis yumurta,2puaca,sekerli cay 2 bardak,2 dilim peynir(vay anam vay ne yemisim ya )
Oglede 1 salata,2 domates,2dilim ekmek,2 bardak cay(sekerli)2dilim peynir biraz nane,maydonoz.
Aksam yarim porsiyondan da az doner bu saate kadar 3 bardak cay(yine sekerli)suya gelince 2 ,2,5 litreiciyorum gunde... dusunuyorum baska sey yedim mi diye ama yemedim galiba
hedefim 57-58 olmak sizce olabilir miyim 2 ayda :uhm:

bencede iyi olur. benimde derdim tek öğün yemek su içmekte pek aklıma gelmiyor bende 64 üm şu an.

çok yemişin hemde çok yarın böle bir liste görmeyim :dilcikar:

hobarak maşallah kahvaltıya bak :) olsun arasıra olabilir dicez napalm

benim bu kilolar doğumdan sonra oldu. önceden 49 kilo idim. şimdi 52 olmayı planlıyorum ama nasıl olacak bilemiyorum. lahana aldım gecen gün. çorbasını yapıcam diye ben cesaret edene kadar lahana çürüdü :)) zayıflama haplarına hep karşıydım ama bazen acaba denesemmi diye geçiyo aklımdan..

sakın deneme tavsiyem ilaçla zayıflığa karşıyım homili gırtlaktan kurtulsak vereceğiz ben buna inanıyorum bende kordizon iğnesinden sonra aldım kilo çok zyıftım bi ara o halimdende şikayetçiydiç şimdi mumla arıyom 50 kiloya düşmüştüm o zamaki kıyafetlerim artık oolmuyo deli oluyom valla

Ben de yazinca farkettim ne kadar cok kacirdigimi :) aslinda bogaca ekstra oldu normalde yemem.yarin yine yazarim iyi geceler sizlere.....

Merhabalar... Biz tüm konuları ayırmak için uğraşıyoruz arkadaşlar, uğraşıyoruz ki bir kişi hangi yöntemi uygulayacaksa o konuyu kolayca bulsun paylaşım yapabilsin...her ürünü ve her diyeti bir tek konu başlığı altında toplamanızın mümkünü yok ama eğer başardınız desek bile bir ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler burada bunu nasıl bulacaklar hiç düşündünüzmü?

Diyet gurupları adı altında 20 tane paylaşım yapabileceğiniz konu başlığı var, guruplarımızın haricinde zayıflamak isteyenlerin toplanıp konu açmasına ne yazıkki izin veremiyoruz, sizde anlayış gösterirsiniz ki bu durum kısa zamanda benzer başlıklar açılmasına sebep olacaktır...

Lütfen paylaşımlarınıza buradan devam etmeyiniz...

Diyet yapmak istiyorsanız verdiğim linkten yardım alabilirsiniz..
Diyet Grupları - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Ürün kullanacaksanız diyet destek ürün bölümünü kullanabilirsiniz..a.s.

slm kızlar işte bugün yediklerimi sıralayım valla akşama hesap ar diye yerken hep aklımdaydı o bakımdan dikkat etmedim desem yalan olur sabah 1 bardak şekersiz çay 2 sosis bal ve iki dilim papatya ekmeğiyla başladım sonra sirkeli ballı su içtim çarşıya çıktım 2 saat yürüdüm bir hamburger ve bi bardak şekersiz çay ve 2 saat yürüyüş akşmada bir ızgara bağet ve krep 2 kurabiye 2 bardak şekersiz çayla kapanış yaptım bu saatten sonrada yeşil çay içmeyi düşünüyorum siz neler yaptınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…