Hayattan İstediğini Alamayanlar

NeverOne

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
16.262
32.578
34
Amaçsız yaşayan, yarından ne bekleyeceğini bile bilemeyen, önünü göremeyenlerin topigi. İlişkilerden yana yüzü gülmemis dememe gerek yok herhalde. İşte böyle günlük burç yorumlarının kariyer, sağlık vs. diye
böldüğü katagorilerin hic birini zirvede göremeyenlerin, Murph nin kanunlarını iliklerine kadar hissedenlerin sohbet alanı. Dert yanma, öğüt alma değil iki lafın belini kırıp şu anlamsiz hayattan bir gün daha çalma niyetiyle açılan topigime herkesi beklerim.:KK14:

Mutluydum bir hüzün çöktü gardeş sağol :KK70:
Ama hayattan alamadığım çok şey var onun için; Selamun Aleyküm :KK14:

Amaçsız yaşayan, yarından ne bekleyeceğini bile bilemeyen, önünü göremeyenlerin topigi. İlişkilerden yana yüzü gülmemis dememe gerek yok herhalde. İşte böyle günlük burç yorumlarının kariyer, sağlık vs. diye
böldüğü katagorilerin hic birini zirvede göremeyenlerin, Murph nin kanunlarını iliklerine kadar hissedenlerin sohbet alanı. Dert yanma, öğüt alma değil iki lafın belini kırıp şu anlamsiz hayattan bir gün daha çalma niyetiyle açılan topigime herkesi beklerim.:KK14:

kaç kişinin hayatı 4/4 lüktür ki :110:

ben hep doğru düzgün bir ailem olmadığı için üzülürüm kendi kendime

keşke normal bir anne babaya sahip olsaydım eksikliğini çok hissediyorum inan çok imreniyorum millete

yaş geldi 32 ye ilişki yönünden de yüzüm hiç gülmedi :KK16:

kariyer ve sağlık konusunda bir problemim yok çok şükür

keşke normal bir anne babaya sahip olsaydım eksikliğini çok hissediyorum inan çok imreniyorum millete

Bencede 4 4 lük olan yok bende katılıyorum buna
bende annemle hiç anlaşamıyorum :) Umarım çok mutlu olursunuz bundan sonra

Kimsenin hayatı dört dörtlük değil elbette. Ama bazı şeyler iyidir yine de, hani bir yerden kisilinca başka yerden verilmiştir ya. Hiçbir kategori süper olmazsa ya hepsi vasat ve altiysa.?

Kimsenin hayatı dört dörtlük değil elbette. Ama bazı şeyler iyidir yine de, hani bir yerden kisilinca başka yerden verilmiştir ya. Hiçbir kategori süper olmazsa ya hepsi vasat ve altiysa.?
Şöyle bir düşündüm de içten kahkahalarım çocuklukta kaldı keşke büyümeseydik

Bencede 4 4 lük olan yok bende katılıyorum buna
bende annemle hiç anlaşamıyorum :) Umarım çok mutlu olursunuz bundan sonra

umarım...

özlemini duyduğum bir aileye sahip olmayı çok isterim

buna şükür diyoruz işte =)

X