Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

mükemmel bi enerjiyle kaplıyım huzurluyum mutluyum bomba gibiyim yaa hepinize teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmm :)

Nasıl bir ruh haliyle uyursan öyle uyanıyorsun zaten.
Yatağa girerken huzur sağlamak çok önemli bu yüzden.

Yine kitaptan bir örnek vermek istiyorum, bir kapı kapandı dedin ya ona ithafen.

"Bir kapı kapanırsa bir diğeri açılır. Şimdi stoğumuzu sınırlamaktan vazgeçelim.
Onun sonsuz bir Kaynak'tan geldiğini unutmayalım.
Bizler sınırı olmayan bir dairenin merkeziyiz."

canım yaa işle ilgili rızıkla ilgilide bi olumlama yapsana ya ben çok para kazanıp mercedes almak istiyorum nasıl olumlama yapacağımı bilemiyorum yardımına ihtiyacımm var

canım yaa işle ilgili rızıkla ilgilide bi olumlama yapsana ya ben çok para kazanıp mercedes almak istiyorum nasıl olumlama yapacağımı bilemiyorum yardımına ihtiyacımm var

bende rengerover istiyorum her gece siyah mini elbiseyle kırmızı topuklu ayakkabılarımda rengroverimdan indiğimi hayal ediyorum yada onu kullandığımı resmen yaşıyorum ya

ben böyle yapalı o araba sürekli yanımdan geçiyo eskiden bukadar görmezdim şimdi heryerde görüyorum :)

tabikide canım. her şerde bir hayır vardır.
kötü gizi gözüken olaylar aslında senin geleceğin için iyi bir adım olabilir.
Herşey göründüğü gibi değildir.

insan üzülüyor ama napalım gerçekten demek ki zamanı değilmiş...
hayırlısı buymuş diyorum
Kızlar sizi bilmiyorum ama benim içimde mükemmel bi enerji var mükemmel hissediyorum birazdan kanatlanıcam sanki nasıl deşarj oldum burda anlatamam hepinize teşekkür ederimm :)
ben de şu an çok pozitifim bir de netten birkaç telkin videosu izledim iyice depolandım
bu arada teşekkürler karşılıklı

Para bana bolluk içinde geliyor.

İhtiyacım olan her şeyi, ihtiyacım olan anda evren bana verir. (Evreni kendi inancına göre istediğin gibi düşün. Allah'ı inkar etmek söz konusu değildir. Bazıları öyle sanıyor )

Ben çok parayı hak ediyorum.

Ben çok paraya layığım.

Bana verilen tüm bolluk ve bereketi ayrım yapmaksızın kabul ediyorum.

Mercedes resimlerine bak bol bol ve senin olduğunu düşün.
Zaten para gelecektir kendiliğinden. Sen sadece inan. Şüphesiz inan.

mükemmel bi enerjiyle kaplıyım huzurluyum mutluyum bomba gibiyim yaa hepinize teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmm :)
olumluyuz mutluyuz huzurluyuz ve birbirimize teşekkür ederek bu sevgi ve güzelliği çoğaltıyoruz
aynen dediğin gibi... ben bir kapı kapandı demek ki diğeri açılmak için doğru zamanı bekliyor diye umut etmekteyim, paylaşım için de teşekkürler

Bir şeye odaklanınca karşına çıkıyor işte. En büyük kanıt.
Düşünce gücü bizi yanıltmazzzz...

bolluk bereket yanı başımda...
kendimi çok zengin hissediyorum
çok kısa zaman sonra, o hayalini kurduğum arabaya bineceğimi hissediyorum çünkü bolluk ve bereket hep yanımda...

tabii bunları bir de kafanda imgele... paran olduğunu, araban olduğunu falan...

bir kaç aya kalmaz evleneceğim adam karşıma çıkacak... buna inanıyorum ...........

Şöyle desek daha doğru olur ;

"Biliyorum gerçek aşk yanımda.

Her an kapım çalınabilir.

Gerçek aşkımın hayatıma girmesine izin veriyorum."

Gerçek aşkınızla buluştuğunuzda ikiniz de birbirinizden asla vazgeçemezsiniz, onun için debelenmenize gerek yok.

Eğer siz düzenli olarak 41 gün içinde hiçbir korkunuz ve direnciniz olmadan onun size geleceğine ya da birlikte olacağınıza inanırsanız ve o sizin tamamlayıcı aşkınız ise duanız gerçekleşir.

Nuray Sayarı

Son düzenleme:
ben de inanıyorum bu olumlamalara,
2007-2008 de üniversite sınavına hazırlandığım zamanlar geldi aklıma,
kendimi hangi şehirde hangi okula hangi bölüme gireceğime kadar şartlamıştım, hatta bir atkı örmeye başlamıştım o şehirde kış çok sert oluyor ısıtır beni diye,
ben olacağına kesin bir şekilde inandım ve sonuçta oldu, kışın da o atkıyı kullandım

iki senedir kendi hayatımla ilgili çok istediğim hayalini kurduğum şeyler var yine, rabbim nasip ederse onlar da olacak inşallah
içimdeki karamsarlık uçtu gitti, sebep olduğunuz için teşekkürler

Ne güzel. :)
Senin yazdıkların da herkese bir umut kaynağı olacak bence. :)))
Böyle deneyimleri okudukça daha da mutlu oluyorum.

Ne güzel. :)
Senin yazdıkların da herkese bir umut kaynağı olacak bence. :)))
Böyle deneyimleri okudukça daha da mutlu oluyorum.

bende senin yazdıklarını okudukça daha mutlu oluyorum :) şimdilik çıkıyorum sahur hazırlamam gerekiyor. İftardan sonra yine buradayım :)

AŞKI,mutluluğu,huzuru,seçtik veyaşıyoruz harika ilişkim var harika bi kadında zaten böyle bi ilişki olur :) çünkü ben eşsiz mükemmel bi insanım :) hepimizzzzz

Aslında olay şu kızlar;
istediğimiz şey konusunda korkumuz, endişemiz kalmayınca isteklerimiz gerçekleşiyor.
o şeye karşı bir muhtaciyet te duymamamız lazım.
olmassa ne yaparım ben, hayatım biter v.s gibi şeyler düşünmeyip o isteği serbest bıraktığımızda oluyor.
O yüzden derler ya tam vazgeçmiştim artık herşeyden oldu diye. öyle birşey işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…