Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Kesinlikle öyle. Mesela ben az önce inanılmaz sıkıntılıydım. Yazdıklarını okuyunca sıkıntım gitti, hafifledim. :))
Saçma bir şeyi kafama takmıştım, bilincindeydim yani mevzunun ama nasıl atsam aklımdan diye uğraşıyordum.
Çok faydalı oluyor gerçekten senin kafanda birileriyle iletişim halinde olmak.

Ben de nefret ederim öyle tiplerden. Ama öyle insanların motivasyonumu düşünmesine izin vermemeyi öğrendim.
Konuşsalar da vız gelir tırıs gider.

Çünkü biliyorum ki ben neye inanıyorsam o olacaktır. Başkasının görüşü beni alakadar etmez.
Eğer etkileneceğimi düşünürsem de uzaklaşırım. Nette de böyle bu gerçek hayatta da.
Olumsuz insanların yanında olmam. Dinlemem, yazdıklarını okumam genelde. :)

günlerdi o site senin bu site benim nette dolanıyorum bı konular üstüne. burada nasıl gözümden kaçmış...Nil Gün isimli bayanın başka cd leri vardı bende insanı cidden etkiliyor.çok tşkler...

Her şey beynimizde aslında. Oda örneği de güzelmiş. Yine kendimize sığınacağız.
Başka yolu yok. Kendimize ve içimizdeki güce. İnancımıza göre Allah'a. Herkes neye isterse ona.
Kendimizle bağlantı kurup yapacağız yani.

Dene dene. :))

Hatta benim kendimi motive etme şeklim şu tarz fotoğraflara bakmakla başlar.
Aşk dolu, musmutlu çiftler... İçini açıyor insanın.

Son düzenleme:
Resimler pek hoşmuş canımm...

aynen
ben de dünden beri avatar resimlerine bakıyorum hep o çift olan fotolar gözüme çarpıyor neden acaba
en sonunda kişiliğimi yansıtan bi avatar bulup koydum işte...
bu arada insan içindeki güce inanmalı... elbette ki Allaha inanıyorum ama maneviyat insanın kendi içindekiyle, ruhuyla alakalı... kimi buna evren der kimi doğa kimi Allah... sonuçta herkes bişeylere inanma ihtiyacı içinde...
ben de kendime söz verdim iyi düşün diye burayı da abone listeme kaydettim hani nolursa olsun moral verelim ki birbirimize hem destek olur hem de zorla da olsa olumluya yöneltiriz kendimizi

sana boşa harikasın demiyorum sende bana çok iyi geliyosun azcık enerjim düşse bu konuyu baştan sonuna kadar tekrar okuyorum :)

biz bu işi başarıyoruz başardık hatta :) HARİKAYIZZZ

kesinlikle burda hepimiz birbirimize destek oluyoruz :) Ayrıca kendi gücümüzü keşfederken şükretmeyi ihmal etmiyoruz

sana boşa harikasın demiyorum sende bana çok iyi geliyosun azcık enerjim düşse bu konuyu baştan sonuna kadar tekrar okuyorum :)

biz bu işi başarıyoruz başardık hatta :) HARİKAYIZZZ

Harikayız. :)

Mutluyuz, huzurluyuz, başarılıyız, akıllıyız, zekiyiz, sağlıklıyız, çookkk güzeliz, kendimize sonsuz güven duyuyoruz, seviyoruz, seviliyoruz...
Her halimizle değerli ve güçlüyüz...!!!

arkadaşlar bu konuyla ilgili faydalı bulduğunuz kitapları ve teknikleri de yazar mısınız ? nette okumak çok yoruyor bazen bölük pörçük kalabiliyor bazı şeyler ve insan yanıbaşında bunladığı zaman açıp okuyacabileceği kitap istiyor.kitapçıya girince ben kalakalıyorum hangisi seçeyim diye :S bu yüzden önerilerinize ihtiyacım var

İlk sayfalarda da var. Kesinlikle okumanı önereceğim kitaplar ; Aykut Oğut'un bu iki kitabı.

İmla hataları olsa da aşkı çekmek için şahane ;

Ve;

Tryamour
Tugcecan

teşekkürler arkadaşlar bakacağım mutlaka not ettim. netten de bi kaç kitap buldum. sanırım bunlar bana iyi gelecek....

Eğer bir dış etken sizi üzerse, duyduğunuz acı o şeyin kendisinden değil, sizin ona verdiğiniz değerden geliyordur; onu da her an ortadan kaldırma gücünüz vardır.

Marcus Aurelius

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…