Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

çünkü beyin biraz aptaldır,ne düşünürseniz neye inanırsanız onu yaşarsınız, teşekkürler çok güzel olmuş :)

Nasıl gidiyor? İşler yoğun aşk meşk yok olmasını istediğim biri var ama... Kocaman bir ama var
Sende durumlar nasıl?

Benim de yoğun gidiyor hayatım. Aşk da var ama ne olur bilinmez. Şimdilik memnunum halimden yani. Şükürler olsun.
Umarım senin de istediğin insanla aranda güzel şeyler gelişir =)

Benim de yoğun gidiyor hayatım. Aşk da var ama ne olur bilinmez. Şimdilik memnunum halimden yani. Şükürler olsun.
Umarım senin de istediğin insanla aranda güzel şeyler gelişir =)
Maşallah umarım herşey hep yolunda gider canım senin için
Güzel dileklerin için de teşekkür ederim ben sadece hayırlısı neyse o olsun diyorum

ne güzel bir konu böyle :)
istemek başarmanın yarısı diyorlar sanırım doğru
bende neyi düşünürsem onu yaşarım ama negatiflikten de geri kalmam hep bardağın boş tarafını görürüm
birde kendimi sevme olayım hiç yok
kendime değer vermiyorum sanki
atıyorum birsey alacağım edeceğim üç kuruşluk olsun pahalısını haketmedim diye düşünürüm oysa çalışıyor ediyorum para ise zaten kendi paramı kazanıyorum ama yok yakıştırmam öyle marka kıyafetleri falan
önce bundan kurtulmam lazım sanırım

Canlanalım bence de.
Ben bir ara yapayım bunları. ^^
Çok güzel bir enerji yayıyor bu sözler.
Ama inanıyorum olacak demekle değil de içinde hissetmekle gelişir dileklerimiz.
O yüzden bir cümleyi hiçbir şey hissetmeden tekrar etmeyelim. Buna dikkat ederek davranırsak harika olur.=)

Çok haklısın. Ben uzun süredir "hissedebilmek" istiyorum. Belki bir süre tekrar edersem içselleştirip inanırım? Çünkü bir türlü hissederek olumlayamadığım için sanırım "rol yapmış"oluyorum ve bir işe yaramıyor

Yapanlar var mı olumlamalardan sonuç alıp. Ben de yapmak istiyorum. Eskilerden arındım yeniye hazırım artık :)

Aynen öyle. O yüzden rol yapmak yerine hissedemediğimiz zamanlarda hiçbir şey yapmamak en güzelidir. =)
Ya da ille de adım atmak istiyorsak neden hissedemiyoruz? Hisleri canlandırmak için neler yapmalıyız? gibi sorulara yanıt arayabiliriz.

Asla dönmeyecek birinin gelmesi lazım sanırım o pozitifliği iliklerime kadar hissetmek için. Ya da "tatmin" dediğimiz o aşağılık duygu için. Ki döneceği varsa da ben bu karamsarlıkla zaten itiyorumdur o ayrı.

Pozitif "hissedemediğim" için olumlama yapamayacak mıyım yani

Hmm bilemiyorum. Geri döndürme için uğraşma olaylarını çok yanlış buluyorum.
Sevse zaten yanında olurdu. Sevmeyen kişi için enerjimi boşuna harcamak yerine bu girdaptan kurtulmak için olumlama yapardım ben. =) Zaten kişisel gelişim kitaplarında da öyle söylenir her zaman. Tek kişi odaklı bir şey ille de olsun demek doğru değildir. Zaman kaybı. Arada bi imajinasyon yap. O kişiyle ilgili olmasını istediğin şeyleri canlandır gözünde ve canlandırırken hisset. O yeterlidir böyle bir olay için.

Bana hic asla imkansız diyeceğim kişi döndü 3 sene sonra. çok dua ettim çok da ah ettim beddua ettim ama dönmesini içim soğusun diye istemiştim.

Ne halt etsem die bi konu acmistimda. iliskiler hakkinda çömezim ve bir bok bilmiom. Bi bakarsaniz sorunuma ve öneride bulunursaniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…