Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Hiç bişey yaşamayıncada hiç olmayacakmış gibi geliyo....Kendimi yabani gibi , rahibe gibi hissediyorum

İşte sorun burada - kendine anlam yüklüyorsun ve bu olumsuz anlamdan sıyrılmak için yöntemler arıyorsun yani bilinçaltındaki algı bu olabilir o yüzden de bu algıdan kurtulup sadece sevgi odaklı bir ilişki yaşamak için beklemen gerekiyordur belki de...

Elimde değil Lily...Olumsuz düşünmemek için napabilirim ? Sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum çoğu zaman umut ediyorum...Ama beğendiğim kişilerden yeterli ilgiyi göremeyince hooop başa dönüyorum

Akışına bırakmalısın. Olaylar hep olması gerektiği seyirde gerçekleşir biz birşeyleri ne kadar çok istersek o şey bizden uzaklaşır o yüzden isteyeceksin sonra akışına bırakacaksın - illa olmalı sadece benim olmalı hemen olmalı demeyeceksin. Hayırlıysa olur inşallah deyip ilgi odağı haline getirmemen daha doğru olur bence.
Bu arada sana bu konuyu yeniden aktifleştirdiğin için teşekkür ederim ben de bu aralar biraz depresif takılıyordum şimdi sana yazdıkça kendi yaptığım yanlışları farkediyorum

Asıl ben teşekkür ederim...Güzel fikirlerin ve yönlendirmen için

Haklısın tabikide...Deneyeceğim bugünden itibaren... ... Sadece olumlu düşünüp olumsuz düşünceleri kovacağım...

Asıl ben teşekkür ederim...Güzel fikirlerin ve yönlendirmen için

Haklısın tabikide...Deneyeceğim bugünden itibaren... ... Sadece olumlu düşünüp olumsuz düşünceleri kovacağım...
Ha şöyle Bundan sonra buradan da fikir alışverişine devam ederiz zaten

Çok güzel olumlamalar buldum sizinle paylaşayım

OLUMLU DEĞİŞİM İÇİN

” Hayatımın tamamen olumlu bir şekilde değişmesini ve bu değişime kolaylıkla uyum sağlayabilmeyi seçiyorum.
Bu değişimin benim, ailemin ve bütünün hayrına olmasını kabul ediyorum.
Hayatımın iyi ve güzel bir şekilde hızlı olarak değişmesine bütün kalbimle niyet ediyorum.
Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

EVLİLİK İÇİN

“Mutlu bir evlilik yapmayı, eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı seçiyorum.
Eşimi mutlu ettiğim gibi, kendimi ve sevdiklerimi de mutlu etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle ve beynimle evet diyeceğim, evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için şimdi güçlü bir şekilde niyet ediyorum.

” Eşimle evliliğimizin mutlu ve uyumlu olmasını seçiyorum.
Eşimi sevmeyi ve onu desteklemeyi kabul ediyorum.
Eşimin bana sevgi, saygı ve anlayış göstermesini tüm kalbimle istiyorum ve bu isteğimi elde etmeye kesin olarak niyet ediyorum.

Son düzenleme:
Bi kac gundur bende cok depresifim agresifim kurtulamiyordum evdeki sorunlarda cabasi tabiki ama suandan itibaren yine bi umut doldu icim icimdeki negatif enerjilerden kurtulmak istiyorum.. Kim ne derse desin aldirmadan yasamak daha kolayken ben neden bu kadar takilyiorum bilmiyorum.. Herkese yaranamam herkes icin en iyi seyi yapamam ben ne yaparsam yapayim yine onlar istediklerine inanacaklar bunlari bilyiorum ama uygulamakta zorlaniyorum ((

Öncelikle hoşgeldin
Ben de geçen haftadan beri aynı senin gibiydim ve dünden itibaren boş yere sıkılmak yerine olumlu düşünüp olaylarn üstesinden gelebileceğime inanarak herşeyi geride bırakmaya karar verdim.
İnsanlara ne yaparsan yap yaranamazsın o yüzden sen elinden geleni yap, vicdanen rahat ol gerisini boşver - ne demişler "İyilik yap denize at balık bilmezse Hâlık bilir."

Hosbulduk :) yaptigim iyiligin karsiligi degil bekledigim... en azindan yanlis yere cekmeseler beni uzen buydu ama suan bi guc geldiki icime umarim bunu kaybetmem :) bugun yine olumlamalara basliycam

Hosbulduk :) yaptigim iyiligin karsiligi degil bekledigim... en azindan yanlis yere cekmeseler beni uzen buydu ama suan bi guc geldiki icime umarim bunu kaybetmem :) bugun yine olumlamalara basliycam

İnsanlara gereğinden fazla değer vermek ancak seni üzer, beklentin ne kadar minimuma inerse o kadar mutlu olursun.
Olumlamalara başlamanı özellikle tavsiye ederim

Merhaba olumlama meleği arkadaşlarım
Hepinize hayırlı Cumalar...
100. sayfamız kutlu olsun. Coşkulu smileyler kullanmak isterdim ülke olarak yastayız ya içimden gelmedi

Son düzenleme:
Merhabaaaaa
İlk sayfayı okuyunca içim huzurla dolduu
Pozitif biriyim ben zaten ama mesai bitimine doğruda o cümleleri okumak iyi geldi açıkçası
Neler yapıyosunuz bu başlık altında? Bilgi edinmek istedim

Merhaba hoşgeldin
Bu topikte çoğu kişi aslında pozitif ama hayatın stresi falan derken bazen umutsuzluğa düşebiliyoruz.
Amacımız burada negatif yanlarımızı törpülemek, hayata karşı yeni bakış açıları kazanmak, bilinçaltımızdaki ön yargılardan kurtulmaya çalışmak.
İstediğin zaman paylaşımda bulunabilir, güzel deneyimlerini paylaşabilirsin. Belki olumlu düşünmek isteyenlere ışık tutarsın

Teşekkür ederim, hoş buldum
Mümkün olduğunca bakarım bu başlığa.. İnsan her an her dakika pozitif olamıyor maalesef..
Umarım birbirimize ışık tutabiliriz en parlağından

Iki hafta sonra yarim saatlik bi konusma yapmam lazim uzun zamandir bu kadar uzun Sure konusmamistim... Konum filan hazir ama heyecan filan yapacagim diye korkuyorum.. Bildiginiz olumlamalar varmi nasil rahat atlatabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…