Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Ben bi hayal kurarken ya da dusuncelere dalarken birden bire negatife baglanmis buluyorum kendimi cok komik ama arka arkaya korku filmi gibi negatif hayalleri kuruyorum olacak is degil ya halbu ki o kadar okuyorum bundnan nasil kurtulabilirim

Beraber yasamaya basladigim ama sonra bi dolu olayini farkedip kisa bir sure sonra evden esyalarimi alip cikali bir yili gecti. Ben kgdimi ise adadim ve su an isten baska hicbir sey yok hayatimda gece gunduz aklimda is, yoksa onu dusunup uzulucem endisesindeydim.
Bu gece yazil nlari okuyunca icim acildi, ne cok olmus boyle umut dolu hsseden insanlarla olmayali, cok tatli uyuyacagim bu gece . Yarindan itibaren ise giderkenden baslayarak olumlamalari hayatima daha cok sokucam.

Tesekkurler

Ben bi hayal kurarken ya da dusuncelere dalarken birden bire negatife baglanmis buluyorum kendimi cok komik ama arka arkaya korku filmi gibi negatif hayalleri kuruyorum olacak is degil ya halbu ki o kadar okuyorum bundnan nasil kurtulabilirim

Pratik yapacaksın. Bunları okumakla kimin hayatı değişmiş ki?!
Okuduğunu uygulaman gerekiyor.
Sen değişeceksin, zihnindekiler, bakış açın değişecek.
Kötü duygu ve düşünceler temizlenecek.
İyi düşünelim, iyi olsun, hadi bakalım demekle olacak iş değil çünkü.
Aykut Oğut zaten duygularınızı bastırmak sadece geçici bir çözümdür, ileride mutlaka patlak verir diyor.
Temel problemleri çözmeden yol alınmıyor yani.
Negatif hayallerin aklına gelmesine sebep olan şeyleri belirlemeye çalış.
M. Barış Muslu kitapları bunun için süperdir.
Bir de kendini fazla dinleme. Çok sorgulamayıp akışa bırakmak en güzeli.

Son düzenleme:
Baris muslu beynine format at kitabini okumaya basladim oykut ogut ile fazla yol alamadigimi hissettim acikcasi yani o b kutusunda kalmak o kadar zor ki aynali kitabi daha okumadim aslinda belki orada biraz daha fazla yardimci olur sinavlarim basladigi icin bu ara biraz ara verdim ama baris musludan gayet memnun oldum yani en azindan olaydan nasil kurtulabilecegimi anlatiyor galiba o terapielri uyguladiktan sonra tekrar aykut okut okuyacagim

Bende olumlama yapmak olumlu düşünmek istiyorum ama başlayamıyorum bir türlü ve nedense bu yazıları okurken bi daralma oluyor içimde bunlar normal mi yok okurken acabalara düşüyorum bundan mı kaynaklanıyor :26:

pozitif enerji çekimine ve pozitif düşünmeye bende inanıyorum ne zamanki herşeyin güzel olacağını düşünsem ve tevekkül etsem geçte olsa kendiliğinden yoluna giriyor ve oluyor bunu geç öğrenmiş ama uygulamış ve sonuç almış biri olarak sizlerede tavsiye ediyorum...

Bi turlu nasil ozel mesaj atacagimi bulamadim:-(( o yuzden istek gonderdim kusura bakmayin konunun takipcisiyim bi kac bisey sormak istemistim

arkadaşınızın o bağımlılık halinden çıkması için nasıl bir yol izlediğini detaylarıyla iletebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler

''korku kapıyı çaldı,kapıyı CESARET açtı..kapıda kimse yoktu ''
merhaba kızlar ben geldim arada kayboluyorum :) artık buralardayım :) nasılsınız

Gel beee gel. Güzel güzel yazılar paylaş şurada.
İnsanlar faydalansın biricik arkadaşım benim.

canım benim :) gitmiyorum artık sen iyi geliyorsun bana :) senden ilham alıyorum ben..

Hayat senin baktığın noktada şekilleniyor.Ya küçük 1noktada sabitlenir kalırsın anlamsızca,yada masalların en güzelini yaratırsın baktığında...öleceğimizi biliyoruz sanıyoruz :) fakat bilmiyoruzz bilsek her günü en güzel şekilde yaşardık geçmişi düşünmeden gelecek kaygısı taşımadan anı yaşardık :) o zaman yeni başlangıçlar yapalım hadiii :)
emekleme dönemi bitti HOŞGELDİN HAYAT diyelim.. :) yeni yıla bomba gibi enerjiyle girelim :)

2013 çoğunlukla zor , kötü bir yıl oldu herkes için.
Biteceğine seviniyorum. Yeter artık.

2014te daha güçlü, daha sağlam, daha umutlu olmayı arzuluyorum.

2013 çoğunlukla zor , kötü bir yıl oldu herkes için.
Biteceğine seviniyorum. Yeter artık.

2014te daha güçlü, daha sağlam, daha umutlu olmayı arzuluyorum.

2014 benim yılım :) geliyor az kaldı.. :) daha güçlü daha sağlam daha huzurlu :) dahaa kararlı :) ve tabi ki aşk dolu :)

Hayatımı şu andan itibaren sevgi ve güzellik enerjisi ile dolduruyorum. Kendimi sevmeye, başkalarını sevmeye ve evreni sevmeye karar veriyorum. Evrenden bana gelen sevgi enerjisini mutlulukla kabul ediyorum ve sevgi içinde bir hayat sürmeye niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorumu an

Bugün umutla doldum. Neden mi? Çünkü bugün bana verilmiş nimetlerin farkına daha iyi vardım. O vakit güneş daha nefis, hava daha berrak, daha masmavi göründü bana. Dedim ki kendi kendime: “Demek ki insan nasıl görmek isterse öyle yaşar!”
Bugün yaşamakta olduğumu unutmayarak yaşayışın bana verdiği bütün güzel hisleri tadacağım; günümü yaşamaya değer güzelliklerle dolduracağım.
Bugün karşıma çıkacak zorluklar karşısında yüce yaratıcıya yöneleceğim. Bu güçlükleri yenecek gücü bana bahşetmesi için ondan dileyeceğim ve hayatımı güzelleştirmek için güzel düşüneceğim.
Bugün mutlu olacağım. Çünkü, insan içinde bulunduğu mutlulukları tadabildiği, görebildiği ve duyabildiği kadar mutludur. Çünkü insan mutlu olmaya karar verdiği oranda mutludur.
Bugün bir dostumun hatırını soracağım. Birine bir iyilik yapacağım. Bir kırgınlık görürsem kimseye darılmayacağım. Bütün bunlarla birlikte kendimi akan hayat suyunun salınımına bırakacağım.
Bugün kimseye yol göstermeye kalkmadan kendi içimdeki dünyalara dönerek, oradaki faziletlerin göz kamaştırıcı ışıklarla bezenmesine, düşüncelerimin yükselip, ruhumun enginleşmesine çalışacağım.
Yüce Allah’ın, hemen yanı başımda olduğunu düşünerek hiçbir kötülükten korkmayacağım, hiç kimseye hiçbir kötülük de yapmayacağım.
Dünya yaşanacak kadar canlı, sevilecek kadar neşet, görülecek kadar güzel, hayran olunacak kadar anlamlıdır. Bugün bütün bunları duyarak, hissederek, yüreğimdeki tüm coşkuyla hayata şükrederek yaşayacağım.

Lilay Koradan

2014 yılı bircok seyden arinarak girmek istedigim bir yil olsun derken kendimi bu konuda ve yazilarinizi okurken buldum iki gundur nerdeyse tek tek okuyorum :) sizlein enerjisi yazdiklari yenilekler katmam icin kendime bi adim oldu. Daha cook baslardayim ama guzel seyler olacak die umut ediyorum :)

Merhaba sevgili olumlama meleği arkadaşlarımmm
Uzun bir aradan sonra yine sizinleyim :)
Aklıma geldiniz bir hatrınızı sorayım istedim ve bu arada son sayfadaki güzel dileklerinizi okudum
2013 yılı bana iyi geldi
Yepyeni bir şehir, yeni bir çevre, yeni bir hayat, yeni bir iş, yeni bir ev, yeni umutlar...
Zaman zaman ufak tefek sorunlar yaşasam da her gün Rabbime şükrediyorum bana verdiği nimetlere...
2014 yılı için de daha güzel umutlarım var tabii ki... Her yeni gün yeni umutların yeni fırsatların birer habercisi ve biz sahip olduklarımızın idrakine vararak, sevgiyle yaşamamız gerekiyor
İnşallah sizler de yeni yılda dileklerinize kavuşursunuz
Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…