Hayatımızdaki dönüştürmek istediğimiz konularla ilgili esmalarla olumlama

rapisa

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2010
5.571
1.669
Selam arkadaşlar. Ben şimdi kendim için olumlama ses kaydı oluşturuyorum. Düşündümki burada pek çok arkadaşımız değersizlik duygusu, evlilik, iş bulma gibi konularda dua paylaşımları yapıyoruz. Bu çok güzel ve çok anlamlı. Duanın şöyle bir mekanizması olduğunu düşünüyorum. Diyelimki bir isteğimiz var o istek 100 frekans biz ise 60. Bu durumda isteğimiz olmuyor. Fakat 100 frekansA uyumlu bir esma veya dua ettiğimizde o frekans ile uyumlanıyorıiuz. Fakat bazen bir şey istiyoruz, bir şey geliyor ama bizim istediğimiz gibi değil
Çünkü bence biz zihin olarak kendimizi o şeye uygun bulmuyoruz. Bazen atalardan gelen aktarımlar, bazen yaşadığımız kötü tecrübeker sonucunda blokajlarımız oluyor. Bu blokajları dönüştürmede olumlamalar çok etkili fakat asıl etkiyi arttıran kendi sesimizi duymak. Burada çok önemli olan bir püf nokta var. İsteklerimizi başkalarının alanlarına müdahale etmeyevek şekilde söylemeliyiz. Söylerkende Allah ın isimleri ile zaten o şey hayatımızda şuan varmış gibi şükürler olsun diyeveğiz. Örneğin evlenmek istiyorsun. Kocamla mutlu bir evliliğim olduğu için şükürker olsun. Yeteneklerimin açığa çıktığı işimde kolaylıkla sevgiyle ilerliyorum. Ya Malikel Mülk olan Allah a şükürler olsun hayalimdeki gibi bir evfe yaşıyorum. İşlerim Ya Vekil olan Allah ın ismiyle Selamete ulaşıyor. Gibi. Esmaşarı da ekleyerek kendi sesimizle kayıt oluşturup her geve ve sabah dinleyelim. Ben hazırlıyorum. İnşallah sizlerde hayatınıza olumlu katkısı olan oluşumları çekersiniz. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…