Pudra, Fondöten, Kapatıcılar hayatımın pudrası..yaglı ciltler vazgecemiyeceksiniz

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
forumları gezinirken cok konusuldugunu görüp merak ettim "alix avien terracota pudra" gittim denedim ve gözlerime inanamadımmm..yagı hemen emiyo ve acaip kapatıcı gözenek fln kalmadı ve bi 5dk sonra iyice rengi oturdu..genelde herkese 1 numarasını verıyolarmıs..terracota oldgna bakmayın simli diil ama yapısı ipek gibi..bi kozmatikci 28tl dedi içime sinmedi t-shop a gittim 19.50 t-shoptaaopuyorumnanaktan ordan aldım hemencik 1numarasını..ayrıca tamm 27grkaydirigubbakcemile2kızlar mutlaka deneyinnnnnnnnn hemen geldim size anlatmayaaa siyah nokta fln hiç kalmadı kapatıverdifondotensiz sür cık yani o kadar süperopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benimde karma cildim var burnum yağlanıyo çok rahatsız oluyorum her 20 dakikada bbir yüzüme pudra gezdirmek zorunda kalıyorum maleseff... fondoten kullanmıyorum ...
şimdi senin bahsettiğin bu pudradan almayı düşünüyorum çok saolll.... ama sorum var sana :)))
yani yağlanmayı ne ölçüde etkiliyo ??bu pudrayı sürünce ne kadar zaman sonra yağlanma belli oluyo ??
YOKSAAA GÜN BOYUMU SÜRÜYO AMA YOK GÜN BOYU SÜRMEZ BU.. ZATEN öyle olsa MUCİZE GİBİ BİŞY OLUR YA kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

canım benim cildim de yağlı aynı dertten müzdaribim ama tenim çok açık acaba uygun rengi var mıdır ki:S:S

bronz gibi durmaz dimi ben açık tenliyim geçen yine bi ürünün terracotasını aldım bronzer çıktı kaldırdım duruyor resim eklesen yüzünde görsek olmaz mı

daha önce kullandım güzel,kapatıcılığı yoğun bir pudra. rengi de fazla koyu değil ama,yine de koyu kalmıştı bende.yani, özetle çok açık tenlilere göre değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…