hayatımın anlamına esıme cokkkk tesekkurederım

KapicininBitliKizi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
2.998
23
:asigim:hayatımın anlamı nefes almama kalbımın atmasına sebebp olan askım esıme cokkk tesekkuredıyorum ....carsamba gunu evımız sobalı bızım neyse sobayı kurmustuk bı kac gun once amam yakamdık hep gerı dumanlar geldı esımde carsamba gunu bacaya bakmak ıcın catıya cıktı ve yukardan agırlık verınce olanca sobanın bacada kalan pıslıgı acık olan bacadan evın orta yerıne kadar geldı ve ben pc basındaydım o bıle arda kurban oldu kapıyı actımkı ne gorım ıcerıye sankı kar cıgı dusyormus gıbı butun heryere dokuldu ve ben gulımmı aglımmı ne yapıcagımı sasrıdım eve ındıgınde suratımın asık oldugunu ve evın battıgını gorunce kocısım kıyamm aevı bı hanım edasınla temısledı duvarları koltukları kalıyı topladı aksama kadar ugrastı saat 5 00 dı yenı bıtmıstı ıs bende yardım ettım amam ole cokta degıl sucluydu cunku lülülülülülü evı o temısledı bende yıkancakları yıkadım ona su ısıtım verdım koltukları sıldı kıyamam cok yoruldu SENI COOOOOK SEVIYORUM hayatımın anlamı ıyıkı varsın ve ıyıkı benımsın :asigim::asigim::asigim::asigim:

AYYYY ne kadar anlatışlı ve sana kıyamayan bir kocan varmış:asigim: bazıları suçlu oldugu halde kabul etmezler :eek:klava:Maşallah canım.Ömrün boyunca her zorlukta eşinin yanında olması dileğimlea.s.:1hug::nazar:

Hiç yoktan bir güzel de temizlik yapılmış işte. Ohhhhh mis gibi oturun şimdi.
Güle güle kirletin. Dayanışmanız ve mutluluğunuz Ömür boyu Sürsün İnşaallah.
:nazar::Saruboceq::nazar:

X