Hayatimda ki en değerli varliğima...herşeyime....!

N

NURUM

Ziyaretçi
Kimdi o gözlerindeki yabancı ?
Kimlere tercih ettin beni ?
Nasıl savurdun beni öyle, bu kadar mı sevdin beni ?
Aşk, acının, ateşin, korun bir parcası derdin bana...
Sen AŞKI küçülltün bebeğim,ben nasıl yücelltirim AŞKI şimdi ?
AŞKI bende tatığını söyledin...
Bu kadar mı basit bu kadar mı kolay AŞK ?
AŞK karşılıksızda olsa sevmektir bitanem...
Nasıl bir anne yavrusunu karşılıksız seviyorsa AŞK ta böyeldir işte, sen beceremedin bunu...
AŞKI 3 hafre bağladın ve düğümledin bıraktın...
Odüğümle beraber benide bağladın sen,şimdi nasıl çözülür, nasıl kopar ?
Beni bıraktığın yerde,bıraktığın gibi öylece hep seni bekleyeceğim...
AŞK beklemek değilmidir ? Umut etmek değilmidir AŞK...
AŞK SEVİPTE TERK ETMEK DEĞİL ÖMÜR BOYU SEVMEK İÇİN,MENFAAT İÇİN DEĞİL UĞRUNDA ÖLMEK İÇİNDİR AŞK....
SEN BAŞKASININ OLSAN BİLE SENİ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK SEVECEĞİM.... AŞKIMA....

Ne çok seviyorum seni...Ne çoook...
Hayallerimle,duygularımla oynadın bir oyuncak gibi...Oysaki inanmıştım sana,ne çok sevmiştim seni...
AŞK nedir bilirmisin bi tanem ?
Ben biliyorum,AŞK meğer acıymış,kalbin söke söke çıkartılmasymış aşk...
İşte bitanem seni istemeyerek kalbimden çıkarıyorum...
SENİ SEVİYORUM denen bu iki kelimeye nede çok inanmışım...
Oysa ben sana SENİ SEVİYORUM derken içim, yüreğim titrerdi bi tanem, sense ne kolay çıkarıyordun dudakalrından o iki kelimeyi anlamalıydım bitanem, anlamalıydım beni sevmediğini.. Beni bir yedek parça misali söktün taktın,başkasına silah olarak kullandın, ama sen AŞK nedir bilirmsin...bilemzsin çünkü bilseydin benim sevdiğim kadar sende beni severdin...Uğrunda döktüğüm göz yaşı kadar hiç olmazsa bi damla göz yaşı dökerdin...
Nede güsel oyun oynuyormuşsun,inandım evet inandım sana,oysaki her bana kızışında suçu kendimde aradım,asıl suçlu senmişsin bebeğim,ama bunu kendime inandıramamışım...
Yalanlar söyedin bana artık her sözünde yalan arıyorum affet beni....
Bak hala affet diyorum,oysaki bütün suçlu senken ben hala kendimi suçlu görüyorum...
Beni bu duruma düşeren sensin ...seenn...
Haydı şimdi git ona...
Beni yaktığın gibi yakma onuda...Bana tattıramadın mutluluğu ona tattır...
Benim SEVGİM, AŞKIM yetmedi sana...Herşeyi afederim ama beni yedek parça olarak kuallandın yaa iştee o çok koydu bana .. çok koydu...

YOLLARIMIZ BURAYA KADARMIŞ,KADERİMİZ BÖYLE YAZILMIŞ...ŞUNU BİL SEVDİĞİM:SENİ SEVDİM ,SEN BİR BAŞKASININ OLSAN BİLE SENİ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOKKK SEVECEĞİM....

BENİM KENDİME AİT ŞİİRLLERİM,BEN YAZDIM, SENİ ÇOOK SEVİYORUUMM:asigim:

Kimdi o gözlerindeki yabancı ?
Kimlere tercih ettin beni ?
Nasıl savurdun beni öyle, bu kadar mı sevdin beni ?
Aşk, acının, ateşin, korun bir parcası derdin bana...
Sen AŞKI küçülltün bebeğim,ben nasıl yücelltirim AŞKI şimdi ?
AŞKI bende tatığını söyledin...
Bu kadar mı basit bu kadar mı kolay AŞK ?
AŞK karşılıksızda olsa sevmektir bitanem...
Nasıl bir anne yavrusunu karşılıksız seviyorsa AŞK ta böyeldir işte, sen beceremedin bunu...
AŞKI 3 hafre bağladın ve düğümledin bıraktın...
Odüğümle beraber benide bağladın sen,şimdi nasıl çözülür, nasıl kopar ?
Beni bıraktığın yerde,bıraktığın gibi öylece hep seni bekleyeceğim...
AŞK beklemek değilmidir ? Umut etmek değilmidir AŞK...
AŞK SEVİPTE TERK ETMEK DEĞİL ÖMÜR BOYU SEVMEK İÇİN,MENFAAT İÇİN DEĞİL UĞRUNDA ÖLMEK İÇİNDİR AŞK....
SEN BAŞKASININ OLSAN BİLE SENİ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK SEVECEĞİM.... AŞKIMA....

Ne çok seviyorum seni...Ne çoook...
Hayallerimle,duygularımla oynadın bir oyuncak gibi...Oysaki inanmıştım sana,ne çok sevmiştim seni...
AŞK nedir bilirmisin bi tanem ?
Ben biliyorum,AŞK meğer acıymış,kalbin söke söke çıkartılmasymış aşk...
İşte bitanem seni istemeyerek kalbimden çıkarıyorum...
SENİ SEVİYORUM denen bu iki kelimeye nede çok inanmışım...
Oysa ben sana SENİ SEVİYORUM derken içim, yüreğim titrerdi bi tanem, sense ne kolay çıkarıyordun dudakalrından o iki kelimeyi anlamalıydım bitanem, anlamalıydım beni sevmediğini.. Beni bir yedek parça misali söktün taktın,başkasına silah olarak kullandın, ama sen AŞK nedir bilirmsin...bilemzsin çünkü bilseydin benim sevdiğim kadar sende beni severdin...Uğrunda döktüğüm göz yaşı kadar hiç olmazsa bi damla göz yaşı dökerdin...
Nede güsel oyun oynuyormuşsun,inandım evet inandım sana,oysaki her bana kızışında suçu kendimde aradım,asıl suçlu senmişsin bebeğim,ama bunu kendime inandıramamışım...
Yalanlar söyedin bana artık her sözünde yalan arıyorum affet beni....
Bak hala affet diyorum,oysaki bütün suçlu senken ben hala kendimi suçlu görüyorum...
Beni bu duruma düşeren sensin ...seenn...
Haydı şimdi git ona...
Beni yaktığın gibi yakma onuda...Bana tattıramadın mutluluğu ona tattır...
Benim SEVGİM, AŞKIM yetmedi sana...Herşeyi afederim ama beni yedek parça olarak kuallandın yaa iştee o çok koydu bana .. çok koydu...

YOLLARIMIZ BURAYA KADARMIŞ,KADERİMİZ BÖYLE YAZILMIŞ...ŞUNU BİL SEVDİĞİM:SENİ SEVDİM ,SEN BİR BAŞKASININ OLSAN BİLE SENİ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOKKK SEVECEĞİM....

BENİM KENDİME AİT ŞİİRLLERİM,BEN YAZDIM, SENİ ÇOOK SEVİYORUUMM:asigim:

süpeeerrrmiş canım yaaaa gerçekten

tşk ederim :) gerçekten sevince beduuda bile edilmiyomuş :KK43: bunu çok iyi öğrendim ALLAH kimseyye aşk acısı çektrmesin inş

X