hayatım boyunca kımseden bukadar nefret etmedım

dolphins

gelecegi görebilsem
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
270
0
evet nefret edıyorum....gorumcem ve cocuklarından...dert degıl bendekı ama suan sadece ıcımı dokup rahatlamak ıstıyorum.evet nefret edıyorum.terbıyesızlıklerınden,gorumcem ve cocuklarının ettıgı kufurlerden.agzıbozukluklarından.kadının kalkıp cocuguyla ılgılenmeyıpte anca tuhaf tuhaf etrafa bakıslarından.cocuklarının ve kendının pıslıgınden...temızlık nedır haberlerı yok.o cocuklar tuvalete gırer cıkar.kadının umurunda degıl.cunku kendıde aynı.kendıde yıkamazkı ellerını tuvaletten cıkınca.sonra bıde benden saygı beklerler.kadın sen once kendıne akendı aılene saygı duyda sonra benden bekle.her fırsatta kocasını kotuılemesınden adamcagıza ettıgı kufurlerden bıktım.her ne kadar gorusmeyım desemde burnumun dıbınde bıtıyorlar...sadece kendı cıkarı ıcın herseyı yapmasından.evı tıkabasa pıslık ıcınde esyayla dolu olmasına ragmen hala bıryerlerden bırseyler koparma cabasından.cocuk gıbı kendını acındırıp bırılerınden sureklı sefkat beklemesınden.nefret edıyorum.ıste olan bu topluma oluypor.kendınden ıkı tane daha yetıstırıyor...ıstemıyorum....bu aıleyı hayatımda ıstemıyooooooooruuuuuummmmmmm.oh be rahatladım:roflol:

Ayyy yazık sana :nazar:
Rahatlamana sevindim canım...
Görümcen daha olgunlaşmamış kendi çocuk ya da karakteri öyle... benneyaptımki
Sen madem rahatsızsın sokma evine, izin verme her dakika gelmelerine...
Temizlik imandan gelir, hem tualetten sonra eller yıkanır kimse öğretmemiş mi görümcene benneyaptımki

Bence de evine sokma,gelse de kapıyı açma yoktum dersin :))))
niçin nefret ettiğin tiksindiğin insanları evine sokasın ki,kimse kusura bakmasın ama eşinin kardeşi die bu kadar rahatsız ola ola onunla görüşmek zorunda deilsin,elbette görüşürsün ama aile toplanmasında flan,onda da gayet resmi biçimde

Görümceni yadirgadigni anlayabiliyorum ama o cocuklara üzüldüm ben acikcasi...:çok üzgünüm:

Yavrucaklar baska türlü görmemiski dogrusunu bilsinler, ne ögrenirlerse onu yapiyorlar iste...yazik cok yazik...:kahve:

Demeki cocuklarin yaninda küfür kafir ediliyorki onlarda söylüyor kendi kendine ögretemezlerki bunu...:kahve:

Töve hasa rabbimizin isine karisilmaz ama bazi kadinlar cocuk denen o degerli varligi haketmiyor ve kiymetini bilemiyor iste..:çok üzgünüm:

Allah Allah, aynen bende nefret ediyorum gorumcemden degil teyzemden kendi nefret ettirdi hersyei maf etti ama o da pislik icinde bi kadin, evi hic bir zaman temiz olmaz, Allahdan korkmaz hic bi seyi dogru durust bilmez, anca susune pusune internete bagli bi kadin cocuklari aciksa poposunu kaldirmaya niyeti hic yok mubarek
nefret ediyorum senden ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hele sukur artik gelmiyor istemiyorummmmmmmm

canım yazık size ya,sabah da bir konunuzu okudum, sizi çok yıpratıyor bu aile ama atsan atılmaz satsa satılmaz, akrabanız sonuçta.

Son düzenleme:
Görümceni yadirgadigni anlayabiliyorum ama o cocuklara üzüldüm ben acikcasi...:çok üzgünüm:

Yavrucaklar baska türlü görmemiski dogrusunu bilsinler, ne ögrenirlerse onu yapiyorlar iste...yazik cok yazik...:kahve:

Demeki cocuklarin yaninda küfür kafir ediliyorki onlarda söylüyor kendi kendine ögretemezlerki bunu...:kahve:

Töve hasa rabbimizin isine karisilmaz ama bazi kadinlar cocuk denen o degerli varligi haketmiyor ve kiymetini bilemiyor iste..:çok üzgünüm:

kadın cocukların yanındayı bırak cocuklarına kufur edıyor zaten....kolay kolay bırınden nefret etmem ama ettımmıde.....fenakötükedihüso edrım.

Bence de evine sokma,gelse de kapıyı açma yoktum dersin :))))
niçin nefret ettiğin tiksindiğin insanları evine sokasın ki,kimse kusura bakmasın ama eşinin kardeşi die bu kadar rahatsız ola ola onunla görüşmek zorunda deilsin,elbette görüşürsün ama aile toplanmasında flan,onda da gayet resmi biçimde

canım zaten aıle toplantılarında gorusuyoruz hep beraberken.yoksa o bana gelmez zaten.o bana yetıyorda artıyor bıle.kötükedihüso

Temizlik imandan gelir, hem tualetten sonra eller yıkanır kimse öğretmemiş mi görümcene benneyaptımki

ayda yılda bı evıne gıderım.artık cok sıkısırım tuvaletıne gecemem.eve gelene kadar karnım agrır yanı dusun.o derece.cocukları hastalıktan kurtulmaz.ne yapsın zavallar.butun gun mıkropların ıcındeler.nasıl yasıyorlar anlamıyorum.kötükedihüso

kadın cocukların yanındayı bırak cocuklarına kufur edıyor zaten....kolay kolay bırınden nefret etmem ama ettımmıde.....fenakötükedihüso edrım.

haklisin canim hickimse sebebsiz yere kimseden sogumaz nefret etmez...

Cocuklarina küfür eden bir kadindan ne beklenirki??:mymeka:

Mümkün oldugu kadar mesafeli dur canim, bazen mecbur insan bir araya geliyor ama gerek olmadikca uzak dur...fisfisfis

Allahhhhhhhh ayni benim teyzem bu kadin yaaaa igrencccccc :KK43:(
tuvalet pis kokar burnu koku almiyor hanfendinin ici pislik dolu esimle giderken esim hic girmezdi tuvalete cok pis kokuyordu sukur artik suratini bile gormuyoruz
sanki benim teyzem degil ya igrenccccccccccccc

haklisin canim hickimse sebebsiz yere kimseden sogumaz nefret etmez...

Cocuklarina küfür eden bir kadindan ne beklenirki??:mymeka:

Mümkün oldugu kadar mesafeli dur canim, bazen mecbur insan bir araya geliyor ama gerek olmadikca uzak dur...fisfisfis

yanlıs hatırlamıyorsam senınde eltın boyleydı

evet.anneden gormemıskı....soylerı boyle ılerlıyor ıste.dusun.o evde buyuyen benım esım bıle artık annesının evınde tuvalete gıremıyor.:eek:klava:

yanlıs hatırlamıyorsam senınde eltın boyleydı

evet ama pis degildir allah icin tertipli düzenli kadin...

ama kizina hic sahip cikmiyor kizi kalkar orda kirar döker ve isirma huyu var sürekli cocuklari isirir parcalar ve hanfendi kalkip sahip cikmaz, biri birsey dedimide sinirlenirr..

X