Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annenizi çok takdir ettim.Babanız annenizden duyarsa en fazla kızar,bağırır çağırır,küser bir süreliğine,ama o adiden duyarsa çok büyük olay çıkar bence.Kesinlikle evlenmeyin.Daha evlenmeden böyleler.Bunu ömür boyu çekmeyi göze alabiliyor musunuz?Bir daha sizi tehdit ederse savcılığa suç duyurusunda bulunacağınızı söyleyin.

şimdiden böyle yapan adam, ilerde sürekli başına kakmaz mı sanıyorsun.
çok yakın bir akrabamın kızı vardı.
sevgiye çok muhtaçtı, bir çocuğu çok sevdi, sonra birlikte oldular, oğlan bunu bıraktı, kız intihara kalkıştı vs. neyse kız çok zor atlattı, yıllar sonra karşısına biri çıktı, çocuğa durumunu anlatmış, çocuk olsun kabulumsun demiş ve bir kez bile yüzüne vurmadı, bir iyi insana düştü size anlatamam , kız da kocasının kıymetini bildi, yuvasına sahip çıktı, şimdi yeni çocukları oldu, maşallah çok mutlular. Yani seni olduğun gibi seven biriyle evlen, o zaman çok daha mutlu olacaksın yoksa gerisi ızdırap ..

Arkadaşım bi sakin ol ya !
Adam mı öldürdün ne yaptında sen bu kadar korkuyorsun Allah aşkına kendine gel , şerefsizin sana yaptığına bak nasılda sindirmiş .
Ağzımı çok kötü bozacağım banlanmak istemiyorum ama o nişanlım dediğin adam küfür gibi bi adam. Sen defolu malsında , paşa lütfedip kabul ediyor. Senide bi güzel inandırmış buna . Manipüle edilmişsin . Yetmemiş gidip annene ve kendi annesine anlatmış bu ne cüret ya.
Önce silkelen kendine gel . Neyin korkusu bu başını dik tut. Gelip babana anlatma ihtimali varsa bırak annen konuşsun babanla . Sonrada ailecek yol verin şu edepsiz aileye .

Kendine biraz saygın varsa o adamla bütün bağını koparırsın. Sana nişanlılık döneminde bunları yapan evlenince en ağır küfürleri de eder, döver de. Adam ayrı, ailesi ayrı psikopat. Bak ben de kendi hayatımda evlilik dışı cinselliğe karşıyım ama senin yaşadığın o kadar saçma ki. Böyle birşey yaşadın diye ömür boyu aşağılanmayı haketmiyorsun. Annene söyle babanla konuşsun bu konu da burada kapansın. Yoksa hayatın basit komedi değil ağır trajedi olacak.

Bu adam zaten sen onla evlensen de evlenmesen de bunu babana söyleyecek.. ve emin ol babanin şimdi sizden duyması cok daha iyi... eger evlenirsen ilerde bu adam kızınız boyle böyleydi de ben gene de aldim namusunuzu temizledim derse baban asil o zaman yıkılır... bunu ne kendine ne de ailene yapma... annen diyorsa ki babanla konusayim, bir bildiği vardır... birşeyleri yoluna koyacağını biliyordur... ama sen bu pislikle evlenirsen hayatin biter, yapma... adam pislik adam şerefsiz ailesi de keza aynı... ilk gunden dayak yemeye baslamazsan hic bisey bilmiyorum... isin gucun de var kimseye de muhtac değilsin... arti sunu da soylemek istiyorum, bakire degilsin diye kendini küçük görme, bu bi cahillik de değil sevmissin zamaninda birini sevgili olmussun iliski yaşamışsın... bunu kabul etmeyen hayvanla isin olmasin zaten...

Ondan sonra neden kadınlar dürüst değil neden kızlık zarını diktiriyorlar.

Evet az evvel söylediklerimle çelişebilir ama sakın sakın bu adamla(!) evlenmeyin ona boyun eğmeyin. Anneniz babanıza söyleme niyetindeyse ve korkma diyorsa babanızın da çok çok büyük bir tepki vermeyeceğini hissettiği içindir. Sizin korkunuz bu kişiye güven veriyor o güveni vermeyin zor biliyorum ama bunu yapmayın.

Kolaylıklar diliyorum.

Ya ne biçim bir insan bu böyle. Kesinlikle evlenme, asla. Bırak gerekirse annen konuşsun babanla, korkma. Hayır böyle bir insanla evleneceğine baban seni öldürsün daha iyi diyeceğim o kadar yani. Sen dik dur, böyle anlayışlı bir anneye de sahipsin annen de korkma diyor hiçbir şeyden korkma ama böyle bir insanla evlenmekten kork bence.

Sende hiç ama hiç bir hatan yok tammaiyle karşı tarafın dengesizligi.. seref...ligi Bence babana söyle ve sakin evlenme o adamla..

Babana onlar söylemeden annen söylesin ya da sen söyle. Sen şimdi babam duymasın diye öküze boyun eğersen bundan sonra herseye tamam demek zorunda kalacaksın çünkü bunu bir koz olarak kullanıyor pis herif. Babana söyleyin ve bu adamdan uzak dur. Ne demek evlenme düşüncesi adını dahi ağzına alma. Şeref yoksunu

Lütfen ama lutfen bu karaktersiz,kişiliksiz ile evlenme gerekirse annen babanla konuşsun
Pislik herif çirkeflik yapmaya devam edecek gibi görünüyor

Annen çok iyi ve akıllı bir kadın bırak babanla konuşsun onlardan duyacağına sizden duysun sen de boyun eğme böyle ömür geçmez hazır annen arkanda bu fırsatı değerlendir

Bu adamın bekaret zorbalığı olmayan haliyle bile evlenilmez, bir koltuk üzerinden adamın uyguladığı psikolojik şiddete bakarsanız. Herkes zaten söylemiş, böyle terbiyesiz biriyle evlenilmez. Ben annem yaşındaki kadına ve dahi kendi aileme bekaret muhabbeti yapmaya utanırım. Bu nasıl bir aile yapısı? Gerçekten iyi bir günün oldu mu ki bu adamla bu şeyin içindesin anlamıyorum.

Sakın ama sakın evlenmeyin lütfen bırakın babanız öğrensin ama bu adamla evlenilmez. Eninde sonunda anlatır bunu emin olun. Her fırsatta sizi bununla tehdit edecek pislik. Boyun eğmeyin böyle adamlara

Sakın evlenmeyin bu adamla. Ömrünü törpüler, sizi çürütür.
Babanız doğruyu ögrense en kötü ne olacak?
Üzülecek, kızacak vs.vs..
Bu adamın ruh sağlığı yerinde değil..

Bence buna bu kadar takıp tehdit unsuru haline getirecek bir manyak olarak nasıl kabul etti demek istemiş anne.
Tahminimce öyledir inşallah. Anne öğrenmiş nasılsa ve kızına da sahip çıkmış, anne her ne kafada olursa olsun böyle bir manyakla evlenmesinden iyidir bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…