Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah aşkına böyle bir adamla evlenip hayatını karartma. Gerekirse annen anlatsın çok korkuyorsan başka yollar da var. Ama ben anlatman taraftarıyım. Ömür boyu bu korkuyla yaşanmaz.

Sakın evlenme bence de. Babandan cekiniyorsun ama ondan ödeyeceğim azar kocanın ver ailesinin söyleyeceği güzel sözden iyidir. Adam hem anne sözü dinliyor evlenince de değişmeyecek. Nesi her şeye karışacak gibi yani ne demek kullanacagin takımları onların seçmesi. Babana karşı dürüst ol annenle beraber anlat. Inşallah bu durumdan çabuk kurtulursun

Baban seni kizsada affeder boyle bir pislikle sakin evlenme evlendikten sonrada katlanicaksin katlanicaksin diye diye sana hayati zehir eder. Bir kere utan bir kere uzul ama hayatina bu adam musvettesiyle devam etme annenede helal olsun

Sen babanla konuş, belki 3-5 ay konuşmaz üzülürsün ama bu adamla evli kaldığın süre boyunca üzüleceksin.
Sakın bunu kendine yapma.
Zaten bir ton psikolojik baskı yaşamışsın, neden daha hayatını karartasın ki?
Her seferinde yüzüne vurmuş zaten
Adam olsaydı sen ona söylediğin ilk zaman da unutur, seni severdi zaten ama adam değil ki.
Sakın yol yakınken vazgeç.
Annenle, babanla otur konuş.
Gerisi hikaye

Evlenme sakın. Baban duyarsa duysun. Evlensen bile yine söyleyecek adam değil çünkü. Aliesi de rezil kendisi de. Hep sana hatirlatacaklar ne gerek var. Bir hayatın var. Bak annen de yanında. Korkmakta haklısın belki ama O yaratık kafana kalkacagina baban yapsın daha iyi. Zamanla yumuşar o senin baban. İftira atıyor deyip işin icinden çıkmak da var ama olay büyümüş. Bak kendilerine göre bir kusur bulmuşlar seni ömür boyu hizmetçi olarak kullanmak için kullanacaklar bu durumu. Biraz cesaret et bu senin hayatın ve bir eksiklik değil güçlü ol. Evlensen mutlaka dövecek annesi vermiş zaten ip ucunu. Bilinçaltında bakire olmadığın için suçlu hissediyorsun ve bu da seni kendini bu pislikle cezalandırmaya itiyor. Hak ettigibi düşünüyorsun. Hayır o senin hayatın seni ilgilendirir bitti gitti. O kadar sinirlendim ki karışık yazdim. Evlenirsen hayatini sonlandirmis olacaksın

Allah yardımcin olsun baban kendini bilen biriyse üzülür bu duruma düştüğü için ama annen bişey olmaz dediğine göre az çok eşini tanıyor şöyle yin gitsin

Ama annen konuşsun bence

Annenden haber al baban kötü karşılarsa evden ayril bir yere yerles

O adama skain ama sakın dönme !.. şimdiden böyle baskılayan adam nikahına girdiğinde neler yapmaz !

Arkadaşım annene nedan güvenmiyorsun? Kadıncağız sonuna kadar arkanda. Baban bir vurur veya küser ama er geç affeder.

Bu ruh hastasıyla evlensen de ilk kavgada yapacağı şu; bakire olmayan kızınızı bana kakaladınız diyecek hem de babana. Asıl o zaman baban seni affetmez.
Ayrıca bu tür erkekler sevdiği için değil zayıf av bulduğu için bırakmaz. Evlenirsen şiddet göreceğin % 100. Boşanmak istesen canınla, ailenle tehdit edecek. Bu hiç şaşmaz. Kadın cinayetleri bu yüzden bu kadar çok. Onlardah biri olmak istemiyorsan cesur olmak zorundasın.
Yoksa şimdiden mezarını hazırla. Zaten yaşarken öleceksin, eğer evlenirsen.

hiç eliniz ayağınız titremesin
baştan nedem bişey dememiş p...lik
babanız katı değilse anneniz uygun bir dille anlatsın
yok katı ise iftira desin
nasıl erkek nasıl karaktersiz
onunla da birlikte olmu muydunuz?
elinde fotoğraf video vs var mıdır?

Doğrucu davut olmakla ilgisi yok. Tercih meselesi. Bana kalsa sizinki de bir tercih ve toplum bunu hakediyor. Konu sahibi çok fazla bunalıma girerse bu da bir tercih ve ayıp hiçbir yanı yok bana gore.
Ama yapabilirse birincisi her açıdan daha da rahat ettirecek konu sahibini.
Yani kabul etmek, sonra karsısına cıkan kişi ile mecbur konusır bu konuyu. Çünkü bu deli herif mutlaka ulaşıp söyler. Ama emin ol un gerçekten deger veren biri için bunlar sorun olmaz.
Kabusu ya yaşayıp bitirecek, ya da içinde bir vicdan azabı ve korkularla yaşayacak.

Uzulme. Herkes hata yapiyor olan olmus ama bu demek degil ki hayatinin Geri kalanini ankut nisanlinla ve onun ailesiyle baski altinda gecirmek zorundasin. Bu cocuk simdiden seni baski altina almis ve almaya da devam ediyor. Sen ona guvendin ve yaptigin bir hatayi anlattin bunlar seninle onun arasinda olenene kadar kalmaliydi ama bunu kullanarak seni sindirmeye calisiyor. Anneni tebrik etmek isterdim cok olgun davranmis ve ileride olabilecek bir faciayi onlemek istiyor haliyle. Cok uzuldum sen “korkudan titremeye basladim”diyince. Korkma annen yaninda senin isterse butun dunya karsinda olsun. Nisanlin olacak o “peze...” istedigini yapsin o da biliyor ki babana soylerse altin yumurtlayan tavukdan(senden) olacak. Annene guven annen biliyordur babanla nasil konusacagini. Evet biraz stresli gecer gunlerin ama omrunun geri kalaninin zehir olmasindan iyidir. Kaynananin “kadin ya altdan alir ya da dayak yer” demesi basli basina bu isin olmamasi gerektiginin gostergesi. Niyetleri koymuslar apacik alim olmaya gerek yok. Korkma birak annen halletsin geri kalani. Numarani degistir tamamen cikar hayatindan bu insanlari. Allahin sevgili kulusun ki gostertmis gercek yuzlerini daha evlenmeden. Sana da akilli olmak ve bunlardan uzaklasmak/kacmak duser.

Babanın 3 gün belki haftalarca edeceği hakareti küslüğü, yıllarca çekeceğin eziyete mutsuzluğa tercih et.
Emin ol sandığın kadar kötü karşılamayacak baban. Üzülür, kırılır, öfkelenir. Malesef toplum hala ikiyüzlü. Erkeğe koçum, kıza tü kaka. Ama babadır evladına kıyamaz..

Sakın evlenme. Nişanı at neyi varsa gönder. Kopsun fırtına. Daha da rahatsız ederse savcılığa şikayet et..

herkes duysun ne olacaksa olsun ama sen bu şeref yoksunu adamla evlenme sakin en büyük hatan bu olur bnce yapma ne olursa olsun ayrıl bundan

Ayrıca o salak kendi annesine falan söyleyemez çünkü anladığım kadarıyla benim oğlum yapar kafasındalar.
Şimdi seni ailesine anlatsa kendisi eksi duruma düşecek.
O yüzden seni senin ailene anlatmakla tehdit edecek.
Sen ailenle konuş, ondan duyacaklarına senden duysunlar en azından annen, baban sana destek olur.
Yüzüğü de kafalarına fırlat gitsin.
Etrafa da hiç bir şey anlatmak zorunda değilsin.
Herkes bize her şeyini anlatıyor mu?
Sende anlatma

O adi pislikle evlenirseniz mutlu mu olacaksın sanıyorsunuz?! Bu nasıl bir pisliktir ya?! Bekaretle ilgili olan kısmı geçtim sizi eziyor, aileside aynı şekilde! Evlenirseniz hayat boyu tepenizden inmeyecekler! Şu kk da okuduğum en en en en sinir bozucu ve iğrenç konu!!

Ne demek kabul edeceksin, boyun eğeceksin, annelere söylemiş bide utanmadan size söylüyo bunu! Ahlaksız!

Allah aşkına bırakın kim öğrenirse öğrensin! Bu adamla ömür geçirmek gibi bir düşünceye nasıl kapıldınız siz?! Allahın şuursuz karaktersizi! Basın tekmeyi şu adiye!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…