Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım tecavüze uğradım gibi bir yalan babanı çok daha fazla yıkar. Diğerini kabullenmesi emin ol daha kolay olur. Benim de kızım var ve Allah korusun tecavüz korkunç bir olay. Dürüstçe annen bir yolunu bulup söyler. Yalan içinde giderek boğulma. Nişanlınla ne yaptın? Videoyu silebildin mi? Ayrıldınız mı? Merak ediyoruz son durum ne?

Derdi kimsenin üzülmemesi değil ki, derdi paçayı kurtarmak.
Elin oğlunun o kadar hakaretine susmuş, evlilik planları yapmış, anasına danasına "he" demiş, zoruna gitmemiş. Ama babası bağırıp çağırmasın diye adamı ateşlere atmış.
Daha hala "onsuz ne yapacağım" diyor. Allah akıl fikir versin. Umarım gerçek değildir konu.

Ben orasini okumadim gerçekten bu adam icin "onsuz ne yapacagim" mi diyor

İnanamiyorum... Lütfen bunu kendine yapma karşındaki asla doğru insan olamaz anlatırsa anlatsın. Baban ne yapar atsa atılmaz, satsa sayılmaz sen onun evladısın annen de bak destek olmuş arkana silkelen kendine gel o kim oluyorsa sana bu muameleyi yapabiliyor ??

Bir babayı kendim istedim seviştim demekle inan daha az yaralardın. Tecavüz gibi büyük bir yıkımı nasıl yalanlarına alet ettin ? Biraz zaman geçince mutlaka senden isim isteyecek o zaman ne yapacaksın. Sen isim vermeyince ya günahsız birine zarar verirse vicdan azabından mahvolursun. Nişanlından ayrılmana sevindim ama babana bu kadar büyük bir yalanla olayı anlatman çok yanlış olmuş, biran önce gerçeği anlat.

Hatta çoğu kişi burda iftira atıyor diye babana söylemeni akıl vermişti. Zorla bekaret raporu alacak değildi baban, öyle bile olsa hiçbir doktor seni zor durumda bırakmazdı. O kadar kişi sana akıl verdi ve sen gidip en olmaması gereken şeyi kullanarak kendini aklamaya çalışmışsın.

Toplumda öyle bir duruma geldik ki, yalandan durumu kurtarmak için günahsız birilerini hedef gösteren yada intikam için yalandan tacize uğradım diyen yada eşinin gözünü korkutmak için polis çağırıp sonra şikayetini geri çeken kadınlar oldukça gerçekten mağdur olan kadınların sesi çıksa bile bu kadınlara temkinli yaklaşılıyor maalesef.

Stalin’in tavugu hikayesini okuyun, sizdeki psikoloji bahsi gecen tavukla ayni malesef..

Ben orasini okumadim gerçekten bu adam icin "onsuz ne yapacagim" mi diyor

"Hata yaptım" diye de düşünüyormuş, atlamışım orayı.
Kurtuldum diye kına yakması gerekirken hala arabesk arabesk haller

Mesleğin var aklın var kimseye muhtaç değilsin. Bugün bu tehditlere göz yumarsan yarın daha beterini yaşamıyacağının hiç bir garantisini veremezsin bir şekilde bu aileden kurtulmaya bak çünkü ne nişanlın olacak o gereksiz adam ne de ailesi sana asla değer vermeyecek her zaman 2. sınıf insan muamelesi göreceksin. Gerekirse git savcılığa şikayette bulun uzaklaştırma kararı al onun da aklı başına gelsin tehdit savurmak nasıl oluyormuş görsün

Ne kadar saçma sapan insanlar, saçma sapan ilişkiler var ya. İlişkinin ilk haftasından bakirelik sohbetleri, tehditlerle ilişkiye devam etme çabası, videolar vs... Ne diyeyim sondaki tecavüz yalanıyla da tüy dikmişsin.

Madem yalan söyleyecektin inkar etseydin. Bana iftira atıyor, yalan söylüyor bir şey yapmadım deseydin. Tecavüz ne ya? Geçen senelerde bu yalan yüzünden bir adam gidip masum bir çocuğu öldürmedi mi? Senin düşündüğün yalana tüküreyim. Allah söyletti diyor bir de. Konu açmışsın akıl alıyorsun. Sana burada “git tecavüze uğradım de babana” diye akıl veren oldu mu?

Bence bu yalanı söyleyen her kadın gerçekten tecavüze uğrayan kadınların hakkına giriyor. Bunun ne yalanı olur ne şakası. Püüüü diyorum sadece.

babanıza gerçekten tecavüze mi uğradım dediniz!!
farkında mısınız baba o ne kadar üzülüp kahrolmuştur koruyamadım kızımı diye kendini yiyordur ya adam
çok kızdım yaptığınız doğru mu sizce?

Keske yalan söylüyor deseydin. Tecavüe uğradım demek cok ağır olmuş.Ayrıca elaleme ne ya amcaların falan noluyo? bekaret evet sadece bizi ilgilendirir ama türkiye de yasiyoruz maalesef. Ayrıca madem çalışıyorsun maddi özgürlüğün var. İşe git. İse gitmezsen daha kötü olur. Bırak dinleme babanı

Tecavüze uğradım yalanı ne kadar ağır yaa. Kahredici bişey. Umarım kardesine de böyle söylememişsindir yıkılmıştır. Bunun yerine annen, bizim kız cahillik etmiş çocukta bunu tehdit edio arkasında duralım deseydi ya? Olay akrabalara kadar taşınmazdıı hem.. Baban seni öldürecek değildi yaa ama bu adam seni keserdi hayatı sana zindan ederdi. Adam kanser bile olur bu üzüntüden babanın Sebebi olma. Ben senden korktuğum için öyle söyledim de. Sonra bi süre de gözüne gözükme. Kaç yasındasın bilmiyorum ama. Sonra zamanla herşey düzelir

igrenç pislik adam.sakın evlenme sakın.ardına bıle bakma kaç

Konu sahibi neden hic cvp yazmiyorsunuz ?
Onca sayfa yorum yapıldı siz ilk konuyu anlattiniz bide arada olan biteni anlattiginiz yorumunuz var
Eee sonra ne oldu ?

Allahım yarappim nasıl bi karaktersizlik bu. Asla evlenme isteseler cümle aleme duyursunlar, kendi oğulları ne haltlar yemiştir kim bilir. Ya öyle şeyler söylemek istiyorum ki dilimin ucunda birikiyor gerçekten. Yasaklamak istemiyorum. Sakın ama sakın evlenme her seferinde yüzüne vurulur, tehdit eder bunlar seni. O nişanlı olacak herif inşakkah bu yaptıklarının karşılığını yaşamadan son nefesini veremez. Allah aşkına yazık etme kendine hatta git dava falan aç uzaklaştırma çıkar bu adam psikopatın önde gideni çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…