Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bekaret konusunu bilmese tam bir salon beyefendisi, tam aile babası olacak bir adammış çünkü.
Evlenince oturacağı evin eşyalarını anasıyla seçmesinden de belli.
Adamın ilk haftadan tanıştığı kıza bakire misin değil misin diye sorması tam bir kımıl zararlısı olduğunun göstergesiymiş zaten

Kadını mal olarak gören zihniyetten
Nasıl olsa bakire değil istediğim gibi kullanırım
Yaptığım hiç bir köpekliğe ses çıkaramaz benimle evlenmek, orunda zaten ana oğul birlik olup ezdikçe ezelim
kız ilk başta tepki koyunca nasıl bir kuzuya dönüşmüş ama

Konu sahibi dürüstlüğünün değil ne mal olduğu 500 metre öteden anlaşılan adama zamanında......... Çekmemesinin kendisine değer vermemesinin cezasını ödemiş

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz arkadaşlar?

Düşünün bir avrupa ülkesinde bir baba kızının cinsel açıdan özgür olduğunu erkek arkadaşlarıyla seviştiğini çoğunlukla tahmin eder ve bu konuda rahattır. Ama kızı gidip ona tecavüze uğradım derse kahrolur üzüntüsünden.
Peki ya şu konuya bakın. Babaya kendi irademle seviştim demek daha büyük suç! Namus meselesi! Tecavüz bunun daha hafif hali! Bu kadar cinayetin olmasına neden şaşırırız hala bilmem. B.k çukurundayız toplumca çıkabileceğimizi de sanmam.

Tatlim bekaret hic birsey , evlenip.dort duvar arasina gitince ne bekaretne bir sey kaliyor. Bu kalitesiz bir adam ve seni sindirmesine izin verme. Seni gercekten sevse olabilir bekaretin olmamis olabilir , bunu senin suratina vurmaz . Cunku bir zaman sonra sevismek de aile olunca bir sey ifade etmiyor. Dogru mu durust mu seven sayan biri mi bunlar onemli ? Bunlar da senin nisanlinda yok. Valla bu adami ailesini bir omur çekeceğine otur evinde babani cek en azindan kendi canin kanin. Ya su kaynanalar filan isin icine karismiyormu sinir oluyorum. Sakin sakin bu adamla evlenme bu adam seni , dost aci soyler , bu adam seni dover de oldurur de. Calisan kadinsin , ne anlayisli ne kaliteli adamlar var buna mi kaldin.

bilmiyorum anlık bunu söyledim gerçekten buraya yazdığım kadar kolay yaşanmıyor bu olaylar

Bence yanlış yapmışsınız. Babanıza doğruyu söyleyin. İrademle birlikte olduk, söyleyemedim deyin. Hiç doğru bulmadım bu yaptığınızı.

İnanın babanızın vereceği tepki bu pislikle evlenmenizden iyidir. Korkmayın ne olabilir yani en fazla. Babadır sonuçta korkmayın anneniz güzel bir dille halleder. Boyun eğmeyin sakın yoksa daha kötü olacak hayatınız

Sen tecavüze uğradığını söyledin baban da sadece nişanı mı attı. Adamı dövmedi mi? İstem dışı insan sinir krizi geçirir .
Kaynanan telefonu gönder diyecek babanda gönder diyecek. Baban o telefonu o aileye yedirmesi lazımdı. Ne bileyim konu inandırıcılığını yitirdi.

Arada patron konuya niye giriyor onu anlamadım
Ama tabiki bu ruh hastasıyla evlenmeyi düsünmeyin bile.
Ömür boyu basınıza kakar,eminim babanız bi süre sonra affedecek sizi.
İlerde bekarete takılmayan dogru duzgun insanlar cıkar karsınıza elbet.
Ama bu adam olmaz.

Turkiye'deki bekaretle ilgili bu konulari okudukca, neden ülke olarak ileriye gidemedigimizi üzülerek görüyorum.

Bakire olmamanin neresi hata, neden ayiplanacak bir durum ki? Sevmissin, birlikte olmussun.

Bu arada, evlendiginde olacaklarin farkindasin, fragmani gormussun ve hala evlenecegim diyorsun? E sen bilirsin

ahh türkiyem ahh bu erkekler senin ''şeyin'' altından mantığıyla yetiştiği sürece biz kadınlara rahat yüzü yok.

ahh türkiyem ahh bu erkekler senin ''şeyin'' altından mantığıyla yetiştiği sürece biz kadınlara rahat yüzü yok.
Önemli olan insanın yaptığı hatalardan ders çıkarması 4 ay önce boşandım ondan sonra iki kısmetim çıktı boşanmış olduğumu bildikleri halde hatta biri babaydı kendi oğluna düşünmüş önemli olan erkek olmak değil adam olmak

Allah im bana yaptıklarının arkasında durabilen, bir pislikten kurtulmak için acizce yalanlar söylemeye ihtiyaç duymayan, kadın olduğunun ve bedeninin üzerinde bir tek kendinin söz sahibi olduğunun bilincinde olan bir kadın yetiştirme bilgeliğini ver. Bir kız evladım var canımdan çok sevdiğim, tecavüze uğradığını söyleseydi vicdan azabından sabaha çıkmazdım, koruyamadım evladımı diye. Kusura bakmayın ama kötüsünüz hemde çok kötü!

Nişanlınla ilişkin baştan hataymış zaten
Adam bakireliğe önem veriyor sen vermiyorsun.
Dakika bir gol bir.
Bu işin olmayacağı baştan belliymiş, buraya kadar getirmek neden?
Annen seni koruyup desteklemişken babana söylediğin yalanla sen kendi karakterini ortaya koymuşsun. Ağzımdan kaçtı diyorsun ama öyle birşey nasıl kaçar ağızdan. Oldu olacak nişanlım tecavüz etti deseydin de tam olsaydı. Baban hepten çıldırsaydı.
Madem yaşadın birşeyler arkasında dur, duramicaksan yaşamasaydın.
Bir anne olarak babanın bulunduğu durumu çok iyi anlıyorum, benim eşim olsa bunu sana kim yaptı, söyleceksin diye kızımın üstüne gider öğrenmeden rahatlık vermezdi.
Doğruyu söylesen baban yine kızar, öfkelenirdi belki ama şuanki yaşadığı durumda olmazdı. Bi zaman sonra normale dönerdi. Bu adam şimdi böyle bir yükle nasıl yaşasın. Hemde yalandan yere.
İnanki doğruyu duymayı tercih eder bu durumda her anne,baba

Geçmiş olsun canım bir şeref yoksunu insandan kurtulmuşsun

Bundan sonra karşına kadir kıymet bilen insanlar çıkarsın Allah emin olabilirsin senin için bundan sonra herşey çok güzel olacak

Katılıyorum AMA düşün ki bu kızın öyle bir ortamı var ki isteğiyle
Sevişmiş olmaktan daha iyi tecavüze uğramak. Burda suçlu kim gerçekten öncelikli olarak bu kız mı

Ayrılmanıza sevindim. "Ben tecavüze uğradım" dediniz de soran yok mu, kim, şikâyet edelim vs...Kızım, bana böyle birşey söylese yapana dava açardım. Yapanın kim olduğunu nasıl açıkladınız???
Herkesin aile yapısı farklı am yalan söylememiz ki böyle bir yalan korkunç bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…