Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kesinlikle haklısınız. Ben bunu soyledim beni yargıladı, sonra önemli olmadığını söyledi. Sevdiğim için devam ettim. Ben de kendimi savundum, sanane dedim istemiyorsan bırak dedim. Çekemedim ayrildim. Sonra geldi mantiklica konuştuk sözler verdi, inandım iste. Ben yaptigimin arkasında durdum ona karsi. Ezildigimde oldu ama çoğunlukla durdum. Ama bu psikolojik baskı bu noktaya getirdi. Ve emin olun bu noktaya bir haftada gelmedim. Hayatın gerçekleri buraya yazıldığı gibi degil. Babama boyle soylemenin doğruluğunu savunmuyorum. İçimde hata yaptım hissini derinden yaşıyorum. Olaylar biraz soguyunca gerçeği ucundan söylemeyi düşünüyorum. İçim çok karışık mesela burada herkes eski nişanlım için korkunç seyler yazmis. Diyorum ki Allah'ım bu kadar mı kötüydü bu adam. Hala bana o kadar kötüymüş gibi bile gelmiyor. Biliyorum sizin soyledikleriniz dogru. Ama bir tarafimda ben onsuz napicam diyor. Kimseden anlayış beklemiyorum hatalarımı biliyorum. İnsan felaketin içindeyken bu kadar kotu görünmüyor emin olun. Sadece unutulsun ve ben göze batmadan hayatıma devam edeyim istiyorum. Ne hatam varsa bedelini hemen ödeyip kurtulmak istiyorum. Haa bu arada cinayet falan diyen arkadaşlar öyle bir şey mümkün değil emin olun. Ben böyle korkak yalancı ozguvensiz biri de degildim. Sadece kendimi o psipokata teslim edecek kadar iradesizdim. O da beni bu noktaya getirdi işte.

Yaptığınız eklemeyi yeni okudum. Kusura bakmayın, siz akıllanmazsınız. Yaşadıklarınızdan ders çıkartmanın zerresi yok sizde. Hala anladığınız şey doğrucu davut olmak zararlıymış keşke diktirseydim mi? Arkasında duramayacağınız bir şeyi yapmayacaksınız sizin almanız gereken ders bu. Tecavüze uğradım gibi bir yalanı nasıl rahat rahat söyleyebiliyorsunuz? Bir insanla kendi rızanla birlikte olmak ve zorlanmak aynı şey mi? Babanız polise götürse sizi ne yapacaksınız? Kafadan bir karakter sallayıp onu mu suçlayacaksınız?

Kız annen arkanda varmı ötesi istemiorum kime ne diyosan dediğin an arkanda köpek olur ayrıca ailesi de az değil bence kendini yakma

Böylesi alçaklar insanın zihnini öyle bulandırıyor ki insan doğruyla yanlışı ayıramaz hale geliyor. Narsist bir insan var karşınızda, emin olun sizi işine gelmediğinde tek kalemde harcar, böylelerinde vicdan merhamet yoktur ve başkalrının merhametiyle beslenip onları bu yolla kullanırlar, aynısı benim başımda. Her yaptığı kötülüğü öyle masummuş gibi sunuyor ki, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış misali....işin kötü tarafı bir süre sonra zihnimiz onun gibi düşünmeye başlıyor ve suçu artık kendimizde aramaya başlıyoruz...

Bence anneniz babanizla konussun sonrada o insan musvettesine siz bagirin soylersen soyle ş....refsiz diye tehdit edin sizde polise sikayetci olun.Turkiyede bekaret her zaman cok onemli olmustur.Bir takim seyler yasayan kizlarin evlenecekleri erkeklere durust olmalarini malesef ki dogru bulmuyorum
.Sonrasi boyle sacmaliklar.Sonucta onlarda bakir olarak evlenmiyorlar.Pismansaniz Cenabi Allah a tovbe edersiniz.Isin dini boyutu sizi zorluyor uzuyorsa.

Son güncellemeden sonra konu umarım faketir diyorum. Gerçi öncesinde de aynı şeyi umuyordum.

Söylediğiniz şey ne kadar kötü, hem babanız hem başkaları için ne sonuçlara yol açabilir farkında mısınız?
Tecavüz gibi bir durumu böyle kullanmak çok çok çok yanlış. Bunu buraya yazmanız da bir başka yanlış.

Bunu söyleyeceğinize "çatır çatır seviştim, çok da keyif aldım baba hiç merak etme" deseniz daha iyiydi.
Kendinizi kurtarmaya çalışırken babanızın psikolojisini hiç düşünmemişsiniz.

Sorunun doğrucu davut olmak olduğunu düşünmeniz de ayrı olay.
Sorun sizin bakire olmamanız mı? Bunu dürüstçe söylemeniz mi?
Hayır, asıl sorun size bunu soracak hadsizlikte biriyle evlenmeye çalışmış olmanız.
Bunu sorun ettiğini bile bile devam etmeniz.
Sorun, sizin yaptıklarınızın arkasında duramamanız ve eş seçiminiz.
Söylemeseniz bu elemandan mükemmel koca olacaktı sanki.

Bu kafayla devam ederseniz yarın bunun lacivertini bulup onunla evlenmeye kalkacaksınız.
Bekaretinizi bilmese bile başka şeyle vuracak sizi, başka şeylerle hayatı zindan edecek.

Düzgün bir adamla olmak için önce sizin bu kafadan çıkmanız lazım.

Ne güzel yazmissin azına sağlık aynen katiliyorum

arkasında duramayacaksanız sevişmeyin.
umarım şu haberin bir benzeri yaşanmaz.

Yani zaten kötü durumda olan birine vurmak istemiyorum ama babanı bu kadar kahretmeye hakkın yoktu

Baba ben beraber oldum demekle tecavüze uğradım demek aynı şey mi
İlkinde baban kızardı bağırırdı çağırırdı ama sakinleşirdi
Şu an yemeden içmeden kesildi kahrolmuş durumda çünkü kızını koruyamadığını düşünüyor

Tam yazacağım buydu
İlişkinin ilk haftasında kıza bekaret soran hanzo bir pirimatla ilişkiye devam etmekte bir sorun yok
Ailece yaptığı Bütün hakaretleri küfürleri yutup adamla beraber olmakta sorun yok

Sorun doğrucu davut olmakta

annen baban ogrenir kizar bagirir hakaret eder doner bagrina basar.. aklin varsa evlenme bu adamla yarin anne de olsan basina kakilacak, gelin olsan basina kakilacak.. gelinlik giymeyi hak etmiyorsun dan sonra ilerlemeniz en buyuk hataniz olmus. hasta bir adam.. hem bilip hem kabul edemeyip sindiremeyip ilerleyemeyen bir adam.. ne kadinlar gelinlik giyiyor yuva kuruyor her dedigini de aldiriyor yaptiriyor keske kizlik zariyla olsa bu is.. ilk haftadan soylemek de iyi yapmamissiniz yalniz.

Annene güven baban başkasından degil annenden duysun ve o adamla evlenme

Bekaret konusunu bilmese tam bir salon beyefendisi, tam aile babası olacak bir adammış çünkü.
Evlenince oturacağı evin eşyalarını anasıyla seçmesinden de belli.

anneniz yanınızda neden hala siniyorsunuz?
annenizle birlik olun gerekirse ayrılmak istediğim için iftira atıyor deyin ama sakın ola evlenmeyin bu yuze vurma hiç bitmez şiddet görüyorum boşanıyorum konusu gelir hiiiç pabuç bırakmayın ben söyledim babama hadi şimdi yallah deyin basın tekmeyi

bır ınsana kusurlu damgası ne kadar kolay verılıyor ya... sasırtıcı
konu sahıbı son durum nedır
ben olsam asla ama asla tehtıte boyun egmem sonrasında yapabıleceklerı daha kotu ve tehlıkelı ıcınden cıkılmaz hal alır
annenız babanızla sorunu cozer aıle ıcınde ufak bır krızle hayatınız kurtulur babamin küsmesini goze alırdım ben olsam hayatımı yakacagıma . aılenızde tehtıtlere boyun egmenızı ıstemez .

son durumu okudum
ınsallah karsına duzgun bırı cıkacak sen kendıne ve aılene karsı dogru olanı yaptın baban sakin kalmıs annen arkandaydı cok mutlu oldum pıslıkten kurtulmana mutlu ol hep :)

Sakın evlenme kendine yazık edersin lütfen sen ona guvenmissin en başta bilsin beni böyle alsin demişsin ama o pisliğin teki evlendikten sonra aileside sürekli seni bununla ezecek baban duysun sen onun evladisin sana kiyamaz ama evlenme o adamla

Annen korkma demiş daha ne istiyorsun senin özelini yayan bir insana iplerini teslim etmişsin bi o yana bi bu yana savruluyorsun bırak allah aşkına ya adam mi o her şeyi annene bırak geç karsiya izle oda tehditleriyle kalsın emin ol baban yaptığın hataya değil o gavata2 dersini verir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…