Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekrardan selam. Bir gün bu sitede sansasyon yaratacak bir konu açacağım hiç aklıma gelmezdi. Başkaları açardı ben de okurdum. Neyse. Yazdıklarınızın ve attığınız mesajların hepsini okudum. Herkese teşekkür ederim. Doğrucu Davut olmanın hiçbir faydası yokmuş bu da bana ders olsun. Diktir gitsin ne uğraşıyorsun ki? Ama yok bilsin, haksızlık olmasın. Gördük kime haksızlık oldu. Neyse ben size anlatayım bu yüksek adrenalinli maceramı. Dün yanıma çağırmıştım. İş yerime gelecekti. O gelmeden önce bir arkadaşıma her şeyi anlattım ve telefonu almam gerektiğini söyledim. Eğer ki burada alabilirsem tuvalete bırakacağımı, onun gidip almasını ve yok etmesini rica ettim. Sağolsun kabul etti. Sonra bu geldi geçtik oturduk biraz konuştu işte hiçbir şeyi beğenmiyorsun falan filan. Sonra çıktık. Arabada dedim telefonu ver de mobilya resimlerine bakayım. Verdi ama silemedim. Sonra arabayı bir yere çekti. Dedim yapmam lazım. Buna dedim ki şu bakkaldan bana sigara alır mısın, tamam dedi. Dedim telefonu arabaya bağla da müzik açıcam. Bağladı gitti bu süper zeka. Ben o gelene kadar her şeyi sildim telefonundan. Sonra geldi biraz konuştuk ben babana söyleyemem o adamı seviyorum anneye söylemekle aynı şey değil falan dedi. Fazla durmadı bıraktı gitti. Eve geldim. Ben ayrılmak istiyorum ama hala korku da var. Anneme dedim. Annem de söyleyelim dedi ama o da çok kötü durumda. Aradım bunu dedim ben ayrılmak istiyorum, nişanı atıcam sadece şu babama söyleyecek misin, söylemeyeceksen yemin eder misin? Bu ayak yaptı bilmem belki söylerim, ruh halime bağlı. Dedim ben şimdi söylüyorum ve ayrılıyorum. Dedi ki sen öyle bir şey yapamazsın o kadar cesaretin yok blöf yapıyosun. Görürsün dedim. Gittik babamın yanına ben ayrılmak istiyorum dedim. Ayrıl sen bilirsin dedi neden dedi sonra artık bilmiyorum Allah öyle söyletti ben tecavüze uğramıştım o da bunu biliyordu ve bana şantaj yapıyor dedim. Babam çok kötü oldu kim yaptı nasıl yaptı ağladı bayıldı falan. Hemen dedi gelsin eşyalarını alsın. Aradım bunu söyledim gel eşyanı al diye, bu yarın gelirim dedi. Babam kitlendi çok kötü oldu. Annem de amcalarımı çağırdı onlar da durumu öğrendi. Babam dedi götürün bu eşyaları hemen verin götürdüler verdiler. Anlatıldığı kadar kolay değil tabii ama olayım dram dedğil, trajedi. O yüzden böyle kolay anlatıyorum. Sonra bu bana mesaj attı işte kuyruk dikliğinin sonu budur, böyle indirilir diye. Dedim kuyruğumu sen indirmedin ben söyledim söyleyemem sandın ama yaptım. Sen beni kabul ettin ama ben seni etmedim. Fazla uzatmayayım anası mesaj attı sabah "eşyaların içinde tülbent ve oğlumun sana aldığı telefon yok gönder" ben de dayadım mesajı saydım bayağı göndermiyorum telefonu dedim. Sonra oğlu aradı işte telefonu gönder falan göndermeyecektim, babam da gönder uğraşma dedi. Yolladık. Şimdi işe gitmem yasak, göndermiyor babam. Sokağa da çıkarmıyor. Bana bir eziyeti yok ama kendi bayağı kötü durumda yemek falan yemiyor. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Herkes bütün ailem öğrendi. Eve tıkıldım kaldım. Düzelecek mi bilmiyorum ne zaman düzelecek. Eve kapalı kalırsam kafayı yerim. Kafam rahat ama içimde boşluk var onun sevgisinin bıraktığı boşluk. Ne olursa olsun sevmiştim. Evet burada bir çok arkadaşım bekaretin sadece beni bağladığını söylemiş. Yerinizde olsam ben de aynılarını yazardım. Ama gerçek hayatta öyle değil işte. Benim hayatım bitti mi şimdi? Devam etse bile onsuz nasıl devam edecek? Ben ne olacağım bilmiyorum. Geçecek mi bu günler bilmiyorum. Kurtuldum diye de seviniyorum ama bir yerde hata yaptım düşüncesini kafamdan atamıyorum. Tecavüz demeseydim, bilerek yaptım deseydim neler olurdu bilmiyorum. Benim için dua edin lütfen. Kız kardeşlerime de ibret olsun doğrucu davut olmanın ben bir faydasını görmedim. Gördüğüm psikolojik şiddete, sevdiğim için boyun eğdim ve bu hale geldim. Ayrıldığımda hiç barışmasaydım belki şimdi bu durumda olmazdım. Yine ayrıldım sanki ne oldu daha kötü oldu. Siz siz olun seviyorum deyip güvenmeyin, değiştiririm bunu demeyin. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz çünkü.

bacım sen ne yaptın hafta sonu yorgunluk stres yukuyuz.ağız dolusu kufurlerı buraya boşaltalım dıye konu açmıçşın ama banlanırız inanki.
inşallah doğru değildir.
doğru ise böyle adi yaratık.lağım pisliğiyle ömür çürütmene değmez.

Canim sen adam öldurmemissin, hirsizlik yapmamissin.. Egme basini dik tut. Ne demek seni boyle kabul ettim, lutfeder gibi.. Sakin bu adamla evlenme sakin sakin. Bu adam sana gun yuzu gostermez, her Allahin gunu bu laflari, bu tehditleri duyarsin. Annem de kabul etti falan diyor ailecek lutfediyorlar sanki. Benim gelinim olsaydin basimin uzerinde yerin vardi, asil boyle oglum olacak o karaktersizi napardim orasini bilmiyorum. Baban da duyarsa duysun her sey insanlar icin. Evlatlar hata yapabilir ama yine de kanindir canindir.

Bunlar olağan şeyler hemen hemen her baba bunu yapar. Hatta neler neler yaparlar maalesef senin ki yine iyi kalmış. Şuan normal bir süreç bu durum.
Bı zmaan sonra herşey yoluna girecek ve normal hayatına geri döneceksin . Şuan herşey taze ve emin ol alışacak ve sindirilecek bu durum. Sonra unutulup gidecek.sen aileni dinle . Taşkınlık yapma yeterli. Herşey gönlünce olsun ve umarım kolay bir şekilde atlatırsın bu durumu

Sen babana soylemekle dogru olani yapmissin. Suan hersey cok yeni. Su akar yolunu bulur. Karsina adam gibi bir adam cikar gecmise guler gecersin.

Baban için biri ile birlikte olman mi daha yıkıcı olurdu yoksa tecavüze uğraman mi?

Sen görmedin de, herkesin karşısına senin karşına çıkan gibi şrfszler çıkmıyor. Sen yaptığını, sanki hesap gününde Allah'ı karşısında hesap verir gibi boynun eğri, kem küm ederek "Bakire diilim ühüğ, işte bir hatadır ühüğ" diye elin heriflerin anlatır, bunu sorana "Bacak aramın kurdelesini senin mi kesesin vardı hayırdır? Sen bakir misin? İstemiyorsan yallah tazyik" diyemiyorsan daha çok düşünürsün diktirmeyi de, ona buna kafandan tecavüz hikayeleri yazmayı da.

Konunu görüp "Nişanlının kulağını çınlattım" deyip çekildim ama, bu yaşananlar, seni bu kafayla yetiştirenlerin suçu en çok. Evlatsın, annen de tekme vurmamış ne güzel ama annenin konuşmasından da hazzetmedim.

Fake midir bilemem ama tüm ana babalara kamu spotu gibi konu olsun işte, erkek çocuğunu böyle yetiştirmek ayrı bela, kız çocuğunu böyle yetiştirmek ayrı bela.

Tamam, babasının karşısına geçip de "Çatır çatır seviştim" demesin kimse, demek de hoş olmaz ama bir kız evlat ile baba, ana arasındaki uzaklığı da görsün işte herkes. Kızının başına gelenlerden gerçekten haberi olamayan bir baba... Bunun baş sorumlusu da ailen.

Geçmiş olsun.

Bir sevgilim vardı beni tehdit ediyordu ayrılırsan sevgili olduğumuzu söylerim hatta birlikte olduk derim diyordu o zaman ünvtedeyim ayrılamıyordum çocukluk işte onla olmakta istemiyorum intahara kalkıştım babam hastaneye götürdü beni şerefsiz de bunu duyunca babamı aramış gelip isteyeceğiz kızınızı diye artık ne sandıysa intihar da etti verirler diyemi düşündü babam bu yüzden mi böyle bir şey yaptın dedi evet dedim sana söylemekle tehdit ediyor ama onu istemiyorum tamam dedi babam aradı kızım istemiyor gelmeyin dedi tabi bende eve kapatıldım bir kaç gün sonra başka bir şeyi bahane ederek babam beni dövdü çok dövdü o olayın hırsı için o dayağı yediğimi biliyordum keşke dedim söylemeseydim korkunç bir boşluktayım ve hayatım bu duvarlar arasında geçecek ama öyle olmadı zaman geçti babam bana bir iş yeri açtı deli gibi işe verdim kendimi herşey normale döndü eşimle tanıştım evlendim çocuklarım oldu babamı afetim ve çok şükretim baba dayağının açısı da kırgınlığıda geçiyor ya o adamla evlenip hayatım boyunca mutsuz olsaydım beni sürüklediği şey için isyan etseydim çok şükür öyle olmadı.. Senin konuna daha öncede yazdım seni anlıyorum çünkü ne hissettiğini biliyorum sabırlı ol geçecek zor geçecek ama bitecek..bu arada sürekli bunu düşünme kafanı hayallerle yalancı mutlulukla doldur bu süreci psikolojik men hafifletir ben bilerek yapmadım ama şimdi anlıyorum bu süreci delirmeden gecirmeme bu hareketime borçluyum..

Gerçek sanatçıların en önemli sırrı yaşadıkları topluma yabancı olmamaları. O burda atıp tutan yok senin bedenin yok istediğinde sevişirsin bla bla diye atıp tutanların bu ülke gerçeklerinden haberi yok. O yüzden salla onları. Bekaret saçmalığına ben de gıcığım. En nefret ettiğim şey De erkeklerin her şeye hakkının olup kadının el değmemiş olması gerektiği. Ben bu düşüncemi ailemden bir erkeğe Türkiye şartlarında söyleyemem ama kendim gibi düşünen bir adamla evlendim. Senin ve bu şekilde düşünenlerin yapması gereken de bu bence. Olan olmuş zaman her şeyin ilacı herkes zamanla alışacak sakinleşecek merak etme. O pisliğe boyun eğmeyip ayrılman çok iyi olmuş. O kadar rezil bir adamla değil evlilik yapmak pikniğe gidilmez. Adam düşündükçe midemi bulandıryor. Umarım seni anlayacak düzgün biri çıkar karşına. Geçmiş olsun

Şahsen kızım gelip ben biriyle birlikte oldum deseydi hic birşey demezdim. Ancak tecavüze uğradım deseydi ölürdüm, mahvolurdum, yapan o pisliği bulmak cezasını vermek için elimden geleni yapardım. Bence yanlis yapmışsınız. Kaldı ki babsnizin yemeden kesilmesinin nedeni bence evladının zorla tecavüze uğradığını sanmak. Eve kapanmasının nedeni de koruma içgüdüsü.
Eğer gerçeği söyleseydiniz hayal kırıklığına uğrardı üzülürdü ama bu kadar yikilmazdi emin olun.

Babanın tepkileri normal. Ama keşke tecavüz demeseydin. En azından bağırır çağırır rahatlardı adam.
Şimdi biricik evladı cinsel şiddete uğradığı için aşırı üzülüyordur. Koruyamadığını falan düşünüyordur. Kahrolur insan ya.

Bir süre sonra açılır ama şimdilik bu duruma katlan.
Bence bir süre sonra çok kızarsın diye yalan söyledim diye gerçeği söyle..

İtin birinin eziyetini çekmekten iyidir..

Yaşadıklarınız çok çok kötü. Çok geçmiş olsun. Umarım bundan sonra çok mutlu olursunuz.
Fakat şu doğrucu davut olmak konusunda haksızsınız. Sorun sizin doğruyu söylemeniz değildir. Asıl sorun doğruyu söylediğiniz kişinin yanlış kişi olmasıdır. Eğer siz bu ahlaksız aşağılık herife doğruyu söylememiş olsaydınız ve diktir gitsin dediğiniz gibi diktirip bununla evlenseydiniz daha mı iyiydi? Tabiki değildi. O zaman sadece o içindeki kötülüğü dışa vurmamış olacaktı. Fakat o yine aynı kişi olmaya devam edecekti. Siz yine o aynı ahlaksız herifle evli olacaktınız fakat bunun farkında olmayacaktınız. Ve emin olun mutlaka bir gün onun gerçek yüzünü görecektiniz. Mutlaka. Ve o zaman çok daha geç olacaktı. Siz bakire olarak bununla evlenseniz veya diktirip evlensenizde o adam içten içe yine aynı şantajcı pislik olmaya devam edecekti.
Yani demek istediğim siz doğruyu söylediğiniz için bu sıkıntıları yaşamadınız. Siz bu sıkıntıları maalesef yanlış bir adamı hayatınıza aldığınız için yaşadınız. Tabiki insan bazen göremiyor gerçekleri, bunda sizin bir suçunuz yok. Lütfen yanlış anlamayın sizi asla suçlamıyorum. İnsan bazen göremiyor kabullenemiyor işte.
Kaldı ki hiçkimsenin hiçkimseyi özellikle de eşim diyeceği insanı kandırmaya hakkı yok.
Tekrar geçmiş olsun.
Ve ek olarak, babanıza tecavüze uğradım demeniz çok ama çok büyük bir yanlış. umarım başınıza bu konuda iş açılmaz. Kim yaptı nasıl oldu diye babanız kafasında kuracakta kuracak. Haklı olarak tabi. Sonuçta kızının tecavüze uğradığını sanıyor adamcağız. Umalımda gidip şu yaptı deyip masum birisinin canını yakmasın. Haberlerde çok görüyoruz bunu.

Cok cok gecmis olsun cok uzuldum sizin icin ama umarim en az hasarla atlatabilirsiniz bundan sonra. Zoru gidip azi kalmisdir insallah. Tecavuz olayi agzinizdan oyle cikmis olabilir olay aninin etkisiyle ama belki duzeltilebilir. Annenize soyleseniz o babanizla ayrica konusup anlatsa durumu? Aslinda tecavuz olmadigini korktugun icin bi anda agzindan oyle ciktigini soylese? Bence omur boyu kafasinda kim yapti nasil yapti diye dolanmasindan daha iyidir. Yukarida arkadaslarin dedigi gibi hayal kirikligi yasar uzulur ama tecavuz kadar yikilmaz. Yinede siz bilirsiniz ama bi dusunmeye deger diye dusunuyorum. Umarim hersey cok daha kolay gecer bundan sonra sizin icin. Dualarimiz sizinle..

sahte diyenler konu için bi zahmet yorum yapmadan konudan gitsin!
tecavüz demen bence de gereksiz olmuş hata deseydin cahillik deseydin baban şimdi kim diye diretebilir sonuçta. sakın o adama geri dönme onu tabi ki unutacaksın.yaşadığın şeylerin şokunu atlat şükür kurtuldum diceksin.

Hayatimda okudugum en mantikli metin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…