hayata sıkıca bağlanın kızlar

• Konu Sahibi elmaninsapiarmutuncekirdegi
  • Başlangıç Tarihi
E

elmaninsapiarmutuncekirdegi

Ziyaretçi
uyku tutmadı yine ve mesajlarınızı okuyorum.herkeste ayrı bi problem ama çoğu ortak nokta evlilik.pek çok sorun anlatılmış da;ne olur şu an bir kez daha düşünün;hayatta sizi mutlu eden hiç mi bişeyiniz olmadı?hiç mi mutlu olup kahkahalar atmadınız?şu an kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindeyse(bedensel sağlıktan bahsediyorum),hayatınızı idame ettirmek için elinizden bişeyler geliyosa(ki mutlaka geliyodur) emin olun ki bundan daha güzel bişey yok bu hayatta.biliyorum başımıza ne gelirse gelsin çok zor mücadele etmek,en başta insanlarla sonra da hayatla.ama şuna inanın ki sizin ve sevdiklerinizin sağlığından daha önemli bişey yok.artık bişeyleri bitirmişseniz ne olur geriye bakıp da kendinizi yıpratmayın.ama elinizde hala bişeyleri düzeltmek için fırsatınız varsa da yılmadan ve kendinizi yıpratmadan sonuna kadar mücadele edin.ne olursa olsun eşinizi her kötü huyuna rağmen seviyorsanız ve de çocuklarınız varsa ne olur şu hayata daha çok sarılın.çocuklarınız yoksa bunu kendiniz ve en güzel varlığınız yani sevginiz için yapın.
bütün bunları hayatı çok rahat ve problemsiz birinin yazdığını düşünebilirsiniz ama kesinlikle yanılıyorsunuz.yaşadığınız pek çok şeyi yaşdım ve hala yaşıyorum.ama ben eşimi ve çocuklarımı yaşamayı sevdiğim kadar çok seviyorum.hayata nasıl iki elle usanmadan sarılıyorsam(ki o hayat çok kereler beni bırakmayı istese de) eşime ve çocuklarıma da o kadar sıkı sarılıyorum.beni istemeyen diğer bütün insanlara inat.hepinize güzel günler diliyorum,güzel baktığınız günler:dance::dance::dance:

güzel yazın için teşekkürler nursunazz evet güzel bak güzel gör derler ama herzaman bu şekilde yaşamak hayata böyle güzel bakmak olmuyor.seninde yazdığın gibi insanlarla uğraşmak okadar zorkii işin içinden çıkamıyosunn ne diyelim allah herkesin gönlüne göre versin inş.herşeyin hayırlısını versinn o sabrı göstermeyi nasip etsinn herkeseee mutlu günlerrrrŞeniz:enbuyukkk:

bazen oyle seyler yasıyoruz kı haklısın hayata veda etmeyı mı dusunmuyoruz.hayatımızdan mı bıkmıyoruz.cocuklarımızdan ve esımızden soguyoruz.hepsı bunalımda oldugumuz sınırselnegatıf enerjımızın doldugu donemlerde oluyor hep.unutmyın kı evlenemeyıp evde kalanlar,mutlu bır yuvam olsa dıyenler,bır cocugu olsun dıye mılyarları dokenler,o da olmayınca evlatlık edınenler var.en onemlıs dedıgın gıbı arkadasım saglıklı vucudumuzun her parcası ıcın allaha sukur etmemız gerekıyor.en kotu duerumlarda bıle bunları hatırladık mı hayatın ne kadar guzel oldugunu hatırlamıs oluruz.bıze bunu tekrar hatırlattıgın ıcın sagol arkadasım.

yanı bızı hayata baglayan cok sey var slında dusunecek olursak.hayata at gozluguyle bakmamak yeterlı olacaktır sanırım.mutlu olmak ıcın bu saydıklarımdan bırısı bıle yeter aslında.

ya aslında belki de yalnızca bu hayata endeksli yaşadığımız için mutsuz oluyoruz

yazdıklarında çok haklısın arkadaşım ne kadarda yıpransak sarılmalıyız hayata sevdiklerimize teşekkürler güzel yazın için....

slm
çok doğru diyorsun
EVET bi kul için ağlamamk lazım üzülmemek lazım
çünkü o kul seni gerçekten sevseydi üzmezdi sana sımsıkı sarılırdı
(kul =eş,sevgili oluyor)
gerçekten birşeyleri bitirdiysen geriye bakmamak gerekiyor
ve bence çocuğunda varsa mutsuz bir evlilikde yuvada büyeceğine
anneyle birlikde babasız mutlu bir yuvada büyümesi daha iyi oluyor
çocuğun gelişmesi için
cir çocuk mutsuz tükenmiş sevgi ortamında büyümemeli
kesinlikle karşıyım kızlar hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…