hayat yeni başladıııı....

Çixgxdem

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
425
4
41
işte doğum hikayem....gece 4.30 wcye kalktım ve sularım boşaldı.eşime seslendim.hade hastaneye dedim.kalktı.ama gidiş 1 satti geçti.evi toparladım ortadaki eşyaları sonra eşime çöpleri attırdım.yyatağımın üstünü örttüm.duş aldım hatta kaşlarımı aldım alelacele.neyse eltimi annemi drumu aradım gittik.yatış işlemleri felan derken annem geldi istanbuldan.ben giydim ameliyat önlüğünü.lağman sancı takıldı.o ana kadar gülen ben tırstım.sonraaçılma olmadı 8 saat sancı çektim.2.5 cm açılma vardı.suytum kalmadı ve bebişin başı kanala tam inemedi ve zorlanmadan şişme oluyo diye sezeryana alındım.sipinal anesteziyle ameliyat oldum.hiç korkulucak bişi değilmiş.keşke baştan o sancıyada gerek kalmasıydı.ama sonrasında hastanede çok zorlandım.ameliyat ağır geldi sanırım.şimdi bende kuzumda çok iyiyiz.hayat yeni başladı sanki.kuzucuk 3300gr 50 cm boyunda.babası beni unuttu kızına aşık aşık bakıyo.çok güzel bi duygu.rabbim herkese nasip etsin.

Son düzenleme:
maşallah cnm allah nazarlardan saklasın çok şeker bebeğin...

canımmmm
Allah bağışlasın..
Yalnız şunu farkettim, daha önce yüzlerimizi koymaya çekinirken şimdi gururla bebişlerimizle resimlerimizi koyuyoruz :)))
Allah analı babalı büyütsün arkadaşıııımmm

Maşallah yaaa. Ne şeker görünüyor. Allah analı babalı büyütsün, onun için dilediğiniz her dua gerçekleşsin. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmmm
Allah bağışlasın..
Yalnız şunu farkettim, daha önce yüzlerimizi koymaya çekinirken şimdi gururla bebişlerimizle resimlerimizi koyuyoruz :)))
Allah analı babalı büyütsün arkadaşıııımmm

cok tatli bir kizin olmus canim tekrar tebrik ederim..

hido saldik cayira mevlam kayira :roflol:

Masallah canim, kizin cok seker a.s. Allah bagislasin :O

yavs anlamadim benim 3 cm acilmam var ama suyum akmadi ?

Çiğdemcim gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün şeker kızını...

Masallah canim, kizin cok seker a.s. Allah bagislasin :O

yavs anlamadim benim 3 cm acilmam var ama suyum akmadi ?

kızlar sağolun hepimizin bebeklerini allah bağışlasın.
ebişcim normal doğuracaksan suyunun gelmemesi en güzeli.benim su geldi açılma olmadı.doğumda suyunu patlatırlarsa çok rahat doğurursunn.
hepiniz çok sağolun teyzeleri.
ewet bende kendime şaşırdım resim konusunda.ama insan en önemli anlarını önemsediği insalarla paylaşmak istiyo.a.s.
kızımızın adıda ELİF AZRA OLDU ARKADAŞLARRR.

işte doğum hikayem....gece 4.30 wcye kalktım ve sularım boşaldı.eşime seslendim.hade hastaneye dedim.kalktı.ama gidiş 1 satti geçti.evi toparladım ortadaki eşyaları sonra eşime çöpleri attırdım.yyatağımın üstünü örttüm.duş aldım hatta kaşlarımı aldım alelacele.neyse eltimi annemi drumu aradım gittik.yatış işlemleri felan derken annem geldi istanbuldan.ben giydim ameliyat önlüğünü.lağman sancı takıldı.o ana kadar gülen ben tırstım.sonraaçılma olmadı 8 saat sancı çektim.2.5 cm açılma vardı.suytum kalmadı ve bebişin başı kanala tam inemedi ve zorlanmadan şişme oluyo diye sezeryana alındım.sipinal anesteziyle ameliyat oldum.hiç korkulucak bişi değilmiş.keşke baştan o sancıyada gerek kalmasıydı.ama sonrasında hastanede çok zorlandım.ameliyat ağır geldi sanırım.şimdi bende kuzumda çok iyiyiz.hayat yeni başladı sanki.kuzucuk 3300gr 50 cm boyunda.babası beni unuttu kızına aşık aşık bakıyo.çok güzel bi duygu.rabbim herkese nasip etsin.resimlerle öykümüz:
dsc01323qd4.jpg

sancı çekiyorum.
dsc01325sn2.jpg

ameliyata gidiyorum eşim ağlamaklı
dsc01331vz9.jpg

vee hoşgeldin kızım...
dsc01371ox6.jpg

dsc01386ll4.jpg
:nazar::nazar::nazar:

Allah bağışlasınç...sağlıkla büyütmk nasip etsin...

Çiğdemcim benim gelin adayı da peek guzelmiş kııs Allah analı babalı buyutsun bu arada o kadar işi nası yaptın bravo sana tabi deneyim sahibi oldun dimi sona kalınca :) Güle güle buyut yavrunu gozumuz aydın

ayyyyyyyy çok tatlı yaa Allah bağışalsın çiğdemcim,güle güle büyüt...
seninle benin doğum hikayelerimiz benziyo...biliyosun ben de suyumun boşalmasıyla (karpuz yüzünden:roflol:)hastaneye gitmiştim,8 saat kadar hiç bi şey olmadan suyum akmıştı,geceden öğlene kadar da sancı çekmiştim,3-4 saate doğum masasında debelendikten sonra sezeryan olmuştum :tomato:...neyse bu kadarla kurtulduk ya buna şükür...bebeklerimiz kucağımızda yaa ne mutlu...
tekrar hayırlı olsun canım tebrik ederim

canım gözün aydın allahım analı babalı büyütsün yavrunuzu .. darısı başimiza:)

canım gecmıs olsun allah analı babalı buyutsun adıda pek guselmıs prensesının adıyla yasasın ınsallah darısı bızlere :CüvCüv:

X