Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ah canım ya olsun azcık daha dayan

amiiinnn..

iş bakıyorum bende.

Canım benim ön muhasebe öğrenmem lazım
Aslında ismeğe gidicektim de burası 1 ay olduğu için olabilir dedim
Demeseymişim keşke rezil kepazeler resmen dalga geçtiler insanlarla
Ben Pendikteyim 1,5 saat gidiş, geliş 3 saat canım.
İzmitten gelenler de vardı, tuzladan gelenlerde
Küfür edip gittiler, hakettiler de
Bilgisayar mühendisleri bile gelmiş, ziraat mühendisi bile vardı
Sosyloji okuyan...
Yazarlar mı çok kişi gelsin maksat bakın iş veriyoruz gibi görünmek, minibüslere otobüslere kazandırmak
İşte ne diyebilirsin ki benim devlete hiç güvenim yok
Atanmak şuan çok ütopik geliyo bana
inşallah atanırım
Nasip kısmet artık yoksa psikolojim çok bozulucak

inşallah...

okyonus nasılsın ?

güle gülee

Iyıyım canım temızlık yapıyorum burda oturdum kaldım supurdum sıldım toz alıcam lavabolarıtemızlıycem balkonları yıkıycamsen neler yapıyorsun senın cocuğun varmıydı yoksa benmı yanlış hatırlıyorum:26:

canım kartala indin metroyu kullan artık 32 dakkada rıhtımdasın işkurda orda diye biliyorum
burdakinde yokmuydu canım ya orası uzak
hayrılısı olsun boşver

Kız Cezaevinden kartal bile yarım saat Heryere ulaşım uzak ya deli olucam köydeyim sanki
işkurda söğütlüçeşmedeymiş

kolay gelsin ...

bizde çoruma geldik canım erzurumdan. 1 hafta oldu ama hala yerleşmeyi bekleyen eşyalar var :)

3 yaşında kızım var canım doğru hatırlıyosun

İnşallah iş arayanlarınızda bende adam gibi bişey bulabiliriz.
Bir bankanın gişe yetkliliğinden aradılar ona gidicem artık olmazsa uzun süre aramıcam valla sınav geçsin dinlencem dedim uykusuzum o günden beri

Birde markette kızlar sınav bugün açıklanabilirmiş diye konusuyorlardı
başka açıklanması beklenen sınav var mıydı?:44:

Kız Cezaevinden kartal bile yarım saat Heryere ulaşım uzak ya deli olucam köydeyim sanki

ben dün gittim eminönüne indiğimde 1.5 saat tuttu canım ya
minibüs bindim kartal köprüde indim en fazla 15 dak sürdü rallicilere taş çıkartır bizimkiler
aklında olsun ben söğütlü çeşmeye gidicem zaman metrodan ünalanda indim ordan mtrobüse bindim 3 durak sonra çeşme

selam kızlar .... sayfalar nasıl da ilerlemiş ...

ivet çok şey kaçırdın

meslektaş olalım kız bide

kolay gelsin ...

bizde çoruma geldik canım erzurumdan. 1 hafta oldu ama hala yerleşmeyi bekleyen eşyalar var :)

3 yaşında kızım var canım doğru hatırlıyosun

Bosver canım yerleştirsin yavaş yavaş Allah bağışlansın kızını en azından sana arkadas olur esın yokken
selam kızlar .... sayfalar nasıl da ilerlemiş ...

Selam canım nasılsın?

hönk diye atladım
işkur söğütlüçeşmede
hatta yanılmıyorsam kadıköy belediyesinin karşısı olması lazım

Giderken tren saatleri uymadı geç kalıcam diye mecbur minibüs kullandım
Gelirkende hasanpaşadan trene bindim 20 dk da pendikteydim
Çok sapa yerdeyiz ya nere gidersek gidelim ya kartala yada pendiğe inmek zorundayız
Bana da en uğuşuğu denk geldi bugün tin tin 2 saatte vardık

sevgi meleği ya acayip dikkatimi çekti yani yazmadan edemeyeceğim ; 80-90 arası bir netle atanmanın sürekli imkansız olduğundan, ütopik bir fikir olduğundan dem vurmuşsun atanmak için 100 - 120 netlere ihtiyacın yok ki sen bunu bence çok iyi biliyorsun. bu sınavda önlisans için 78 netin üzeri bence son atamaya da kalsa atanır havada karada ... sınav formatı değişti malum çok farklı sorularla karşılaştık bu netleri düşürecek puanları beklenenden üste çekecektir bunu da göz önünde bulundurduğumuzla 84 netlerle atanmanın ütopik olmasından bahsetmek ütopik bence ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…