Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

aldım adresi gideriz akşama doğru acıkınca sağol cnm :)

rica ederim canım akşam çayı içinde göksuydu galba demetevler yada etimesgut tarafındaydı karıştırıyorum iki yeri orası güzel yeşillkili göletli falan

ayy salataya hiç dayanamam cnm kebap mı salatamı desen valla salatayı tercih ederim yani tam otculum :)

bende kendimi bazen antepli gibi hisediyorum et olmadan asla

Benim evin halini düşünemiyorum hiç sınavdan öncede ders çalııyorum diye derin temizlik yapmamıştım şimdi kaç zamandır da evde yokuz gidince girişirim güzel bir temizliğe :)

orayı duymuştum ablam ankarada akşamı ona geçicez orda kalıcaz beraber gidicez çaya oraya öyle konuştuk cnm
Ben pek bilmem ankarayı zaten öyle avmlerde gezicez alışveriş yapıcaz
Birde anlkaralı arkadaşlar ankamal taraflarında güzel hediyelik eşya satan bir yer varmı ablamın evine ilk kez geliyorumda ev hediyesi alıcam varmı bu taraflarda bildiğiniz güzel bir yer

Tşk ederim cnm sanada iyi gezmeler:) aman gez gez hayatın tadı böyle çıkıyor valla
Seninlede görüşemedik hiç cnm iyisindir umarım

Iyıyım canım kayınvalıdemlerden ses yok sanırım gelmeyeceklerbende temızlık yapıyorum bol bol yatıyorum haftasonu bmizde tekırdaga ve kırklarelıye gıttık gezdık guzeldı bakalım bayramdan sonraya kaldı Istanbul'unda bayramdan sonrada ıstanbula gıdıcez nasıpse sen kayınvalıdenlerdemısın suan

ahh ankara...
çok severim ankarayı

ben dünde yedim ama memnun kalmadım.bizim bi komşu eminönünde bi künefeci övdü sırf burdan oraya gidiyomuş.bizde gittik antep sofrası tarzı ama ı ı tırt çıktı

çifte telli oynayan smile istiyoruuuummmm

Eki Görüntüle 523115

sana gelsin şeekrim

yok canım ordan bu sabah ayrıldık kırıkkalede onlar, şimdi biz ankaradayız ablamda kalıcaz akşam.
Burdanda yarın bursaya yola çıkıcaz bir gece bursada kalıcaz öyle gezmelik yoksa kimsemiz yok bursada pek bilmeyizde ama maksat gezmek ordan cuma akşamına doğru arabalı vapurla ist. geçize bir deniz havası alalım yaaa o kadar yol geldim bir deniz göremedim hala :)

valla 1 kere gittim gezdim geldim
bende resmen deli cesareti var ya
gece 3 te istanbuldan beypazarına yola çıktık.ogün gezdik bi kahvaltı için oturduk sonra yola çıktık ankaraya gittik gece 10 lunaparka gittik varmı böle bişey ne enerji patlaması yaşamışım be

severim bende öyle deli cesareti olanları
bendede var bekarken öyleydim çok gezerdim nereye eserse oraya giderdim
şimdi kocamla geziyorum allahtan o da gezmeyi seviyor :)

Bol bol ıstanbulda denız havası alırsın ıyı hadı kayınvalıdenlerın zıyaretını atlatmıssın bol bol gezmeler sıze bayramdan sonramı doneceksınız ıznınız ne zaman bıtıyor? Bol bol foto cek hatıra kalsın

keşke ben de kocamla gezebilsem....
çok uzaklarda şimdi

Ay hiç sorma kaynana kısmı bitti yaa en güzeli o gerçi az kaldık sinir oldu zaten az kaldık diye hergün daha çok kalın başka yerlere gidicenize burda kalın niye gidiyosunuz diye beynimizin etini yedi birde illa bebek bebek diye tutturdu gına geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…