Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

kız siz hala kpss etkisinden kurtulamadınız mı bugün ilk maaşımı almış bulundum kızlar ve elimde kalan sıfıra sıfır ayol hep böylemi olucak

eneeeee nerde başladın tatlım ya hayırlı olsun söledinde ben mi unuttum ki

eneeeee nerde başladın tatlım ya hayırlı olsun söledinde ben mi unuttum ki

söylememişimdr canım konusu geçmedi çünkü.özel w.... gen servisinde quietcim muhasebeye bakıyorum işte teşekkür ederim sağ ol canım

Son düzenleme:
sektör doğru ssembol W yapsam olur heralll

sağ ol canım bneim.sakaryaya yolun düserde ALLAAH koursun arıza olursa beklerim

araba fiyatları kaça erres
hemen öle yaparlar ya sinir olurum işle ilgili hemen soru sorarlar
bende bankaya geçemezsem adapazarı gişrindeki firmalarda çalışmayı düşünüyorum erres

bende bankaya geçemezsem adapazarı gişrindeki firmalarda çalışmayı düşünüyorum erres

tabi cnm bizde wv sden bol ne var ki:)
Quit eet ya
meslek ne: öğrtmenm..
AAA hoca bizim çock çalşmıo napalm:)

tabi cnm bizde wv sden bol ne var ki:)
Quit eet ya
meslek ne: öğrtmenm..
AAA hoca bizim çock çalşmıo napalm:)

ben bankaya girdiğmde ya bu üyelik aidatlarını nasıl iptal ettircez diyen çok oldu
dershanedeyken sınav sistemini sorarlardı

ben bankaya girdiğmde ya bu üyelik aidatlarını nasıl iptal ettircez diyen çok oldu

arada düşünüyorum rehberlik stajımı dershanede yaptım resmen
kaç öğrencinn bölümünü seçtim giidceği ünv tercihlerini yaptım

Aynen yaa:) nefret ediyorum bide şey var sen gel bizm çocuu ders anlat ücretsiz ee okdr öğrtmn olmşsun göster bize:)

ay kızlar bir topiğe takılıkaldım yazamadım size quiet bizde satış yok şekerim araç bakımı felan var tamiri.sanayideyim ben karşımda girisi dediğin yerde bir sürü banka var beklerim.soru demişken benim açtığım topicteki su bankalarla ilgili soruya bi cevap ver be anacımm

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...-butun-sorular-baslik-altinda-toplaniyor.html

öptüm szi uykularım geldii.yarın kısmetse cevaplarım canlarım.iyi geceler

Zaten ist. döünşünde karadeniz turu düşüyoruz bir bakayım hemen oraya kalıcak yer arıyorduk iyi oldu :)

beypazarınada uğrarsanız münsür konakta kahvaltı yapın allahım bazlama ve keş harika
tadım kurudan kuru alın zaten o sokağa girdinizmi doyup çıkıyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…