Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Azmin zaferi denir buna,tebrik edilesi çocuklarmış..

emeklerinin karşıılığını almışlar
maşallah kaç ay böyle çalışmışlar peki çanım

ağır bir tempo çünkü

emeklerinin karşıılığını almışlar
maşallah kaç ay böyle çalışmışlar peki çanım

ağır bir tempo çünkü

10 ay dedi canım hani yanlış olmasın ama..
rabbim herkesn emeklerinin karşılıgını verir inş..

Maşallah
Bende gerçekten çalıştım diye geçiniyorum
Benim ki bunların yanında solda sıfır kalır
Azim, istemek, çalışmak işte bu
Sanırım ben sadece istemiş oluyorum bu durumda :)
Hayırlısı diyelim artık
Benim bir 10 ay daha sıkı çalışmaya psikolojim yeter mi bilmiyorum

bnde öyle çalıştıgımı düşünüyordum sevgi melegi. kuzenimede dedim ben yapabilceğimi fazlasını yaptım dedim.. ama aslında yapmadıgıma inandım.. 5 dk bakılan tv nin aslında 30dk aldıgımı unutmuşum zaman zaman..
düşünsene ya ailesi hafta bir görüşmüşler.. telefon yok.. evde tv yok evde net yok..
alan dersleri zor.. iktisat muhasebe anayasa vb gibi şeyler.. bide bunlardan 5 soru soruyuluyr. bu 5 soru klasik.. testte deil.. müfettişlik içinmi kaymakamlık içinmi hatırlamıyorum.. okdar çok sınava giriyorki..

Slm kızlarr ben yoktum gece yaa dışarıdaydık ailecek:) Ne var ne yok quitnrk çok sevndm ii olmanaaa

Cnm ya benmde bu yıl öle çalşmam lazım of off... 8 ay yetermi acaba? Ama o tempoda çalışabilirmiyim bilmiyorum

seni tanımıyorum. ama ben azimli biriyim mesela.. bu azmimle bile acaba çalışabilirmiyim diyorum.. zor bi durum çünkü..

Son düzenleme:

bir kez daha sınava girecek olsam da benim bu tempoya ayak uydurmam mümkün değil malesef

çocuklar var

çoçuklar olmadan önce böyle bir çalışma temposuna girilebilir aslında

ama yine de düşünmesi bile bana zor geliyor

ürkütüçü

az çalışmadık ki bizde
şartlar elverdiğince çalışmadık mı

ah ah

benim tek hatam boş bıraktığım sorulara dönmemek oldu

su an 82-83 netim olabilir di

keşke dersane denemelerine girseymişim

belki orada boşlarıma dönmeyi öğrenirdim

evdeki denemelerde lay lay lom tabi

ah kafasızım ben
aptalım aptall

şimdi iş işten geçti

keske sınav gününe geri dönsek

Son düzenleme:

Cnm ahlanma bence artık olan oldu diip unutmaya bak yoksa sadece kendini üzersin. Çocuk olmasa olabilir demişsin bi heveslendim nedense. Ben bu yıl hiçbirşey yapmadan hatta yemek bulaşk hiçbişey yapmadan çalışacağım ailem önümde yardımcı olacak bende çalışacağım bakalım bi umut belki atanırm diyorum..

inşallah atanırsın canım

inşallahhh

Bu kadar çalışıp aileme dönüp olmadı demeyi düşünmek bile istemiyorum
Hep suçluyorum kendimi daha fazlasını yapmalıydın diye ki gerçekten şartları zorlamıştım
Gy 40 gk 43 civarı doğrum var şimdilik
atancak kadar alsam daha fazlasında gözüm yok inanki
Sıfır tarih bilgimi 28lere çıkarmıştım
Daha fazla ne yapabilirdim ki.
Coğrafya batırdı beni keşke adam gibi sorular olsaydı..

maşALLAH sevgi meleği süpermiş.. bu netlere ortalama 87 flan gelir bnce.. tebrk ederim.. darısı başımıza inşALLAH..

Merhaba hanımlar dün gece geç donduk eve bu Sabah'ta erkenden hastaneye gıttım kan tahlılım vardı kansızlık var ilaç kullandım baya yükseltmiş sonra babamla bulunup pasaport çıkarttık yenı geldık eve esımde servısteymıs yemek hazılrıycam aksam gelırım yıne

kızlaaaaaar
gittim paralarımı kazandım geldim yarında sabahtan eminönünü arşınlıcam
nettiniz bakalım

kız siz hala kpss etkisinden kurtulamadınız mı bugün ilk maaşımı almış bulundum kızlar ve elimde kalan sıfıra sıfır ayol hep böylemi olucak

azcık gülek
fıtı fıtı

[video=youtube;-D5lv9Qe6yw]http://www.youtube.com/watch?v=-D5lv9Qe6yw[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…