Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Yok aslında öyle gelecektım hatta bugün pazardan pembe kalplı pıjama takımı aldım ama bu aksam pariteden sonra orduevıne gerti donucez resim kıyafet gıydım pıjamayla sokmazlar sokakta kalırım

Bende hello kitty pijamamı giydim geldim :)

o kadar zor yani canım bende çıkmamaya söz verdim işe kattı yüzüne bakamam konuşmaz benımle enstem çnkü napıcam bilmiyorum
yani bi dene gör derim.pnun yüüzne bakamam o böle der rşu şöle düşünür diye hiç kafana takma canım gençsin hayatını yaşa daha ne sözler vericeksin bu sözler ne olucak ki yanında o yüzden mutlu olmadığın zaman benim kararım demesini bil her zaman

Yok aslında öyle gelecektım hatta bugün pazardan pembe kalplı pıjama takımı aldım ama bu aksam pariteden sonra orduevıne gerti donucez resim kıyafet gıydım pıjamayla sokmazlar sokakta kalırım

ya ark düğünü var ordu evinde kravatsız içeri almıyolar ya

Hayırlı olsun canım topiğin bende davetiyenle gelmiş bulunmaktayım
Pazar günü sınava girecekler arasındayım.
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur, çalıştık karşılığını almak hayırlısıyla nasip olsun.

Herkese başarılar dilerim inşallah

Bende hello kitty pijamamı giydim geldim :)

ben ev sahibesi saçlar fönlü makyaj kahve tonlarında kahve bi badi açık omuzlu öle geldim vay arkadaş
tabiki vazgeçilmez gri eşofmanım kimbilir kaç mat sorusunda çıkmıştır bu eşofmanım

Almazlar bır gün traş olma almıyorlar

Ahh tatlım pazar akşamı olmam yarın sınavdan sonra ist. yolcusuyum çuf çuffff :))

herkeşler sınavı bekliyomuş ya dağılın kaybolun dertlerimle ben başa otururuz
benim neden tatilim yok bende püskevit istiyom bende çikületa istiyom

saol canım şeref verdin hoşgeldin :13:
amin inşalalh iyi geçer sınavlarınız yarın bende erken kalkıcam sınav günleri bi tuhaf oluyorum bende
arkanızdayım kızlar mat sorularını çekip atın ben yollarım size

ben ev sahibesi saçlar fönlü makyaj kahve tonlarında kahve bi badi açık omuzlu öle geldim vay arkadaş
tabiki vazgeçilmez gri eşofmanım kimbilir kaç mat sorusunda çıkmıştır bu eşofmanım

Saçlar bendede fönlü bugün gittim fön çektirdim sınava güzel gireyim ki soruları güzel güzel çözeyim :)

3 yıllık evliyiz canım çocuğumuz yok daha erken diyoruz benim iş durumlarını ayarlamadan düşünmüyoruz gerçi işede girsem henüz düşünmüyoruz hayatımızı yaşayalım biraz

biraz hayatını yaşamak lazım çocukta olur

3 yıllık evliyiz canım çocuğumuz yok daha erken diyoruz benim iş durumlarını ayarlamadan düşünmüyoruz gerçi işede girsem henüz düşünmüyoruz hayatımızı yaşayalım biraz

Bızde bır yıllık evlıyız bu yaz esımın dogu tayını var bızde en az 3yıl daha düşünmüyoruz hayırlısı olsun bakalım

Hem de nasıl bekliyordum şu sınav bitsede gitsek diye canıma tak etti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…