Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

canım tatil planlarında nereler var..gez bakalım..çok çalıştın.tatil hakkın artık..
alışveriş neler yapıyorsun..neler alacaksın.ben su ara babet araştırıyorum..renkli babetler istiyorum..netten baktım..indirime girmiş..olmadı düzce den bakarım..burada da çeşit çok

inşallah işleri düzene girer erkek arkadaşının...Allah herkesin işini rast getirsin...

ben de geldim.

ben 2 vasıta ile geliyorum buraya..ama bu sabah otobusu kaçırdım eşim getirdi...

iyi yaparsın..kendini geliştirirsin fotografçılıkta..

hem sana bir meşgale olur..

ben de kitap başladım..iş yerimde okuyorum arada.
odamda küçük bir kitaplık var..

cumhuriyet adı..ona başladım..

ama stephen spielberg kitaplarına sardım..
netten biraz okudum..
indirmeyi beceremedim tamamını okumak için..
yapamazsam alacağım kitapcıdan..hayvan mezarlığı ...

2.yıldönümünüz hayırlı olsun canım..

Allah daha nicelerini göstersin inşallah evlatlarınızla beraber.

Maşallah canım benim :)) şanslısın bak be güzel benimki işe başladım diye bile göndermedi sinir oluyom arkadaşım gönderdi o göndermedi kıymetini bil eşinin nimın 3100 iyi diyorlar canım bildiğim kadarıyla ortada var belediye kursu onlardada güzel öğretiyolarmış

Valla önce bi Mersin yapmam 1günlük Antep'e kaçmak istiyorum sonra kurbanda Karadeniz türü araştırıyorum bakalım :))alışveriş içinnmangoya gidecem süper ucuz yazlık şeyler var bide benim sezon sonu olduğu için babaylar falanda güzel olacak :) hotiçin bide grayderin sandalyeleri süper ya vitrinde kedinin ciğere baktığı gibi bakıyor her sabah

Aldım bıle makınayı teknosada bugun 2699 dan 1499 a dusmus nıkon D3100 cıft merceklıbır yılda sıgorta yaptırdım hayırlısı bakalım

Hu huuuuuu nerdesiniz in cin top oynuyor kimseler yok gelin sohbet edelim olmuyor boyle aaa terkedilmis gibi kalmis topigimiz

Hu huuuuuu nerdesiniz in cin top oynuyor kimseler yok gelin sohbet edelim olmuyor boyle aaa terkedilmis gibi kalmis topigimiz

merhaba canım nasılsın..
neler yapıyorsun bakalım..geldi mi inşaat mühendisiniz..

makinenle neler çektin..bakalam biz de

ben bakıcı buldum..1 hafta oldu..annem bu akşam ankara ya gidiyor..orada da kalacak 10 gün
oradan da akçay a bilet aldım..gidecek

kız kardeşim ayak bileğini kırmıştı.bakıcı bulamayınca gidememişti annem yanına...ancak gidiyor..ama alçısı çıktı kardeşimin...

ben iyiyim...işime çok alıştımm..şükür çok mutluyum..işimi çok seviyorum..inşallah böyle gider..

Canlar kpss yoldaşları kader ortakları :)) bayramınız mübarek olsun hanımlar eşlerinizle çocuklarınızla aienizle musmutlu bi bayram geçirin inşallah :) quietnrkn tarafından öpüldünüz bebişleriniz çocuklarınız mıncırıldı

hey gidi günler heyy...

bir zamanlar topik hit olmuştu..ne çalıştık be..ne çektik..

geçmiş günler..her günün bir güzelliği varmış..sonunda bir umut varsa eğer emek vermek ne güzelmiş..

sabuncuğum da atanmıştı yazmış mıydım acap burda..

sanırım başlamıştır artık işine..Ankara ya gitti sabun...Allah işlerinde kolaylık versin sabuncuğum..sen belki gelmiyorsun buralara .bu mesajı da görmeyeceksin ama ben yine yazacağımm...

ay aklıma geldikçe gözlerim doluyor biliyormusun çok emek verdik cok cabaladık ama Allaha şükür atandık be arkadasım ALLAH BÜYÜK

sabuna cok sevindim Allah yolunu açık etsin baya atanan var aramızda ne güzel

bak liste yaptım atananlarımızın listesi eksik varsa sen tamamla

adilemir
okyanus
zap_zup
sabun
asmunikal

tamam canım bu kadar biliyorum ben..ama topikte atanan çok..

bir de zap zup da kendi bölümünden atandı okyanısım..

halkla ilişkiler okudum ..ve bölümümden atandım demişti zapzup canımcım...önceki sayfaları okurken görmüştüm..sen 3001 den atandı sanıyorsun sanırım..

evet ben 3001 den atandı sanıyordum ozaman hepimiz kendi bölümümüzden atanmısız ne güzel Allah hepimizin gönlüne göre verdi darısı diğer arkadaşların başına

evet ben 3001 den atandı sanıyordum ozaman hepimiz kendi bölümümüzden atanmısız ne güzel Allah hepimizin gönlüne göre verdi darısı diğer arkadaşların başına

tamam canım bsenin işlerin nasıl gidiyor .oralarda hava nasıl..soğuk mu kar var mı.

Kızlar :))bende bankaya ağarlık verdim spk bes sınavlarına hazırlanıyom :) siz napıosunuz canlar

Kızlar :))bende bankaya ağarlık verdim spk bes sınavlarına hazırlanıyom :) siz napıosunuz canlar

biskuvitt..ne yaptın arkadaşım..sınava girdin mi..

gelen giden yok tabi buralara..

bir müjde vereyim..bizim arkadaşımız evlenmişti ya sabun ..hatta atanmıştı geçenlerde..8 aylık da hamile ..bebişi geliyorr....

datluummm nerdesin sennn....gel hadi..

kimseler yok diye gelmiyorum bende memlekete gittim diş kontolum vardı 4 haftasonrada eşim geliyor iznee 15 gun burda olacak :118:

aaa sabun hamile demek hiç belli olmuyor göbüşü eminmisin kız 8 aylık olduguna

kimseler yok diye gelmiyorum bende memlekete gittim diş kontolum vardı 4 haftasonrada eşim geliyor iznee 15 gun burda olacak :118:

aaa sabun hamile demek hiç belli olmuyor göbüşü eminmisin kız 8 aylık olduguna

dikkatli bakmamısım cok belli karnı cinsiyeti neymiş öğrendinmi canım sen nler yapıyorsun nasıl gidiyor iş arkadaşlarına alıştınmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…