Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Tercih yaptım canım yapmam mı hiç ama eşim sadece İzmir'i istedi orayı yaptım. O da 86 ile kapattı. Kasımı bekleyeceğiz bakalım artık kısmet kurtuluruz buradan inşallah.

Tercih yaptım canım yapmam mı hiç ama eşim sadece İzmir'i istedi orayı yaptım. O da 86 ile kapattı. Kasımı bekleyeceğiz bakalım artık kısmet kurtuluruz buradan inşallah.

kurtulursun canım uzulme puanın guzel kasımda gıdersın sen 3001 den:13: tatılın nasıl gectı gezdınızmı bol bol

Ooo kımler gelmiş kimer hangı ruzgar attı sızı buralaraneden ugramıyosunuz artık buraya döveyimmi sizi:82:

Bacım içim pek bi sıkkın bu ara kk ya bakıyorum öylesine çıkıyorum
Yeniden kpss ye hazırlanmak gerek ve bu bana zor geliyor

Artık he varım ıpadmaldım bacılar :)))))))))

özlettın kendını artık hergun ugra buraya hayırlı olsun ipad ınbendede var ipad 2 esimede ipad mini 4G olanından aldık

Bacım içim pek bi sıkkın bu ara kk ya bakıyorum öylesine çıkıyorum
Yeniden kpss ye hazırlanmak gerek ve bu bana zor geliyor

canım kasım veya hazıranda atanırsın bence tekrar hazırlanmaya gerek kalmaz

özlettın kendını artık hergun ugra buraya hayırlı olsun ipad ınbendede var ipad 2 esimede ipad mini 4G olanından aldık

canım kasım veya hazıranda atanırsın bence tekrar hazırlanmaya gerek kalmaz

okyonuscum kasımdan bende ümitliyim ama bi yanımda tedbiri elden bırakma diyor ne yapacağımı şaşırdım

merhaba arkadaşlar
ben de bugün itibariyle görevime başlamış bulunuyorum..meslek yüksek okulunda tekniker olarak

çokkkk mutluyum..

artık ben de memurummmmmmmmmmmmmmmm...

merhaba arkadaşlar
ben de bugün itibariyle görevime başlamış bulunuyorum..meslek yüksek okulunda tekniker olarak

çokkkk mutluyum..

artık ben de memurummmmmmmmmmmmmmmm...

Tatlım maşallah :))) hayırlı olsun çalıştığın yerde cıvıl çıkıldık anlat bakalım ne var ne yok :) bende şimdi çıktım işten çoooooook yoruldum ((((

Tatlım maşallah :))) hayırlı olsun çalıştığın yerde cıvıl çıkıldık anlat bakalım ne var ne yok :) bende şimdi çıktım işten çoooooook yoruldum ((((

şu an bir iş yok...birkaç evrak işi gösterdiler..beni meslek yüksek okuluna vermişler tekniker olarak ..

hoca da izinden pazartesi dönüyor..onun teknikeri olacağım..

bir de eylül ayında üniversite kayıtları başlıyor.

kayıt için memurlar rektörlük binasına gidecek.

ben de onların evrak işlerini yapacağım burada..

iyi ki geldin diyorlar bu yüzden..

iş çok değil..sessiz bu ara..

ama öğrenciler geldiği zaman gürültüden duramazsın kapını bile kapatırsın diyorlar..

şimdilik böyle..iyi gidiyor..etrafı tanımaya çalışıyorum..

akşam 5 olduğu zaman evime doğru yola çıkıyorum.

çocuklar dört gözle beni bekliyor oluryor zaten.

evi tam olarak yerleştirdik..uydu sorunu oldu..bugun onu halledeceğim..

dün doğalgaz bağlandı..o da geç kaldı biraz.

böyle işte..

sen neler yapıyorsun..nasıl gidiyor hayat..

nişan ne zaman düğün ne zaman anlat bakemmmmmmmmmmmm

Maşallah uerleşmişin işte canım :) bende napıyım kendimi vurdum yollara tatil planı yapıyorumürekli 1ay sonra izindeyim inşallah :)))) nişanı bende bilmiyor konuşmuyor artık biraz sorun var iş yerinde onları atlatalımda öle bakalım :) bu aralar hayat bana güzel alışveriş tatl o moddayım canım :) benim komşu yok ortalarda Pro oldu unuttu bizi

Kocacığım bana cok guzel guzel bır teklıfte bulundu profesyonel fotograf makınası alalılım sana dedı hep hayalımdı:82::82:ızne geldıgınde bakıcaz sonra kurs arastırıcam fotografcılık kursuna yazılıcam bu ara delı gıbı kıtaplara sardım bugun basladıgım kıtapta 290. Sayfaya geldım 100 sayfa kaldı yrn bıter kpss ıle oyalanıyordum oda yok artık esımde gıttı vakıt gecmıyor yoksa

Haaa yazmayı unutmusum nikahımız olalı 19 agustosta 2 yıl oldu eşim şırnaktan çiçek göndermiş bana iş yerıme getırdıler sok oldum çiçeksepetinden soylemıs 15 tane kırmızı gul kalp bır vazoda :))) hala aklıma geldıkce heyecanlanıyorum :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…