Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

canım ben de snı düşündüm bu gün.
başladın mı işine.
ne yaptın
ben dün evraklarımı teslım ettım...haber bekleyecegım..

Basladım canım bır hafta oluyor baslayalı iş yerım eve 2 dk öğle arasında falan gelıyorum ıyı oluyor pazartesi nasıpse maasımı alacagım:KK14:eşimi gönderdim 3 gün oluyor 2 yıllık hasret baslıyor:KK43: sende bayrama kadar baslarsın tebligat geldiği gibi gidersin 15 gun suren oluyor evı tasıyacakmısınız?

Basladım canım bır hafta oluyor baslayalı iş yerım eve 2 dk öğle arasında falan gelıyorum ıyı oluyor pazartesi nasıpse maasımı alacagım:KK14:eşimi gönderdim 3 gün oluyor 2 yıllık hasret baslıyor:KK43: sende bayrama kadar baslarsın tebligat geldiği gibi gidersin 15 gun suren oluyor evı tasıyacakmısınız?

canım teblıgatı postaya verırım dedı oradakı bayan.hiç olmazsa baslama tarıhınız bayram sonuna uzar dedı.
bende olur dedım..

artık bayram sonrası olur sanırım.

hayırlı olsun .sen başlamışsın

zor mu kolay mı.rahat mı .nasıl??

BIZ EVI TASIYACAGIZ.
HATTA NASIPSE EV ALMAK ISTIYORUZ.
EVRAK TESLIMINDE BAKTIM BAZI YERLERDEN..
BAKALIM CANIM..ÜNIVERSITE MERKEZE UZAK.DEPREM SONRASI MERKEZDEN UZAKLAŞTI APARTMANLAR VE BAZI KURUMLAR..
AMA SERVIS VARMIŞ PERSONELE..
EVRAKLARIMI ALAN BAYAN COK TATLI DILLIYDI.
GÜZEL BIR ORTAM IZLENIMI VERDI..BILEMIYORUM..AMA ÇOK GENIŞ BIR ALANA KURULMUŞ ÜNİVERSITE..
YAPILACAK ÇOK ŞEY VAR SANIRIM ORADA.
TOPLAM 6 TEKNIKER ALMIŞLAR..HERBIRI AYRI AYRI BOLUMLERDEN.VE MÜHENDISDE ALMIŞLAR BIRKAÇ TANE.
BIZ YAPI İŞLERINDE OLACAGIZ SANIRIM..

BAŞLAYINCA HERSEY DAHA ANLAŞILIR OLACAK..

EŞİNDE GITMIŞ.
ALLAH KAVUŞTURSUN
ÇOK UZAK SANA..GIDIP GELEBILECEK DEGIL MI.

ALLAH EŞİNE KOLAYLIK VERSIN CANIM...
BY BY

canım teblıgatı postaya verırım dedı oradakı bayan.hiç olmazsa baslama tarıhınız bayram sonuna uzar dedı.
bende olur dedım..

BIZ EVI TASIYACAGIZ.
BAKALIM CANIM..ÜNIVERSITE MERKEZE UZAK.DEPREM SONRASI MERKEZDEN UZAKLAŞTI APARTMANLAR VE BAZI KURUMLAR..
GÜZEL BIR ORTAM IZLENIMI VERDI..BILEMIYORUM..AMA ÇOK GENIŞ BIR ALANA KURULMUŞ ÜNİVERSITE..
TOPLAM 6 TEKNIKER ALMIŞLAR..HERBIRI AYRI AYRI BOLUMLERDEN.VE MÜHENDISDE ALMIŞLAR BIRKAÇ TANE.

EŞİNDE GITMIŞ.
ALLAH KAVUŞTURSUN

BY BY

Eşim3 ayda bır 15 gun ızne gelcek ıns dedıklerı gıbı olurda gelır:KK14:benım işim çok şukur rahat ilk atanan personel benım rölöve anıtlar mudurlugune vermısler benı teblıgat gelınce ogrendım 1 yıldır acıkmıs ama personelı yokmus personel alıyorlar bınayı ayarlıycaklar istanbula bağlı trakya bolgesı edırne tekırdag canakkkale kırklarelı merkezı istanbul suan dosyalar ordaymıs daha elektırıkcı restorasyoncu fln gelcek gecıcı olarak kultur bakanlıgı bunyesınde olan baska bır bınadayız bızede bır tarıhı bınayı restorasyon yapıp vereceklermıs mudur fln gelecekmıs gecıcı olarak bulundugumuz yerın muduru vekalet edıyor bıze. İşe gırısımı fln kendım yaptım ordakıler yardım ettıler sağolsunlar her ay kendı maasımı gırıcem sısteme ıstanbuldan gelen gıden evrak olursa kaydedıcem işim o şimdilik iş yok oturuyorum:)

Pazartesı gunu ankaraya bakanlıga evraklarımı gonderıcem ıse gırış belgemı fln ordakı dosyama koyacaklarmıs oyle baska işim yok bu hafta:KK31:lojmana gırdım bende tek kalıcam dıye esım buraya tayın isteyecek gelınce lojman suremız dolacak ev alacagız kısmetse kendı evımızde otururuz :KK31:

Tarıhı bınaları cok sevıyorum nasıp oldu oyle bır yerde calışmak :)

Yenı hayatında mutluluklar dılerım canım yolun acık olsun Allah rastgetırsın işini inş. Cok mutlu olursun cok emek verdık Allah utandırmasın:KK16:

atandımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kızlar toplaşınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

düzce üniversitesi

teknıkerrrrrrrrrrrr

ılk tercıhıme yerleştım

çok şükür

dualarım kabul oldu

darısı emek verenlerın ve atanamayanların başına..
,
allah sızlere de nasıp etsın ınşallah kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
canım benim ya çok sevindim tatlım kardeşimin ünv tercihleri arasında düzce olursa seni ziyarete gelirim ben :))))

okyonuscum felaket yoğun haft ageçiriyorum denetim var şubede evrak hazırlama falan hep mesaideyim.cts pzr yalovaya kaçtım ama daha çok yoruldum :KK53:
bugünde dışarı çıktım iftar vardı daha yeni oturdum valla :KK53:
bu arada mayo çok rahat yaaaaaaa:KK23:

canım benim ya çok sevindim tatlım kardeşimin ünv tercihleri arasında düzce olursa seni ziyarete gelirim ben :))))

okyonuscum felaket yoğun haft ageçiriyorum denetim var şubede evrak hazırlama falan hep mesaideyim.cts pzr yalovaya kaçtım ama daha çok yoruldum :KK53:

Nasıldı yalova gezıntın:KK12:mesaıyemı kaldın zaten kac saat yol gıdıyorsun kız pert olmussundur:KK51:

bende olur dedım..

BIZ EVI TASIYACAGIZ.

EŞİNDE GITMIŞ.
ALLAH KAVUŞTURSUN

BY BY
Hayırlı olsun atanmana çok sevindim canım...
Eşim3 ayda bır 15 gun ızne gelcek ıns dedıklerı gıbı olurda gelır:KK14:benım işim çok şukur rahat ilk atanan personel benım rölöve anıtlar mudurlugune vermısler benı teblıgat gelınce ogrendım 1 yıldır acıkmıs ama personelı yokmus personel alıyorlar bınayı ayarlıycaklar istanbula bağlı trakya bolgesı edırne tekırdag canakkkale kırklarelı merkezı istanbul suan dosyalar ordaymıs daha elektırıkcı restorasyoncu fln gelcek gecıcı olarak kultur bakanlıgı bunyesınde olan baska bır bınadayız bızede bır tarıhı bınayı restorasyon yapıp vereceklermıs mudur fln gelecekmıs gecıcı olarak bulundugumuz yerın muduru vekalet edıyor bıze. İşe gırısımı fln kendım yaptım ordakıler yardım ettıler sağolsunlar her ay kendı maasımı gırıcem sısteme ıstanbuldan gelen gıden evrak olursa kaydedıcem işim o şimdilik iş yok oturuyorum:)

Pazartesı gunu ankaraya bakanlıga evraklarımı gonderıcem ıse gırış belgemı fln ordakı dosyama koyacaklarmıs oyle baska işim yok bu hafta:KK31:lojmana gırdım bende tek kalıcam dıye esım buraya tayın isteyecek gelınce lojman suremız dolacak ev alacagız kısmetse kendı evımızde otururuz :KK31:

Yenı hayatında mutluluklar dılerım canım yolun acık olsun Allah rastgetırsın işini inş. Cok mutlu olursun cok emek verdık Allah utandırmasın:KK16:

Sana da hayırlı olsun canım başlamışsın işe...

canım benımmm
şimdilik işin kolay...ınşallah senınde işlerın rast gider...

bende daha evımdeyım.ne toplandım ne bişey.
daha teblıgat gelmez demi..çünkü üniye atananlar için evrak teslımınde son gün bu cuma..o günden önce evraklarla ılgılı bır işlem olmaz diye düşünüyorum...
artık pazartesı gününden ıtıbaren bende haber beklemeye başlarım sanırım..

heyecan bastı..

sen kendı işlerını kendım mı görüyorsun..

karışanın yok galıba..şanslısın..
yenı personel gelene kadar otur memurıyetını keyfını sür canım...

darısı başımıza..

inşallah benımde işlerım senın ki gibi rast gider...

öptüm canım..

evde net bozuldu..daha dorusu ekran bozukldu..yenısını aldık..o da calışmadı..babamlardan yazıyorum..

tesekkurlerrrrrr guıttttttttttt

gel beklerım düzce unıv.çok buyuk alana kurulmuş..tıp fakultesı de var.muhendıslık vs..çookk begendım...ınşallah işimde okyanus gıbı rahat olur..
ne iş yapacagım bılmıyorum..ama ne iş verırlerse yaparım yanii...bu kadar oldu ya....
darısı atanamayanların başına inşallah
...

Hayırlı olsun atanmana çok sevindim canım...

..

sağol canımmmmmm.darısı basına.

canım benımmm
şimdilik işin kolay...ınşallah senınde işlerın rast gider...

bende daha evımdeyım.ne toplandım ne bişey.
daha teblıgat gelmez demi..çünkü üniye atananlar için evrak teslımınde son gün bu cuma..o günden önce evraklarla ılgılı bır işlem olmaz diye düşünüyorum...
artık pazartesı gününden ıtıbaren bende haber beklemeye başlarım sanırım..

heyecan bastı..

sen kendı işlerını kendım mı görüyorsun..

karışanın yok galıba..şanslısın..
yenı personel gelene kadar otur memurıyetını keyfını sür canım...

darısı başımıza..

inşallah benımde işlerım senın ki gibi rast gider...

öptüm canım..

evde net bozuldu..daha dorusu ekran bozukldu..yenısını aldık..o da calışmadı..babamlardan yazıyorum..

Evraklar toparlandıktan sonra yazılır teblıgatınız canım postaya verldıgınde en gec 1 haftada elınde olur tebligatı aldıgında işe baslamak için 15 gun suren olacak o sure içinde çalışacagın kuruma gıdeceksın. Evı yavastan toparlamaya basla çok zor oluyor tasınmak en azından kullanmadıgın mutfak esyalarını falan kolıle netten fln ev bakın fikir olur.

Kurumunu sık sık ara teblıgatlar postaya verılınce evrak takıp numaranı al netten takıp edersın nerde oldugunu eve dagıtıma cıkmadan gıder postaneden alırsın cok beklemessın.

Ben kendı işimi kendım yapıyırum gecıcı olarak bulundugum kurumdakılerde cok yardımcı oluyor pek işm olmuyır zaten sıkıntıdan onlara yardım fln edıyorum iş yerım eve 5 dk sabah 8 bucukta evden cıkıyorum oglen 12 de cıkıp eve gelıyorum 1 de takrar gıdıyorum aksamda 5 bucukta cıkıyorum cok şükür işim iyi memnunum Allaha şükür emeklerımın karsılığını aldım:KK16:darısı diğer arkaslarımızın basına:KK16:
İlk maasımı aldım simdi bayram tatılı için gun sayıyorum:KK14:

Ahh ne zamandır gelemiyorum bu topiğe...
Atananlar olmuş , teker teker tebrikk ediyorummmm :KK16:
Darısı başımıza İnşallah :KK16:
Katipliği istediğim için çabaladım ama yedeklerdeyim...
Ben 1. ve 2. tercihlerde başvuru yapmadım...
Sanırım 3. değil de 4. tercihlerde yapacağım... (olursa )
Katiplikten kazanan oldu mu aramızda?

Son düzenleme:
Evraklar toparlandıktan sonra yazılır teblıgatınız canım postaya verldıgınde en gec 1 haftada elınde olur tebligatı aldıgında işe baslamak için 15 gun suren olacak o sure içinde çalışacagın kuruma gıdeceksın. Evı yavastan toparlamaya basla çok zor oluyor tasınmak en azından kullanmadıgın mutfak esyalarını falan kolıle netten fln ev bakın fikir olur.

Kurumunu sık sık ara teblıgatlar postaya verılınce evrak takıp numaranı al netten takıp edersın nerde oldugunu eve dagıtıma cıkmadan gıder postaneden alırsın cok beklemessın.

Ben kendı işimi kendım yapıyırum gecıcı olarak bulundugum kurumdakılerde cok yardımcı oluyor pek işm olmuyır zaten sıkıntıdan onlara yardım fln edıyorum iş yerım eve 5 dk sabah 8 bucukta evden cıkıyorum oglen 12 de cıkıp eve gelıyorum 1 de takrar gıdıyorum aksamda 5 bucukta cıkıyorum cok şükür işim iyi memnunum Allaha şükür emeklerımın karsılığını aldım:KK16:darısı diğer arkaslarımızın basına:KK16:
İlk maasımı aldım simdi bayram tatılı için gun sayıyorum:KK14:
oy hayırlı olsun ilk maaşın..güle güle harca canım.
ben tebligatı bekleyeceğim önümüzdeki hafta.
bana bayram sonu başlarsınız en geç denildi.bilemiyorum okyanuscum

sen çok sanslısın..lojmanı varmış,
rahatsın
üstelik ilk başladın yorulmadan ..alışarak gidiyorsun..

inşallah ben de sen gibi olurum.

biraz tedirginlik var.yeni iş ,,yeni bir hayat..

işe başlamış olsam da 1 ay geçmiş olsa keşkiiiiiiiii....:KK53::KK53::KK53:

Ahh ne zamandır gelemiyorum bu topiğe...
Atananlar olmuş , teker teker tebrikk ediyorummmm :KK16:
Darısı başımıza İnşallah :KK16:
Katipliği istediğim için çabaladım ama yedeklerdeyim...
Ben 1. ve 2. tercihlerde başvuru yapmadım...
Sanırım 3. değil de 4. tercihlerde yapacağım... (olursa )
Katiplikten kazanan oldu mu aramızda?

canım katiplikten burada kazanan olmadı..kimseler kazanamadı..

hayırlısı olsun senin için..

ne olursa gel yaz bize..inşallah kazanırsın katipliği..

ben katiplik sınavına giremedim..yaşım 36 olmuş..ne ara olduysa..:KK53:

rahatsın

Canim bir hafta calisinca insan alisiyor:KK3:benim kurumumun lojmani yok esim subay ya benim tsk lojmanina girdik ondan faydalaniyorum:KK31:es goturulmeyen yer ciktigi icin esime benim bulundugum yerden lojman tahsis ettiler :KK28:

rahatsın

Çok Teşekkür ederim herşeyin hayırlısı tabikide :KK16:
Sizde atanmışsınız çok ama çok sevindim :KK16:
İşyerinizdeki mutluluğunuz huzurunuz daim olsun :KK16:

Daha sık geleceğim, Yazacağım sürekli :)

Canim bir hafta calisinca insan alisiyor:KK3:benim kurumumun lojmani yok esim subay ya benim tsk lojmanina girdik ondan faydalaniyorum:KK31:es goturulmeyen yer ciktigi icin esime benim bulundugum yerden lojman tahsis ettiler :KK28:

Canım mesaj kutun doluydu cevap atamadım sabah.

hatunlar napıyonuz :KK52:
teftiş gitti çok şükür hayatım normale döndü :KK49:
eneee maaş bilem almış vay arkadaş darsı başına adilemir :KK52:
gün sayyıyolar vay arkadaş ya :KK35:

hatunlar napıyonuz :KK52:
teftiş gitti çok şükür hayatım normale döndü :KK49:
eneee maaş bilem almış vay arkadaş darsı başına adilemir :KK52:
gün sayyıyolar vay arkadaş ya :KK35:
canım bugünleri de gördüm ya daha ne isterim..atanmak hayal gibi idi ilk kpss çalışırken..ama hayaller gerçek olabilirmiş..bunu yaşayarak gördüm yani..
sen atlatmışsın teftişi ..kazasız belasızdır inşallah..geçmişler olsun..
neler yapıyorsun..

.
teşekkür ederim..atandım çok şükür..isteyince Allah veriyor çok şükür..nasıl dua edeceğimi..nasıl şükredeceğimi şaşırdım arkadaşım inanki..Allah utandırmasın inşallah ...
aaaaaaaaaaa eşinden dolayı lojmandasın..olsun daha iyi ..daha güvenilir..daha bir güvenlikli canım..inşallah eşinle kavuşursunuz..2 yıl su gibi geçer gider inşallah..

ben de alışırım inşallah..alışmayıp da ne yapacağım ..mecbur alışacağım..inşallah mesai arkadaşlarım da iyidir ..mutlu mesut çalışırız...

canım bugünleri de gördüm ya daha ne isterim..atanmak hayal gibi idi ilk kpss çalışırken..ama hayaller gerçek olabilirmiş..bunu yaşayarak gördüm yani..
sen atlatmışsın teftişi ..kazasız belasızdır inşallah..geçmişler olsun..
neler yapıyorsun..

haftaya belli olucak sonuç :KK14::KK14:
napayım bende cts pzr yatış bugün 1 de kalktım valla canım döne döne uyudum :emir_bebek:

haftaya belli olucak sonuç :KK14::KK14:
napayım bende cts pzr yatış bugün 1 de kalktım valla canım döne döne uyudum :emir_bebek:

off uyu uykular..
bizde uyku yok ..çocuklar var ..

evi toplamaya başladım ufak ufak ..
bardak tencere vs.
ev bakıyor akrabalarım şu aralar.
bulunca taşınma işlemleri daha da hızlanacak..

okyanus sen neler yapıyorsun..

ben tebligatı bekliyorum bu hafta.
aramadım üniversiteyi

memurlar netten gördüğüm kadarıyla herkes tebliğat bekliyor.

Canım mesaj kutun doluydu cevap atamadım sabah.

Boşalttım cnm msj kutumu:KK14:
off uyu uykular..
bizde uyku yok ..çocuklar var ..

evi toplamaya başladım ufak ufak ..
bardak tencere vs.
ev bakıyor akrabalarım şu aralar.
bulunca taşınma işlemleri daha da hızlanacak..

okyanus sen neler yapıyorsun..

ben tebligatı bekliyorum bu hafta.
aramadım üniversiteyi

memurlar netten gördüğüm kadarıyla herkes tebliğat bekliyor.

Ben devam cnm iş güç yok oturuyorum oyle nette takılıyorum bulundugım kurumun kurul kararlarını sısteme gırıyorum olara yardım edıyorum:KK31:sıstemde sabah oluyor ogleden sonra hata verıyor oyle takılıyorum:KK53:esıme kolı gondercem eksıklerını onları tamamlıyorum yrn gondercem nasıpse karakolda oldugundan baya bırseye ıhtıyacı var ıslak mendıl sabun fln aldım lıste yapmıs :KK14:kolay gelsın cnm tasınmak zor valla bırde sende ıkı afacan var ısın dahada zor:KK52: teblıgat bızım gec geldı restorasyoncular fln mulakata gırdı onları bekledık sız cok beklemessız en gec bayramdan sonra baslatırlar sızı:KK14:

X